Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

Ураження нігтьової пластини грибком досить поширена і неприємна проблема. Стрімко розвивається недуга не викликають больових відчуттів, тому тривалий час залишається без уваги. З часом захворювання вражає глибокі шари тканин, погіршуючи зовнішній вигляд нігтів, а виділяються мікроорганізмами токсини, що отруюють організм.

Тому важливо вчасно почати лікування, підібравши засіб від грибка нігтів на ногах, недороге і ефективне. Дорослим можна використовувати медичні препарати або народні рецепти в залежності від стадії недуги.

Як швидко вилікувати ГРИБОК НІГТІВЗасіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

Особливості захворювання

Грибкова інфекція, звана в медицині оніхомікоз, є заразним захворюванням, що передається від людини до людини. Найбільш поширеними причинами інфікування є дріжджові і цвілеві гриби, а також дерматофіти. Всі вони можуть жити в навколишньому середовищі, в місцях громадського користування, а також на тілі тварин.

Інфікування може відбутися в результаті використання особистих предметів гігієни хворого людини, при відвідуванні басейну, сауни або лазні. Джерелом зараження можуть бути вода або ґрунт, рослини або тварини. Потрапляючи на шкіру здорової людини, чужорідні елементи швидко нейтралізуються імунною системою. Однак якщо є механічні ушкодження нігтя, колонії мікроорганізмів починають швидко рости.

Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослимФакторами ризику є також вікові зміни, цукровий діабет і зниження імунітету. У цьому випадку недуга починає розвиватися, поступово руйнуючи ніготь.

Першими ознаки недуги є зміни форми і товщини нігтьової пластини. Вона може товщати, що свідчить про наявність інфекції, у серйозних випадках нігтьова пластина стає тоншим, сигналізуючи про недостатньому надходженні поживних речовин. Необхідно звертати увагу також на зміна кольору, поява розшарування, нерівностей, задирок і білих плям.

При виявленні перших ознак недуги необхідно звернутися за консультацією до фахівця і підібрати недорогий і ефективний засіб від грибка нігтів на ногах. Дорослим можна використовувати різні креми, мазі, таблетки і спеціальний лак.

Правила вибору медичних препаратів

Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослимДля проведення грамотної терапії необхідна консультація фахівця, так як важливо визначити різновид мікроорганізму, що викликав оніхомікоз. Залежно від цього підбираються ліки, які можуть надавати комплексне або місцевий вплив. Важливими факторами, що впливають на вибір правильної терапії, є наступні характеристики:

 • швидкість розвитку інфекції;
 • площа розповсюдження;
 • вид збудника;
 • наявність супутніх патологій.

Всі ці фактори визначає фахівець, призначає лабораторні дослідження, які точно визначають причину поразки. На основі даних діагностики підбирається дієвий препарат, що впливає на конкретний вид збудника.

Креми і мазі

Ліки для місцевого застосування впливають виключно на уражену поверхню, не проникаючи в кров. Подібна терапія буде результативною на початковій стадії захворювання, коли оніхомікоз ще недостатньо поширився. Фармацевтична промисловість пропонує великий вибір засобів від грибка нігтів на ногах, недорогих і ефективних. Дорослим можна використовувати такі види мазей і кремів:

 • мазь Тербінафін – бюджетна мазь від російського виробника, вартість якої не перевищує 100 рублів. Усуває цвілеві та дріжджові грибки, при щоденної обробки ураженої області протягом 3 місяців;
 • крем Микозорал – протимікробний крем широкого спектру дії, який можна придбати в аптеці за 150 — 200 рублів. Застосовувати лікувальний крем необхідно кілька разів в день;
 • мазь Клотрисал – недорога мазь, вартість якої не перевищує 100 рублів. Повністю усуває грибкову інфекцію, зменшує запалення і сприяє швидкому відновленню уражених ділянок. Передбачає тривалий курс лікування – близько 6 місяців;
 • крем Атифин – завдяки активному діючої речовини у складі руйнує клітини мікроорганізмів, що призводить до їх загибелі. На початку розвитку захворювання діє самостійно, у важких випадках призначається у складі комплексної терапії. Вартість крему близько 200 рублів;
 • крем Бифосин – активно бореться з патологією навіть при глибокому інфікуванні. Знищує патогенну мікрофлору і допомагає повністю відшарувати уражені ділянки. Тривалість терапії-не більше двох тижнів, вартість не більше 100 рублів.

Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

Часто дорослі самостійно вибирають недороге і ефективне засіб від грибка нігтів на ногах, не вважаючи за потрібне звертатися за консультацією до лікаря. У цьому випадку можна зіткнутися з алергічним реакціями і погіршенням стану. Прогресуюча патологія вражає все нові області, а лущення, почервоніння і свербіж погіршують ситуацію.

Протигрибкові таблетки

У серйозних випадках, коли область інфікування стрімко розширюється, а колонії мікроорганізмів збільшуються, використовуються системні препарати, що випускаються у формі таблеток.

Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослимПризначати подібну терапію може тільки лікар, так як є ризик виникнення серйозних побічних дій. Дітям, вагітним жінкам, людям, що мають серйозні хронічні захворювання, самостійно приймати протигрибкові таблетки заборонено.

В аптеках в теперешній час представлений широкий асортимент продуктів фармацевтичної промисловості, мають різну вартість і механізм дії:Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

 • Флуконазол – популярний продукт для боротьби з грибковими патологіями. Впливає на основну причину недуги, проникаючи у всі тканини, і повністю виводиться з організму в незмінному вигляді. Ліки усуває більшість відомих мікроорганізмів шляхом руйнування клітинних мембран. Ціна близько 100 рублів.
 • Фунгавис – призначається при інфікуванні дріжджоподібними грибками і дерматофітами в комплексній терапії. Допомагає навіть при наявності великих пошкоджених ділянок і глибокому інфікування тканин. Ціна близько 200 рублів.
 • Румикоз – відноситься до групи синтетичних протигрибкових лікарських засобів. Усуває колонії дерматофітів, цвілевих і дріжджових грибків. Курс лікування триває більше 6 місяців, вартість від 300 до 400 рублів.
 • Гризеофульвен – призначається у важких випадках, діє ефективно, так як є антибіотиком. Активний тільки відносно певних різновидів патогенної мікрофлори. Середня вартість в аптеках – 250 рублів.
 • Для кожного розглянутого ліки існує певна схема прийому, яку призначає лікар. Будь недороге і ефективне засіб від грибка нігтів на ногах призначається дорослим з урахуванням стадії захворювання і наявних протипоказань.

  Лікувальні лаки

  Для позбавлення від грибкових колоній використовуються різні методики, однією з яких є нанесення спеціального лаку для нігтів. Ці препарати дозволяє перемогти недугу на ранній стадії, а також використовується для профілактики рецидиву. Для досягнення стійкого терапевтичного ефекту лаки наносять регулярно, дотримуючись рекомендовану дозу. Припиняти лікування можна тільки після остаточного усунення інфекції, підтвердженого клінічними аналізами.

  Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

  Виробники фармацевтичних препаратів пропонують широкий вибір лікувальних лаків. Серед бюджетних варіантів можна виділити наступні найменування:

 • Демиктен – продукт на основі мурашиної кислоти, який необхідно наносити на інфіковану область. Діючі речовини усувають патогенну мікрофлору, зменшують свербіж і сприяють загоєнню тріщин.
 • Нейл Експерт – впливає на дріжджові грибки, суттєво зменшуючи площа пошкодженої ділянки. Відновлює, пом’якшує і зміцнює нігтьову пластину.
 • Nail Defender – є лікувальним і декоративним покриттям, яке допомагає перемогти недугу на ранній стадії та запобігає появі таких неприємних симптомів, як розшарування, зміна форми і кольору.
 • ·Belweder – профілактичний засіб, при регулярному застосуванні зупиняє активне розмноження мікроорганізмів, дезінфікує і усуває неприємні симптоми.
 • Стоп грибок – недорогий препарат, який зупиняє поширення інфекції, діючи навіть у глибоких шарах уражених тканин.
 • Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

  Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослимВажливою умовою повного одужання є регулярне застосування обраного недорогого і ефективного засобу від грибка нігтів на ногах для дорослих.

  Відгуки про лікувальні лаках, свідчать про високу ефективність даних продуктів, однак не слід застосовувати кілька різних видів одночасно. В іншому випадку може розвинутися стійкість мікроорганізмів до діючих речовин та лікування не принесе результату.

  Народні засоби

  Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослимВ комплексній терапії недуги використовуються перевірені народні рецепти, дієві і недорогі. На початковій стадії захворювання подібна терапія значно покращує стан.

  В домашніх умовах для лікування ураження можна використовувати такі прості і доступні продукти:

  • йод – цей відомий усім антисептик допомагає позбутися від грибкових колоній всього за пару місяців. Йод можна наносити безпосередньо на уражену ділянку або додавати в лікувальні ванночки;
  • яблучний оцет – кисле середовище даного продукту згубна для всіх видів мікроорганізмів, проте застосовувати його слід з обережністю. Для обробки ураженої поверхні яблучний оцет не використовується в чистому вигляді, його додають у ванни для ніг або масляний компрес;
  • сода – регулярні содові ванночки допомагають зняти запалення і пом’якшити уражений інфекцією ділянку. Крім цього сода є відмінним антисептиком і активно бореться з причиною недуги.

  Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослимПеред застосуванням розглянутих рецептів необхідно переконатися у відсутності алергічних реакцій. Для цього можна провести простий тест, завдавши невелика кількість речовини на ліктьовий згин.

  Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим

  Спостерігати за реакцією необхідно протягом півгодини, при відсутності почервоніння та свербежу, можна проводити заплановану процедуру. У разі погіршення їх стану та збільшення поверхні ураження, необхідно проконсультуватися з фахівцем і підібрати дієве лікування.

  Регулярність і комплексне вплив – головні правила при виникненні недуги. Засіб від грибка нігтів на ногах, недороге і ефективне, ціна якого не перевищує 200 рублів можна підібрати в аптеці. Однак слід точно знати вид мікроорганізмів, що спричинили поразку, стадію розвитку захворювання і враховувати можливе протипоказання.

  Олена Малишева. Чим лікувати грибок нігтів на ногах?Засіб від грибка нігтів на ногах: недороге і ефективне дорослим