Жартівливі подарунки чоловікам на 23 лютого 2018 року

Ваші друзі володіють чудовим почуттям гумору? У вашому трудовому колективі панує доброзичлива атмосфера, і ви звикли відзначати свята дружною веселою компанією?

Тоді ви можете зробити прикольні подарунки для чоловіків на 23 лютого в 2018 році. До цього свята дарують листівки з жартівливими написами (наприклад, «Бійцю любовного фронту»), подарунки з військовою символікою: шапки для лазні у вигляді солдатських пілоток, повстяні тапочки у формі танків.

Ще одні популярні подарунки для чоловіків з гумором на 23 лютого – гуртки, які можуть мати саму різну форму, наприклад, у вигляді гранат. Можна вибрати гуртки із забавними ілюстраціями і написами: ««На роботу, як на свято» і т. п.

Перерахуємо інші прикольні подарунки для чоловіків на 23 лютого 2018 року. Щоб у вашого друга, родича або колеги по роботі водилися гроші, подаруйте йому скарбничку у вигляді гирі, сейфа або скарбничку, яка «проковтує» купюри, видаючи при цьому різні звуки.

Оригінальним подарунком для чоловіків з гумором на 23 лютого стануть годинник незвичайної форми, наприклад, у вигляді запечатаного консервної банки або гранати, годинник, що відлічує час назад.

У продажу є будильники, які доведеться наздоганяти, щоб вони замовкли, будильники снайпера, выключающиеся за допомогою пострілу з пістолета в центр мішені, будильники, які замість дзвінка відтворюють мелодію «Рота, підйом!».

Перерахуємо інші жартівливі подарунки чоловікам на 23 лютого в 2018 році: футболка з портретом-карикатурою і жартівливій написом («Боєць невидимого фронту», «Бережіть мене, я незамінний», «Справжній полковник», «Командувати парадом буду я!», «Я не подарунок, я сюрприз!»).

Також у переддень цього свята у сувенірних магазинах можна знайти набір пивних кухлів з кумедними написами та ілюстраціями, запальнички у вигляді гранати, злитка золота або пачки доларів, комп’ютерні мишка зі смішними малюнками.

Вашого друга або коханої повеселять такі подарунки з приколами для чоловіків на 23 лютого, як чоловічий пояс вірності, оскарівську статуетку За кращу чоловічу роль», підставка для пляшок або канцелярського приладдя у вигляді жіночої фігури і т. п.

Якщо ви хочете піднести смішні подарунки чоловікам на 23 лютого на роботі, видайте співробітникам забавні сертифікати. Наприклад, сертифікат на право постійно спізнюватися на роботу, який доповнить подушка з написом «Робота не вовк».

Начальнику знадобляться «їжакові» рукавиці, виготовлені з робочих рукавиць і канцелярських кнопок, колегам можна подарувати лопати «для загрібання грошей» – пластикові совки з приклеєними до них монетами.