Жартівливі подарунки на 23 лютого для колег

Ви роздумуєте, що прикольного подарувати на 23 лютого колегам по роботі? Звичайно, такі речі знайти складніше, ніж звичайні класичні презенти, але й ефект вони виробляють набагато більший.

Забавні подарунки на 23 лютого колегам допоможуть вам провести свято цікаво і весело. Однак пам’ятайте, що не варто дарувати в цей день речі, які можуть образити тих, кому вони призначені.

Що прикольного подарувати на 23 лютого 2018 року колегам по роботі?

Це можуть бути гуртки зі смішними написами («Боєць невидимого фронту», «Справжній полковник», «Командувати парадом буду я!»), футболки з написами: «Бережіть мене, я незамінний», «Я не подарунок, я сюрприз!» «Захищаю світ, лежачи на дивані» і ін

Перерахуємо інші забавні подарунки колегам на 23 лютого в 2018 році. Вічно незадоволеним і часто скаржиться на оточуючих співробітникам можна вручити рожеві окуляри, що дозволяють бачити світ у кращому світлі.

Колегам, яким доводиться приймати рішення в складних ситуаціях, можна подарувати монети з «так» і «ні» на різних сторонах.

Будуть актуальні і жартівливі подарунки на 23 лютого для колег, що мають військову символіку: шапки для лазні у вигляді солдатських пілоток, повстяні тапочки у формі танків.

Останнім часом стало модним дарувати до цього свята армійські сухі пайки, до складу яких входить м’ясні консерви та інші продукти харчування. Такий подарунок, з одного боку, символічний, а з іншого – практичний, адже всі продукти можна з’їсти.

Ви можете купити готовий набір, а можете зібрати «Стратегічний запас» для своїх товаришів по службі самі, виходячи з своїх фінансових можливостей. Наприклад, можна покласти у великий пакет камуфляжного забарвлення складаний ножик, флягу, тільняшку, сірники і банку тушонки.

Оригінальним доповненням до таких подарунків стануть забавні сертифікати. Наприклад, сертифікат на право постійно спізнюватися на роботу, йти з роботи раніше покладеного часу, спати під час обідньої перерви, не відвідувати самі нудні наради тощо

Серед чоловіків чимало ласунів, і ви можете вибрати такі смішні подарунки колегам на 23 лютого в 2018 році, як шоколадки у формі пряжок армійських ременів або вручити своїм захисникам шоколадні медалі.

У продажу можна знайти набори шоколаду у вигляді патронів, фігурний шоколад у формі револьверів та ін. При бажанні ви можете зробити такі вироби з темперованого шоколаду самі.

Прекрасним подарунком з гумором на 23 лютого колегам стане і оригінальний торт нестандартної форми – у вигляді валізки з мільйоном доларів, генеральської кашкети або стадіону.