Нові комплекти білизни жінки купують найчастіше для того, щоб виглядати спокусливо. Дійсно красиво виглядає на фігурі білизна, якщо воно підібрано не лише за забарвленням, якості і матеріалу, але і за розміром. Не варто поспішати при виборі, ідеальний комплект можна підібрати тільки в тому випадку, якщо в примірювальній буде проведено достатньо часу. Під ідеальним мається на увазі білизна, яке підкреслить індивідуальність і всі достоїнства фігури.

Зміст:

  • Жіноча нижня білизна 2017
  • Як вибирати бюстгальтери і трусики
  • Фото бюстгальтерів і трусиків модних у 2017 році

Жіноча нижня білизна 2017

Перше, що слід оцінити, вибираючи новий комплект — матеріал виготовлення. Шкіра в деяких тканинах не буде отримувати достатньо кисню, а частина з них і зовсім може стати причиною алергії. Натуральні тканини — оптимальний варіант. Якщо дуже хочеться купити бюстгальтер або трусики з синтетичних матеріалів (а виглядають вони деколи дійсно шикарно), потрібно простежити, щоб хоча б всередині трусиків і чашечок використовувалася віскоза, бавовна або льон.

Не слід купувати бюстгальтери без примірки, оскільки фігура кожної жінки унікальна. Бретельки повинні бути тим ширше, чим пишніше бюст. Занадто тонкі бретельки під важким вагою будуть врізатися в шкіру і викликати роздратування.

Розглянути чашечки побільше варто в тому випадку, якщо складки шкіри починають утворюватися з боків, а на грудях надавати занадто сильний тиск. Якщо груди широка, можна підправити її форму моделями, у яких між чашечками є тканинна смужка.

Як вибирати бюстгальтери і трусики

Кілька зів’ялу або дуже великі груди максимально вигідно покаже модель бюстгальтера, в якій є щільні вставки і кісточки. Мінімум на половину розміру можна візуально збільшити розмір грудей, якщо в ліфчику є силіконові або поролонові вставки. Цей прийом часто використовують жінки з невеликими грудьми.

Більш привабливою може зробити будь-яку груди бюстгальтер, в якому вшивають досить жорстку дугу в нижню частину. Якщо білизна планується носити під одягом, що облягає, краще віддати перевагу безшовним моделей, оскільки вони повністю повторюють форму тіла, і є абсолютно невидимими.

Трусики повинні поєднуватися з бюстгальтером і бути зручними. Вибирати конкретну їх модель потрібно відповідно до ситуації. Для занять спортом чудово підходять трусики-шортики, а у разі, якщо планується надіти обтягуючі брюки або спідницю, краще віддати перевагу стрингам.

Фото бюстгальтерів і трусиків модних у 2017 році