Якщо необхідно відшукати відомості про конкретної особистості, методів продуктивного пошуку людини кілька. Все залежить від того, яка інформація потрібна. Наприклад, пошук людини по ІПН можливий через податкову службу, оскільки кожному громадянину РФ присвоюють особистий шифр. Ось тільки як шукати, адже дані конфіденційні.

ІПН фізичної особи

Це індивідуальний номер платника податків, який раніше називали ідентифікаційним номером. Отримати його можна в податковій службі за наявності паспорта і після складання заяви за вказаним зразком. По суті, це шифр, який складається з величезної кількості цифр, зберігають у собі цінні відомості про платника податків. Видається юридичним і фізичним особам, має неповторну комбінацію цифр на всій території РФ. Інформація по ІПН є конфіденційною, тому людині її непросто знайти через інтернет без дотримання певних правил.

Перевірка по ІПН

Власника особистого коду знайти непросто, а якщо він не є підприємцем і не веде законний бізнес, то взагалі неможливо. Важливо розуміти, що успішний пошук по ІПН фізичної особи поширюється далеко не на всіх громадян РФ. Якщо втрачений власний унікальний номер, проблем з його відновленням взагалі немає. Людині необхідно звернутися в податкову з заявою про повторну видачу документа. З іншими людьми така інформація по ІПН фізичної особи недоступна.

Що можна дізнатися за ІПН фізичної особи

Оскільки індивідуальний номер є офіційним документом на території РФ, за 12 унікальними цифрами ховаються персональні дані людини. Тому дізнатися ПІБ по ІПН фізичної особи не складе праці, необхідно просто скористатися офіційним запитом або послугами віртуальних сервісів. Мало того, заявник може знайти і інші цінні відомості, що включають не тільки адресу, ім’я та прізвище контрагента. Судити можна з цифр із основного документа. Отже:

 • перші чотири – місце (регіон) видачі документа;
 • наступні шість – унікальний номер доступу до особистих даних людини;
 • останні дві – отримання даних за спрощеною формою.

Перевірити ІПН фізичної особи на сайті податкової

Насамперед потрібно розпочати офіційний пошук. Щоб дізнатися з ІПН фізична особа, необхідно відвідати офіційний сайт податкової служби, знайти та заповнити спеціальну форму. Таким способом через ФНС реально визначити добропорядного платника податків або злісного порушника економічної стабільності. Щоб знайти людину по ІПН фізичної особи за допомогою зазначеного сервісу, потрібно дотримуватися наступної послідовності дій:

 • Для майбутньої перевірки зайти на офіційний сайт, попередньо зареєструвавшись на даному ресурсі.
 • Авторизуватися на сторінці, заповнивши всі необхідні поля. Однозначно потрібно надання паспортних даних (дати народження, прописки), номери СНІЛС.
 • Виконати запит, при цьому обов’язково вказати свою електронну адресу. В течії 5 діб з моменту оформлення заявки людині прийде письмове повідомлення з датою отримання даних.
 • Послуги сервісу безкоштовні, якщо ІПН належить заявнику, складнощів в його отриманні точно не виникне.
 • Пошук ІП по ІПН

  Дізнаватися необхідні дані може знадобитися діловим партнерам, щоб зайвий раз переконатися в порядності контрагента. Податковий облік в питаннях ведення бізнесу дуже важливий, визначає ризики та перспективи; тому інформація по ІПН фізичної особи є цінною для іншого підприємця, групи осіб. Якщо звернутися до ФНП або скористатися можливостями інтернету, людина повинна розуміти, що дані строго конфіденційні.

  Щоб по ІПН дізнатися прізвище фізичної особи, потрібен доступ до порталу, а для цього потрібно надати співробітникові ФНС документи з підтвердженням його особистості. Для повідомлення пароля і логіна може додатково знадобитися копія унікального номера. Щоб уникнути тяганини і все ж пізнати людину за ІПН, можна скористатися іншими реквізитами і вже платними порталами. Однак відомості про контрагента не завжди достовірні. Крім того, знаючи унікальний шифр і назва організації, можна отримати виписку з ЕГРЮЛ.

  Перевірка ІПН фізичної особи онлайн

  Якщо людина – не підприємець, дізнатися дані по ІПН фізичної особи буде непросто. Винятком є державні службовці, які при працевлаштуванні зобов’язані надати унікальний номер платника податків. Щоб знайти по ІПН фізична особа, краще не користуватися сторонніми сайтами сумнівного походження. Звернутися рекомендується на офіційний портал ФНС. Вся справа в конфіденційності, оскільки цінні дані через сторонні ресурси можуть виявитися не в тих руках.

  Ті портали, які пропонують отримати дані в режимі онлайн, не завжди відрізняються достовірністю. Справа в тому, що такі відомості потребують ретельної обробки, а отриманий на екрані відповідь може виявитися наслідком неправильно складеної програми. Онлайн-послуга від ФНС не тільки захищає від витоку даних, але і надає людині достовірні відомості про платника податків. Якщо правильно заповнити форму і направити запит, відповідь буде отримано на руки вже через 5 робочих днів.

  Ще один цінний віртуальний портал на замітку – офіційний сайт держпослуг. У відповідному розділі потрібно знайти спеціальну форму, яку необхідно заповнити і також направити офіційний запит. Вартість такої послуги обмовляється індивідуально, але в цілому портал дуже зручний, працює в кожному місті, помітно скорочує час на паперову тяганину.

  Відео: перевірити свій ІПН фізичної особи