Деколи потрібно зв’язатися зі старими знайомими, які не встигли залишити нові координати, переїхавши на нове місце проживання. Іноді хочеться здивувати подругу, адресу якої ви знаєте, але не подумали про спосіб зв’язку з нею. З’ясуйте, як дізнатися домашній телефон за адресою проживання швидко. Скористайтеся одним з перевірених способів.

Як дізнатися номер телефону за адресою

Є різні методи, що відрізняються способом отримання даних. Ними може скористатися будь-який житель Москви, Санкт-Петербурга, Московської області та інших російських міст, сіл. Який спосіб допоможе безкоштовно дізнатися номер телефону за адресою? Якщо є спеціальний довідник, варто використовувати його – він надійніше і інформативніше. При відсутності каталогу отримати відомості з інтернету.

Довідник домашніх телефонів

Майже будь-який домашній стаціонарний номер можна знайти в спеціальних довідниках, книгах, що випускаються телефонними компаніями. Інформація не є конфіденційною: паперовий варіант продається в книжкових магазинах, ринках, газетних кіосках, вокзалах та інших місцях. Щоб побачити потрібну інформацію, слід шукати за місцем проживання абонента або ПІБ. Паперовий довідник домашніх телефонів за адресою не допоможе, якщо каталог був випущений раніше того моменту, коли у людини з’явилася зв’язок.

Телефонна довідкова служба

Якщо знати не тільки адресу квартири, але і ПІБ, можна зателефонувати в телефонну довідкову службу. Якщо працює кілька АТС, потрібно звернутися туди, де обслуговується цікавить людина, інакше отримати послугу не вийде. Знайшовши довідковою, зателефонуйте туди, дочекайтеся відповіді фахівця і продиктуйте наявні дані. Якщо інформація є в базі, оператор телефонної довідкової служби озвучить її. Може він відмовитися надати дані? Це можливо, якщо людина не знає прізвище, ім’я абонента або зв’язок відноситься до іншого міста.

Як знайти номер телефону в інтернеті

Інформацію майже про кожну людину дозволяє виявити інтернет. Дуже легко розшукати дані про особу, якщо він зареєстрований в соціальній мережі, наприклад, у ВК (багато залишають свої координати на своїй сторінці, відкриваючи доступ до неї всім бажаючим). Як знайти номер телефону в інтернеті іншими способами? Варіанти:

  • Зайти на спеціальний сайт онлайн під назвою «Телефонний довідник». Подібний є у кожного міста. Щоб пробити телефон за адресою квартири, потрібно вивчити фільтр, в адресному рядку ввести наявні дані, наприклад, прізвище, переглянути результати.
  • Щоб знайти номер домашнього телефону за адресою в Москві, корисно використовувати популярний ресурс Phonebdmoscow. Завдяки наявній базі вийде безкоштовно розшукати інформацію, знаючи адресу, ім’я, дату народження, приблизний вік. Після введення наявних даних на сайті з’явиться потрібна інформація і навіть списки проживаючих.
  • Безкоштовний, впізнаваний багатьма сайт для пошуку інформації – Nomer.org. Відкривши сайт через браузер, потрібно перейти до бази міста, де живе абонент. Щоб отримати відомості про домашньому номері людини, що живе в Москві, після відкриття форми пошуку слід вводити відомі дані, наприклад, прізвище, місце проживання. Після натискання кнопки «знайти» відкриються всі відомості, наявні в базі на той момент часу.