Дана фірма дуже популярна серед користувачів, вона серйозно конкурує з Apple і навіть проблеми з останньою моделлю Galaxy Note 7 не відбили бажання людей купувати ці телефони. Якщо у вас вкрали або ви втратили гаджет, є кілька способів, як знайти втрачений Самсунг. Для пошуку пристрої можна застосовувати інструменти Samsung або Android.

Як знайти телефон Самсунг

Творці мобільних і розробники операційної системи для них намагаються максимально убезпечити власників від крадіжок. Пошук телефону Самсунг може здійснюватися за допомогою кількох функцій за умови, що він досі включений. Приміром, сама компанія розробила спеціальний сервіс для всіх власників Samsung, який працює через акаунт на сайті компанії.

Ще один рівень захисту – аккаунт на сайті Гугл, який є розробником системи Андроїд. Це ще один варіант пошуку апарату, якщо ви загубили мобільний. Якщо ж мобільний вимкнули, то слід звертатися за допомогою в правоохоронні органи. Поліція може здійснити запит до оператору зв’язку для пошуку гаджета. Компанія зобов’язана допомагати за фактом крадіжки.

Знайти Самсунг облікового запису

Це перше, що потрібно знати, якщо вас цікавить, як знайти Самсунг самостійно. Це внутрішній сервіс компанії для пошуку пристроїв, який працює через обліковий запис Samsung. Всім користувачам слід через налаштування увійти в Самсунг аккаунт. Якщо ви проходите процедуру вперше, то потрібно виконати просту реєстрацію. Далі в автоматичному режимі включиться функція дистанційного управління девайсом. Через комп’ютер із свого облікового запису ви можете:

  • блокувати пристрій;
  • включити сигнал на повну гучність;
  • показати на мапі останнє відоме розташування гаджета;
  • повністю видалити весь вміст із пам’яті (відновити після вже не вийде).

Знайти телефон Самсунг через супутник онлайн

Коли апарат вкрали, знайти Samsung стає складніше. Зловмисники часто вимикають пристрій, витягують СІМ-карту, щоб не було можливості встановлювати положення девайса на карті за номером картки. У таких випадках єдиним виходом стає звернення за допомогою до поліції. Необхідно написати заяву і вказати IMEI номер пристрою.

Переписати його слід заздалегідь, знаходяться потрібні 15 цифр під акумулятором. Також його можна часто побачити на коробці від телефону. Цим унікальним серійним номером за запитом правоохоронних органів мобільний провайдер може спробувати відстежити навіть вимкнений мобільний. Система покаже останнє відоме розташування девайса на карті. Подальшими розшуками займаються співробітники поліції, які потім повернуть апарат. Якщо ж він був знайдений за адресою проживання потерпілого, йому загрожує штраф за неправильне поводження.

Знайти Самсунг з облікового запису Google

Існує ще спосіб знайти Самсунг з облікового запису Google. Всі, хто користується телефонами на системі Андроїд, можуть зв’язати аккаунт Гугл зі своїм мобільним. Для цього потрібна учетка в цій системі. Потім слід виконати вхід в неї з мобільного. Перейдіть в налаштування гаджета, виберіть розділ Account, клікніть там напис Google і введіть дані свого облікового запису. Після цього на всіх девайсах з версією Android від 5 і вище автоматично активується віддалене керування. Всім, у кого ОС віком, слід перейти в розділ «Адміністрування» і активувати цю функцію.

Якщо у вас вкрали або ви загубили мобільний, через інтернет з сервісу Google можна здійснювати віддалене управління девайсом. Головна умова – він повинен бути раніше включений. Через цей спосіб можна вибирати наступні дії над стільниковим:

  • заблокувати девайс;
  • змусити видавати на повній гучності сигнал;
  • встановити повідомлення з проханням повернути за винагороду;
  • показати розташування на карті;
  • стерти всі дані з апарату.

Відео: пошук Самсунга через сайт