Зустрічаємо Піратський Новий рік – сценарій 2018

Для зустрічі Піратського Нового року пропонуємо вам сценарій 2018. Оформіть шкільний клас, зал або квартиру відповідним чином. Для цього можна використовувати морську атрибутику: намалювати на ватмані морських чайок, скриня зі скарбами, піратський прапор, з гофрованого паперу виріжте хвилі і прикріпіть їх до стін.

Гостей вітають ведучі – Дід Мороз і Снігуронька, які вітають усіх з наступаючим святом. Однак незабаром на сцені з’являються пірати в банданах з відповідною символікою, які забирають мішок з подарунками, пов’язують Снігуроньці руки і повідомляють, що взяли її в полон.

«Щоб Снігурку отримати, треба заплатити викуп. Ми збираємо з усіх пісні, музику і сміх». Дід Мороз пропонує гостям заплатити викуп за Снігуроньку: виконати новорічні пісні, прочитати вірші, відгадати загадки, станцювати і ін Нарешті, пірати, яким подобається виступ, погоджуються відпустити Снігуроньку, однак несуть подарунки і ховають їх.

Триває піратський Новий рік за сценарієм тим, що Дід Мороз і Снігуронька просять піратів повернути подарунки, однак ті не погоджуються. Нарешті, вони обіцяють віддати частину подарунків, якщо їм нададуть корабель.

Ведучі організують конкурс на кращий малюнок піратського корабля. Для цього до стіни прикріплюють два чистих аркуші ватману. З числа гостей обирають двох осіб, яким зав’язують очі і вручають пензлики, банки з водою, фарби чи фломастери. Кращому художнику пірати вручають подарунок.

Сценарій піратського Нового року 2018 продовжують інші конкурси. Учасники діляться на пари, пірати роздають кожної з них по коробці великих металевих скріпок. По команді спортсмени починають плести канати» для піратського корабля – збирати ланцюжок із скріпок.

Хто за три хвилини збере саму довгу ланцюг, отримає приз. Для наступного конкурсу знадобляться надувні кульки-ковбаски («шпаги») за кількістю учасників. Пірати роздають їх гостям і оголошують турнір.

Далі за сценарієм хтось із гостей «випадково» знаходить пляшку з картою, на якій позначено, де захований піратський скарб. Самі пірати в цей час відлучаються, так що у гостей виходить взяти ініціативу з пошуку скарбу в свої руки.

Щоб «зістарити» папір для такого послання, занурте її в міцну заварку зеленого чаю, а потім просушіть. Трохи потримайте лист над полум’ям свічки, щоб він трохи обгорів. Поверніть його в трубочку, покладіть в пляшку, додавши пісок, декоративні камінчики, і запечатайте.

«Скарб» (мішок з подарунками) потрібно буде заховати в несподіваному місці, яке буде зашифровано на карті. Присутні збирають команду, яка починає пошук скарбу. Піратський Новий рік 2017 згідно зі сценарієм закінчиться коли спільними зусиллями схованку буде знайдений, пірати оделят гостей свята «скарбами».