Найдорожчий мікрофон в світі: що особливого в мікрофоні

Мікрофон є важливим пристроєм в індустрії звукозапису і мовлення. Він підсилює голос, дозволяючи слухачам чути якісний звук. Його поділяються на дві категорії: конденсаторні (в студіях звукозапису) і динамічні (використовуються для сценічних і живих виступів).

Найдорожчий мікрофон в світі: що особливого в мікрофоні

Деякі музиканти і звукозаписні інженери розвинули захоплення високими технологіями, сучасними мікрофонами завдяки інноваційним технологіям, які використовуються для отримання максимально можливої якості звуку. Хоча більшість людей насправді не думають про це, мікрофон або підсилить звук, або відверне його від чистоти і чіткості. Є також ті, хто любить колекціонувати вінтажні зразки з-за їх значущості і цінності на ринку сьогодні.

Старовинний ламповий мікрофон Telefunken U47-1400000 рублів.

Найдорожчий мікрофон у світі сьогодні — це оригінальний ламповий мікрофон Telefunken U 47. Пропонується від постачальника в Москві, Російська Федерація. Це один з первинно випущених продуктів, що з’явилися на ринку в 1947 році.

Незважаючи на те, що в 1960 році його замінили на високопродуктивний U 67, цей мікрофон має велике значення як предмет колекціонування, який отримав високу оцінку. Старовинний Telefunken U 47 набуває все більшу цінність на ринку колекціонерів як інвестиційний елемент, оскільки він поставляється з усіма своїми оригінальними компонентами в робочому стані, і число доступних прикладів зростає в рідкості.

Що особливого в найдорожчому мікрофоні у світі

  • Сучасна електроніка та техніка старої школи, яка забезпечує солодкий і плавний тон U47.
  • Режими подвійного захоплення, розроблені для надання відповідних опцій запису.
  • У комплект входить дерев’яна коробка, амортизатор, блок живлення в стилі NG і закривається валізу.
  • Вихідний трансформатор BV8 і металева трубка VF14K забезпечують тонни запасу і рівного звуку;
  • а також двостороння капсула M7, яка забезпечує як всеспрямовану, так і кардиоидную полярність.

Найдорожчий мікрофон в світі: що особливого в мікрофоні

Telefunken U47 з 1946 року зберігає своє ім’я в сім’ї, оскільки його можна використовувати для забезпечення високих і високих частот, розширеного нижнього рівня і начальницького середнього діапазону, що забезпечує високу якість звуку. Коли ви додаєте вишукані деталі до U47, він може захопити всі прекрасні джерела від самих тонких звуків до самих гучних барабанів гітари з нейлоновими струнами.

Ви можете очікувати відповідних опцій запису, завдяки режиму подвійної вибірки. Його вибором полярність виділяється як одна з речей, які зробили оригінальний Telefunken U47 популярним сьогодні на ринку. Крім того, ви можете легко підлаштувати свій тон, щоб він ідеально відповідав прекрасного джерела, оскільки полярні візерунки вносять значний внесок у зміну звучання вашого мікрофона.