Для створення унікальної, незвичайної дитячої презентації і не тільки, потрібно звернутися за допомогою до інших, безкоштовним шаблонів для Power Point.

В інтернеті маса таких сервісів, які тільки раді надати своїм користувача унікальні шаблони для презентацій у форматі PPT. Розглянемо найпопулярніші і кращі сервіси безкоштовних шаблонів для Повер Поінт.

1. PPT формат. Як відкрити онлайн?

PPT формат – це спеціальний формат для слайд-шоу, або презентацій, які створюються за допомогою спеціальної програми від Microsoft – «PowerPoint». Вона є безпосередньо частиною пака додатків MS Office.
PPTX – це вже покращений формат, який використовується в Power Point 2007 і аж до 2016. Формат може бути використаний як з Windows, так і з Mac OS.

Навіщо потрібний формат PPT – спеціально для створення різних демонстраційних файлів і їх відображення на екранах через телевізор, проектор, ноутбук та інші носії.
Презентації PPT – це впорядковані слайди, які можуть містити в собі як текст, так і графіку (відео, картинки, таблиці, діаграми, звуки).

Як можна відкрити PPT файл онлайн?

Сервіс Google Slide – дуже популярний, і вельми цікавий сайт, який дасть можливість не лише переглянути завантажену презентацію, але і створити нову, а також відредагувати завантажену. Робота з документами доступу з будь-яких пристроїв, природно, якщо є підключення до інтернету. На цьому сайті є власні унікальні шаблони презентацій. Щоб отримати до них доступ, потрібно перейти в режим «Створення презентацій». Є як платні, так і безкоштовні шаблони.

Сервіс Slides – не менш популярний джерело, який також дозволяє переглядати, так і редагувати презентації. На цьому сайті можна знайти більш ніж пів сотні безкоштовних шаблонів для презентацій.

Сервіс PowerPoint Online – це офіційний сервіс Microsoft, який є повним аналогом оригінальної програми. Щоб переглянути доступні шаблони, потрібно увійти в свій аккаунт системи «Майкрософт». І вже після авторизації користувачеві доступно близько трьох десятків безкоштовних шаблонів для слайдів.

2. Кращі шаблони для Power Point

Microsoft Templates – також офіційне джерело надає близько 20 нових шаблонів для PowerPoint.

Кожен з наданих шаблонів досить простий і лаконічний. Завантаження шаблонів відбувається в звичайному, безкоштовному режимі. Щоб завантажити певний шаблон, виберіть його. У віконці, що з’явилося, натисніть на «Редагувати у браузері». Далі буде відкрито «Power Point Online».
Для переміщення обраного шаблону на свій пк, збережіть його в документ та відправте в сховище «OneDrive». Також можна натиснути на «Редагувати» в PowerPoint, тоді буде запущена програма на комп’ютері.
FPPT – Free templates – відрізняється тим, що включає в себе величезну кількість шаблонів для презентацій, таких шаблонів тут більше 9 тисяч. Знайти шаблон можна за ключовими словами. Також сортування шаблонів може бути налаштована від старих до нових або навпаки.

Щоб завантажити вибраний шаблон – виділіть її і у спливаючому віконці натисніть на кнопку «Download».

Далі завантаження розпочнеться автоматично.

Slides Carnival – також надає якісні безкоштовні шаблони для PowerPoint. На першій сторінці існує спеціальна інструкція по завантаженню документа, його копіювання і т. п.

Виберете потрібний дизайн, а після натисніть на «Use This Presentation Template»

Далі вас перенаправить на Slides сервіс, де і буде створюватися презентація з вибраним шаблоном.

Free PowerPoint Templates Design – тут можна знайти близько тисячі шаблонів в HD і навіть Full HD. Кожен об’єкт розділено за своїми категоріями. Реєстрації на сайті не вимагається.

Завантаження відбувається стандартним способом. Вибираємо шаблон – тиснемо на нього – тиснемо на одне з посилань як на фото нижче

Smile Templates – не менш популярний ресурс, з ще більшою кількістю безкоштовних шаблонів для презентації, їх близько 1,5 тисячі.
Пошук шаблонів може бути зроблений по фразі, по слову, по даті і категорії.

Кожен шаблон – це 24 слайда. Безкоштовно можна завантажити три слайда, але найчастіше цього вистачає для створення нормальної презентації.

Slide Model – унікальне джерело шаблонів.
Всі найкращі, сучасні шаблони для power point є тут. Пошук їх проводиться звичайним способом.

Користувачам доступний попередній перегляд шаблонів. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Open In Google Slides».

Для завантаження презентації на пк, потрібно натиснути на спеціальну кнопку довідка «Free Download».

Powerpoint Style – сховище безкоштовних шаблонів презентацій, які будуть доступні користувачеві безкоштовно. Кожен шаблон адаптований для старих і нових версій. Що дозволяє відкривати файли без втрати будь-яких елементів і іншого.
Прямо на сторінці шаблону буде виділений пункт «download».
.