Custom Binary Blocked By FRP Lock Samsung що робити

На багатьох мобільних пристроях Samsung, функціонуючих під ОС Android 5.1 і вище, при включенні може з’явитися повідомлення Custom Binary Blocked By FRP Lock. В більшості випадків це не ознака поломки апарату і не помилка, як вважають багато хто, а система захисту телефону від крадіжки і злому. Захист зазвичай активується при скидання налаштувань до заводських або спробі встановити неофіційну прошивку. Втім, іноді даний режим запускається після отримання root-прав або навіть простий перезавантаження смартфона.

Custom Binary Blocked By FRP Lock Samsung що робитиПовідомлення на телефон Самсунг при включенні

Зміст статті

  • 1 Розблокування телефону за допомогою логіна і пароля
  • 2 Обхід блокування Custom Binary Blocked By FRP Lock
    • 2.1 Скидання до заводських налаштувань в Samsung
    • 2.2 Використання спеціалізованих програм
    • 2.3 Перепрошивка телефону

Розблокування телефону за допомогою логіна і пароля

Якщо при включенні смартфона у вас з’являється повідомлення Custom Binary Blocked By FRP Lock вам просто потрібно ввести логін і пароль від профілю Google, якщо вони були втрачені, то можна спробувати їх відновити. Набагато гірше, якщо користувач не має взагалі ніяких відомостей про обліковому записі. У такому випадку рекомендується звернутися до фірмовий сервісний центр. Втрата даних від аккаунта Google не є гарантійним випадком, тим не менш, працівники СЦ можуть допомогти їх відновити.

Обхід блокування Custom Binary Blocked By FRP Lock

Якщо на екрані немає нічого, крім повідомлення Custom Binary Blocked By FRP Lock, то ймовірно, що проблема в неофіційному. У деяких випадках захисний режим може бути активований в результаті діяльності вірусів. Раніше функція блокування містила безліч вразливостей, наприклад, доступ до смартфону вдавалося отримати, просто відключивши інтернет на роутері. Також допомагало повне вимикання апарату з витягом батареї терміном на кілька днів. Однак Samsung працює над усуненням таких помилок, тому вкрай малоймовірно самостійно знайти спосіб обходу блокування.

Custom Binary Blocked By FRP Lock Samsung що робитиВідсутність екрану входу в обліковий запис

Скидання до заводських налаштувань в Samsung

Для цього потрібно вставити в смартфон SIM-карту і відправити на номер SMS-повідомлення з адресою будь-якого сайту. Далі, слід зателефонувати і вибрати повідомлення в якості способу відповіді. Після цього необхідно знайти вхідне повідомлення ” і перейти по посиланню. Отримавши доступ до браузера, потрібно завантажити Меню Settings і запустити його. Скидання до заводських налаштувань працює практично для всіх телефонів.

Використання спеціалізованих програм

Автоматично розблокувати телефони Samsung практично всіх моделей дозволяє Octopus. Це надійний і функціональний інструмент, але у нього є великий недолік – він платний, причому, платити треба за кожну розблокування. Зрозуміло, в інтернеті можна знайти і зламані версії, але їх коректна робота не гарантована.

В якості безкоштовних альтернатив для усунення Custom Binary Blocked By FRP Lock можна запропонувати використовувати FRP Bypass. На деяких телефонах доступ до цієї програми вдається отримати способом, описаним в попередньому пункті.

Custom Binary Blocked By FRP Lock Samsung що робитиІнтерфейс Side Sync

Якщо це не спрацювало, то можна спробувати встановити на ПК Side Sync, який допоможе скопіювати інсталяційний файл з комп’ютера на мобільний пристрій. Для роботи з обома програмами необхідно точно знати модель і версію телефону, в іншому випадку розблокувати його, швидше за все, не вдасться.

Перепрошивка телефону

Custom Binary Blocked By FRP Lock Samsung що робитиПроцес встановлення нової прошивки

Цей спосіб допомагає майже завжди усунути Custom Binary Blocked By FRP Lock, проте необхідно пам’ятати, що він може призвести до втрати даних. Незважаючи на наявність спеціалізованого ПЗ, встановлення прошивки залишається складним процесом, і якщо запустити її неправильно, то телефону може бути завдано непоправної шкоди. З цієї причини рекомендується ознайомитися з докладною інструкцією по прошивці саме вашої моделі або звернутися до професіоналів.