Doodle Alchemy рецепти та відповіді

Хто з нас не мріяв хоч раз побути алхіміком і добути рецепт еліксиру молодості і багатства. Проте в реальності ми живемо не в Середньовіччі, а в ХХІ столітті, і вірити в чудесні властивості простих елементів вкрай складно. Однак поекспериментувати c рецептами Doodle Alchemy, з’єднати землю і воду, повітря і вогонь ніхто не забороняє. У захоплюючій грі — ахимия на папері, потрібно скомбінувати велику кількість елементів, отримуючи цікаві Doodle Alchemy відповіді.

Doodle Alchemy рецепти та відповіді

Інтерфейс гри

Doodle Alchemy — це гра з красивою графікою і спецефектами, що посилює тематична музика і звукова доріжка. Саме вони створюють атмосферу таємничості.

Інтерфейс Doodle Alchemy складається з декількох важливих елементів — меню, вікна статусу, системного рядка і гарячих клавіш.

При переході в гру нам відкривається карта доступних елементів і процесів. Від правильності комбінації компонентів залежить кількість нових інгредієнтів і результат раунду гри. Чим більше елементів ми з’єднаємо експериментуючи з рецептами Doodle Alchemy, тим більше отримаємо несподіваних відповідей. Комбінувати в Алхімії на папері можна за два елемента.

Розглянемо кілька секретів вдалих рецептів Doodle Alchemy.

Секретні рецепти Doodle Alchemy

На першому раунді гри ми маємо всього 4 основні елементи: вогонь, земля, повітря і вода. Поєднуючи їх, ми можемо отримати нові компоненти.

Наприклад: вода і земля — вийде болото, повітря і повітря — одно вітру, земля і земля — вийде тиск і так далі. Отримавши нові елементи, ми продовжуємо експериментувати з рецептами Doodle Alchemy, створюючи нове життя, флору і фауну. З землі і сіна виростимо дерево, з болота і енергії отримаємо життя, людина з металом дадуть інструмент. Таких комбінацій в Алхімії на папері досить багато. Всі рецепти, так чи інакше, створюють щось унікальне, що допомагає людині зрозуміти справжню природу алхімії і еволюцію планети Земля.

Ось декілька найбільш популярних рецептів Doodle Alchemy:

 • Тиск і вугілля — алмаз;
 • Життя і болото — бактерія;
 • Порох і метал — бомба;
 • Енергія і повітря — буря;
 • Годинник і життя — час;
 • Людина і лампочка — думка;
 • Квітка і світло — кисень;
 • Скло і вода — лід;
 • Вогонь і камінь — метал;
 • Повітря і хмара — небо;
 • Метал і місяць — срібло;
 • Насіння і вода — квітка;
 • Повітря і вогонь — енергія.

Doodle Alchemy рецепти та відповідіDoodle Alchemy рецепти та відповідіDoodle Alchemy рецепти та відповідіDoodle Alchemy рецепти та відповідіDoodle Alchemy рецепти та відповіді

Якщо ви не знайшли цікаву для вас комбінацію, ознайомтеся з 2 частиною статті.

Відповіді на деякі запитання

Граючи в гру Doodle Alchemy, люди задаються питаннями з приводу комбінацій і підказок.

Під кінець гри у кожного повинно бути близько 230 відповідей і рецептів на них. Якщо їх кількість менша або в ході гри вам не зрозумілий процес поєднання і отримання необхідного компонента, можна скористатися підказкою. Проте варто пам’ятати, що кількість підказок обмежена. Щоб отримати швидкий і хороший відповідь на хвилююче питання, простіше зайти на форум ігрового сайту Doodle Alchemy і поділитися своєю проблемою. Багато гравців часто діляться секретними комбінаціями, якими можна скористатися. Шукайте і знайдете!