Зміст:

1. Кількість користувачів Лінкедін
2. Призначення і функції
3. Приклад використання (це щось!)
4. Можливості громадськості, пошук роботи

Linkedin — це популярна соціальна мережа, корисна для розширення та встановлення професійних контактів. У ній зареєстровано понад 100 млн. користувачів (50% жителі США), які представляють 150 різних сфер бізнесу з більш ніж 200 країн світу.

Кількість користувачів Linkedin — 100 млн., що в десять разів менше кількості аудиторії Facebook — 1 млрд. Однак, якщо звертати увагу на рівень якості користувачів для бізнес контактів і нетворкінгу, тут спостерігається зворотне явище. Якість аудиторії мережі Linked набагато вище соціальній мережі Facebook, що і дає можливість “мережі ділових контактів” розміщувати дорогу рекламу від Гугла.

Так само потрібно зазначити, що бізнес-мережа раніше, в основному, була орієнтована на IT-фахівців, і завдяки цьому першими зацікавленими використанням даної мережі повинні бути IT-фахівці.

Навіщо потрібна ця мережа Linkedin, функції

Linkedin дає зареєстрованим користувача великі можливості створювати та встановлювати ділові контакти, для бізнес-комунікацій.

 

Контакти встановлюються для різноманітних цілей:

  • це представлення себе через існуючі контакти і їх розширення;
  • пошук висококваліфікованих співробітників;
  • пошук бізнес партнерів;
  • можна здійснити пошук контактів компаній і груп (або створення груп) ;
  • опублікувати вакансію (напр. для пошуку роботи).

Додатковими функціями є можливість розміщення додаткової інформації про майбутніх конференціях, ділових поїздках і улюблених книгах.

Принцип роботи ділової мережі Linkedin полягає в наступному: всі користувачі, додаючи свого доброго знайомого, включають його в найперший рівень своїх контактів. В перший рівень додаються друзі, партнери або близькі знайомі. Недавні знайомі або потенційні партнери додаються у другій під рівень і так далі.

Як користуватися цією мережею

Для більш точного і швидкого отримання результату в соціальній мережі, дуже рекомендується заповнення всіх полів реєстрації, однак можлива реєстрація так само при заповненні форми мінімальною інформацією про себе.

http://ru.linkedin.com

Користувачу, що пройшов реєстрацію LinkedIn пропонує знайти і прагласить друзів, знайомих, колег, однокласників у цій мережі. Можна ввести лише ім’я та прізвище потрібної людини.

У мережі чудово реалізована можливість пошуку, функція встановлення нових контактів і простота підтримки зв’язку з друзями.

Все ж основною функцією бізнес соціальної мережі — це можливість реалізації кар’єрних, професійних можливостей користувачів. Більша кількість сервісів мережі призначене для пошуку людей і з ними подальшу роботу, отримання різноманітних відгуків та рекомендацій.

Далі огляд можливості пошуку роботи:

Для цього призначена сторінка “Пошук роботи” в закладці “Робота”.

Головне, що ми з вами знаємо тепер Linkedin що це — соціальна мережа для встановлення бізнес-контактів.

Користувач отримав першу рекомендацію фахівців (або колег), відразу потрапляє в загальнодоступний рейтинг і список в закладці “Сервіси”. Рейтинг можна дивитися як повністю, так і за спеціальним категоріям: “Фінанси і право”, “Консалтинг”, “Інтернет та IT”, “Здоров’я” і тд. Ось так можна представити свою особистість на професійному ринку майбутньому роботодавцю.