Проходження Doodle God (всі рецепти і артефакти)

Doodle God — це дивовижна іграшка, яка підірвала всі чарти смартфон ігор. Проходження Doodle God з перших хвилин затягує гравця своїми дивовижними комбінаціями і дарує море можливостей створення з допомогою рецептів справжні артефакти. Мене порадував інтуїтивний інтерфейс і просте управління, доступне кожному.

Проходження Doodle God (всі рецепти і артефакти)

Гравцям належить виступити в ролі божества — Doodle God, який з чотирьох основних елементів (землі, води, вогню і повітря) створив Землю. Нам з вами належить при проходженні більш цікава задача — наповнити її різними речовинами, змішуючи чотири основних елементи, а також їх комбінації.

5 відео, як пройти Doodle God

Кілька відео проходжень, допоможуть новим гравцям легше і зрозуміліше вклинитися в систему іграшки. Поїхали!

У першому відео показано початок гри, коротка заставка, яка, власне, і оповідає, що нам випала честь грати за Doodle God, всесильне божество, якого осінило ідеєю наповнити тільки створений ним світ. Інтерфейс являє собою відкриту книгу, на обох сторінках якої у нас по чотири основних елемента. Отже, починаємо поєднувати!

Проходження Doodle God (всі рецепти і артефакти)

Для початку проходження Doodle God потрібно змішати землю і вогонь, отримавши лаву, а потім камінь з допомогою вогню і повітря. Все досить просто, але це тільки початок. Кожен основний елемент містить у собі нові комірки. Так, лаву ми знайдемо в групі вогню, а камінь — натиснувши на елемент землі. Кожен раз, коли я шляхом змішування отримую новий елемент і артефакт, гра видає похвально-саркастичний коментар. Досить забавно придумувати різні рецепти.

Перші успіхи

Як ви можете помітити, що у мене набагато більше іконок на головній сторінці книги, ніж на початку гри. Крім чотирьох основних елементів, додалися нові розділи. Практично всі вони ще не заповнені, тому я покажу вам, чим тут зайнятися. Складно проходити Doodle God, адже більшість нових іконок заблоковані, на допомогу приходять монетки. Так, поєднавши людини і метал, я відкрив інструменти — грати стає цікавіше. Будемо рухатися по цій гілці. Я створив зброю для людини, відкривши полювання і нові можливості в грі. На жаль, енергія вичерпана, тому варто почекати наступної серії.

Довгоочікуваний подарунок

В цій серії я отримав перший подарунок наступним чином. Трохи поекспериментувавши з рецептами, поєднав спирт з водою і отримав горілку — довгоочікуваний подарунок готовий! Відповідальний момент — належить вибрати, кому я його вручу. Слідом за першим, з’явився ще один подарунок! Магія дозволила створити філософський камінь, і тепер у мене цілих два подарунка. Doodle God спасибі! Розвиваємо тему алкогольних подарунків — горілка плюс трава — абсент готовий. За ним послідувало пиво, тепер в пору відкривати міні-бар з подарунків! Дуже вдала серія.

Рецепти Google Doodle God

Ми граємо в Doodle God вже достатній час, я обзавівся великою кількістю іконок, сповнений енергії, пора створювати нові! Сьогодні будемо розвивати фентезійну тематику. Я створюю дракона, лицаря і героя. Далі до моєї колекції приєднується вампір, а з допомогою основного елемента — крові, відкриваємо нову гілку — кулінарну! Несподіваний поворот. Створимо борошно, тісто, і нарешті зможемо спекти хліб! Правда, він заблокований. Знову виручають монетки.

Квест

У п’ятому відео я вирішив трохи урізноманітнити тематику гри, в цей раз проходячи для вас розділ гри під назвою Квест. Вибираю міні-гру під назвою Ангел та Чортик. Це — два помічника нашого творця, які пробралися в його лабораторію, поки господар був відсутній. Подальше проходження Doodle God — точна копія основної. Наші герої змішують елементи, створюючи нові. Але є і особливості — при взаємодії з одним і тим же речовиною результати у героїв будуть зовсім різні. Що з цього вийшло, ви можете подивитися в моєму відео.

Наприкінці хотілося б представити кілька цікавих комбінацій. Можна звести хмарочос, змішавши будинок і скло, а каву ми отримаємо за допомогою насіння і енергії. Більше цікавих комбінацій ви знайдете тут.