Sasisa.ru для комп’ютера

Сайт sasisa.ru і wap.sasisa.ru (перша версія сайту призначена для відвідування з ПК, друга — з мобільних пристроїв) — колись один з лідерів на ринку розваг на території СНД. В якості логотипу сайту виступає зелена ящірка з мобільним пристроєм в лапках, і тут відразу ж постає питання: чому саме вона? Все досить просто, і навіть кумедно: назва сайту Sasisa.ru на комп’ютер пішов з гри Ultima OnLine, в якій була невелика ящірка, яка бігала і зичним голосів кричала «СААААСИИИСААА». Також зауважимо, що Сасиса це старокитайське жіноче ім’я. Але це так, до слова.

Sasisa.ru для компютера

Спочатку була створена WEB-версія сайту sasisa.ru для входу з комп’ютерів, а тільки після планувалося створити додаток у вигляді WAP-версії сайту wap.sasisa.ru для мобільних пристроїв, де користувачі зможуть читати оповідання, анекдоти та переглядати інший контент на своєму смартфоні. Але все пішло не за планом: WAP-версія сайту стала не додаткової майданчиком, а самостійним великим сайтом з гігабайтами завантажень, купою сервісів і гумору.

Як тільки WAP-версія розкрилася на повну котушку, на ній можна було бачити ігри, еротику, відео, мелодії, бібліотеку, чат, форум і СуперТрансляцию, що включає в себе еротичні розповіді, креатив і анекдоти. Сайт Sasisa розрісся до таких розмірів, що багато користувачів навіть і не підозрювали про наявність його старшого WEB-брата Сасиса.ру для комп’ютера.

Sasisa.ru для компютера

При розробці WEB-версії сайту розробники завжди заливали на нього тонни контенту, щоб користувачі смартфонів завжди відчували, що про них не забувають і піклуються. Дуже цікавим розділом сайту є «Обмінник», що дозволяє закачувати і викачувати файли інших користувачів, ну а найдосвідченіші користувачі можуть зробити на замовлення мелодію — адміністрація постарається знайти її для вас.

Що ресурс Sasisa.ru являє собою в наш час?

Безперечно, в часи, коли залишалося тільки мріяти про навіть найпростіших смартфонах — ресурс Sasisa був просто незамінний, чому і вважався Топовим на території СНД (деякі навіть прозвали його легендарним, і це цілком заслужено).

Sasisa.ru для компютера

Зараз, з появою більш просунутих пристроїв, цей сайт не став хоч якось розвиватися, тому зараз його по праву можна назвати аутсайдером. А Web версія Sasisa.ru на PC виглядає відсталою. Ну, погодьтеся, кому може знадобитися замовлення мелодій, «Обмінник» або інші сервіси початку 2000-х років? Єдине чим Sasisa.ru може бути цікавим, це те, що на сайті можна почитати цікаві історії та оповідання, але, швидше за все, цей контент пишеться не самими адміністраторами, а звідки-то копіюється для підтримки «на плаву колишньої слави».

Якщо ви володієте iOS або Android пристроєм — вам на сайті sasisa.ru робити нічого. Відвідуйте Апп Сторе, Плей Маркет або подібні їм ресурси для скачування бажаної душі контенту.