Ukr.net — це популярний український комунікаційний веб-портал, що надає можливість створення безкоштовної поштової скриньки. Згідно з даними Alexa Company — пошта Ukr.net входить в Топ-10 по відвідуваності сайтів в Україні (на сервісі зареєстровано вже понад 9 млн. електронних скриньок). Поштовий сервіс надає користувачам створення поштової (E-mail) скриньки FreeMail. Крім створення електронної пошти портал Ukr.net надає безліч різних інтернет-сервісів, це: новинна стрічка, довідник, відеохостинг (схожий на Vimeo), пошук роботи та ін.

Вхід на пошту Ukr.net — відкриває простий і зручний інтерфейс, доступний на трьох мовах. Реєстрація та налаштування подібна реєстрації в таких популярних сервісах як: Mail.ru, Hotmail і Gmail пошта Гугл.

Реєстрація і вхід в сервіс Ukr net

Для входу в пошту Ukr.net вам необхідно зареєструватися та отримати E-mail адресу. Після проходження реєстрації на Freemail, користувач отримує віртуальну пам’ять e-Disk об’ємом 4 Гб і унікальний ящик із закінченням @ukr.net.

Для того щоб завести скриньку цієї служби, перейдіть за адресою http://freemail.ukr.net і натисніть на кнопку “Реєстрація” або отримати електронну скриньку. Ви потрапите на сторінку з формою, яку потрібно буде уважно заповнити. Після того, як всі поля будуть запонены, натисніть “Продовжити роботу по FREEMAIL” (для налаштування і роботи).

Налаштування пошти FreeMail

Після проходження реєстрації ви стали володарем багатофункціональною і простий пошти. В категорії “Налаштування” вам надається можливість налагодження та налаштування поштового сервісу “Укр.немає” під свої потреби.

Інтерфейс

В категорії “Інтерфейс” можна змінити наступні параметри ящика:

  • загальна кількість листів, яке буде відображатися на вашій головній сторінці ящика;
  • прикріплення автоматичних підписів для створених повідомлень;
  • поштова служба Ukr.net дозволяє входити в три різних мови інтерфейсу;
  • вимкнення або увімкнення попереднього показу, при оправці листів (після наведення мишею).

Після того як всі зміни будуть внесені потрібно натиснути посилання “Зберегти зміни”.

Зміна особистої інформації

У цій категорії доступні такі зміни та настройки:

  • вибір імені закінчення домену вашого Mail адреси;
  • перерахування скриньок, від яких будуть можлива відправка повідомлень з електронної служби FreeMail.ukr.net.

Ім’я відправника

Натисніть на кнопку “Змінити“, щоб коригувати нове ім’я адресою відправника. Пошта Ukr.net дозволяє відправку листів від адреси поштових скриньок. Це можна зробити, додавши і підтвердивши E-mail адреси цих скриньок, від імені яких будуть відправлятися повідомлення. Для цього натисніть “Додати новий e-mail адреса“, і в полі “Ім’я” впишіть відповідне імена, введіть поштову адресу іншого скриньки і натисніть “Додати“. На вписаний e-mail буде надіслано лист з посиланням, перехід по якій підтвердить власника електронного ящика.