AIMP – це дуже популярний аудіоплеєр. Він має безліч налаштувань, що підтримує велику кількість форматів музики, має можливість створення плейлистів і так далі. Раніше ми вже згадували цей плеєр в нашому рейтингу найкращих аудиопееров, в якому AIMP посів перше місце.

На відміну від свого головного конкурента – Winamp, аудіоплеєр AIMP має більший функціонал при налаштування еквалайзера, а саме більшу кількість частотних смуг для налаштування. Це дозволяє значно краще налаштувати звучання музичних доріжок.

Також в AIMP має 22 поднастройки еквалайзера, кожна з яких зачіпає практично будь-який музичний жанр.

Щоб почати налаштування еквалайзера потрібно для початку її відкрити. Для цього на головному екрані програми знаходимо кнопку «Еквалайзер». Візуально вона являє собою послідовні стрілки, направлені в одну сторону.


Зліва від робочого екрану програми з’явиться невелике віконце, в якому знаходяться раніше згадані частотні смуги. Кожну з них можна налаштувати за допомогою миші.


Щоб увімкнути автоматичні настройки еквалайзера (раніше згадані як поднастройки), які залежать від жанру відтворюваних треків, необхідно у вікні еквалайзера натиснути на кнопку «Налаштування еквалайзера». Потім з’явиться підменю клацнути по команді “Завантажити налаштування“.


Потім з’явиться діалогове вікно «Поднастройки еквалайзераі список доступних музичних жанрів. Виберіть з цього списку та натисніть кнопку “Застосувати“.


На цьому все, тепер ви зможете з задоволенням слухати музику в аудіоплеєрі AIMP, попередньо налаштувавши еквалайзер в ньому.