Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

Формат 3х4 є досить популярним і використовується найчастіше для друку на документах – це і паспорт, і посвідчення водія, медична довідка та інше, інше, інше. Однак, як би це дивно не звучало, не кожен з користувачів вміє вписати фотографію в цей став вже класичним формат. Чому? Все просто – для того, щоб роздрукувати фотографію формату 3х4, з нею ще треба добряче повозитися. Зрозуміло для того щоб вмістити фотографію в розміри 3х4 нам потрібна програма, причому практично будь-який графічний редактор, від примітивного до професійного.

Для початку розглянемо варіант на прикладі знаменитої програмою Adobe Photoshop. Головний плюс цієї програми в тому, що вона чудово підійде як для Windows, так і користувачам MacOS. Завантажити Adobe Photoshop можна, наприклад звідси http://samlab.ws/category/graphedit/ або з офіційного сайту.

 • Відкриємо програму Adobe Photoshop і завантажимо туди фотографію. Меню «Файл» – «Відкрити».
 • Переходимо у верхнє меню і вибираємо: «Файл» – «Створити». Вписуємо завширшки 3 см, висота 4 см, дозвіл рівну 300 пікселі на дюйм (дозвіл друку). Натискаємо кнопку «OK».
 • Виділяємо раніше відкриту фотографію інструмент «Прямокутна область», переходимо в меню «Правка» – «Копіювати».
 • Переходимо до створеного макету 3х4, вибираємо меню «Редагувати» – «Вставити».
 • Вибираємо меню «Правка» – «Вільне трансформування» і підганяємо нашу фотографію під макет 3х4.
 • Переходимо в меню «Файл» – «друк» і друкуємо фотографію!
 • Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

  Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

  Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

  Однак, якщо у вас не такі глибокі пізнання у роботі з графікою, або ви просто не маєте потребу в такому професійному продукті як Adobe Photoshop, вам на допомогу прийде маленька зручна програма Фото 3х4. Цю чудову програмку можна завантажити звідси http://soft-4u.net/content/view/1783/ і користуватися нею абсолютно безкоштовно. Інтерфейс програми настільки банальний і простий, що навіть немає необхідності описувати принцип її роботи.

  Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

  Замість цього ми розглянемо ще один спосіб друку фотографій 3х4, а саме онлайн-сервіс http://offnote.net/photodoc/. Зверніть увагу на докладну інструкцію, що міститься на сайті онлайн-сервісу, а також наведені там рекомендації по оптимізації фотографій формату 3х4. Усе досить наочно і не вимагає великих знань і особливої комп’ютерної грамотності.

 • Переходимо посилання на сторінці знаходимо велику графічну кнопку «Відкрити редактор».
 • Далі знаходимо круглу кнопку «Клацніть або перетягніть сюди фото». Виробляємо кадрування відкрилася фотографії.
 • Переходимо до пункту «Обробка» і застосовуємо необхідні ефекти обробки.
 • Переходимо до пункту Друк, виробляємо налаштування сторінки друку і натискаємо на кнопку «Завантажити фото» або «Завантажити лист», якщо необхідно кілька фотографій на одному аркуші для подальшої обрізки.
 • Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

  Як роздрукувати фото 3х4 на принтері

  Таким чином, ми розглянули найбільш цікаві способи друку фотографій 3х4. Розглянутих способів цілком достатньо, щоб вибрати найбільш зручний для себе варіант. Зрозуміло, що найскладнішим є варіант, розглянутий на прикладі програми Adobe Photoshop, а найбільш простими є спосіб з програмою Фото 3х4 та онлайн-сервісом для друку фотографій 3х4. Більш того онлайн-сервіс буде дуже зручний, так як їм можна користуватися не тільки на стаціонарному комп’ютері, але і на планшеті і навіть смартфоні, а також на різних операційних системах, таких як Windows, MacOS, мобільних системах і т. д.

  Вдалих вам знімків!