Як видалити ask.com повністю з браузера

Ask.com — додаток для браузера, який, строго кажучи, не є вірусом, так як безпосередньо комп’ютера не шкодить. Однак воно все ж може сильно перешкодити в роботі, так як насильно прописується в якості стартової сторінки браузера, а також періодично пропонує завантажувати певні файли і поміщається вашому браузеру в панель інструментів.

Як видалити ask.com повністю з браузера

Зрозуміло, просто програма від себе відбутися не дасть — ручна зміна домашньої сторінки призведе до того, що після перезапуску браузера Ask.com знову пропише себе стартовою. Якщо не видалити Ask.com і залишити, то в подальшому ймовірно уповільнення роботи браузера і зміни його параметрів без вашого на те дозволу і бажання. Неподобство, коротше кажучи.

Такі програми зараз досить сильно поширені, а видалити Ask.com зі свого браузера просто необхідно. Це ПО, яке або є спочатку шахрайським або шпигунським, або не витримало конкуренції з відомими брендами і, намагаючись таким чином хоч якось поширюватися і вижити, проникає в браузери «силою» або «крадькома». Якщо як можна менше відвідувати сумнівні сайти і при установці безкоштовно розповсюджуваних програм уважно вивчати всі налаштування, то можна звести до мінімуму попадання подібних неприємностей собі на комп’ютер і браузери. Якщо ж таке все ж сталося, природно, з цим варто розібратися і прибрати Ask.com пошуковик повністю.

Отже, як же позбутися від Ask.com?

Якщо ви — користувач Google Chrome, Firefox або Internet Explorer, то можете видалити панель інструментів Ask з допомогою панелі управління операційної системи Windows (попросту — використовувати Установку і видалення програм).

Користувачі Google Chrome, крім того, можуть повністю видалити Ask-панель інструментів дуже швидко за допомогою вкладки розширень у налаштуваннях Chrome. Достатньо буде лише натиснути на символ кошика близько панелі інструментів Ask, а далі все зрозуміло інтуїтивно.

Як видалити ask.com повністю з браузера

Якщо всі перераховані вище способи виявилися марні, існує програма, спеціально допомагає саме у видаленні Ask.com! Ви можете завантажити за наступним посиланням: http://apnmedia.ask.com/media/toolbar/utilities/ApnRemover.exe.

Увага!

  • Відразу після того, як завантажте програму, але перед тим, як запустити інсталятор, неодмінно закрийте всі відкриті вікна ваших браузерів!
  • Після цього запустіть установку програми і перезавантажуйте комп’ютер, коли вона встановиться.
  • Перезавантаження комп’ютера потрібна для того, щоб успішно завершити видалення Ask.com.

Якщо після цих дій Ask.com все ще автоматично завантажується, коли ви запускаєте браузер, не варто турбуватися — програма Аск сама по собі повинна бути видалена, просто в браузері збереглися налаштування, які тепер можна виправити вручну.

Це робиться так:

  • Для користувачів браузера Chrome — потрібно внести необхідні зміни в налаштування для пошуку за умовчанням, нової закладки та початкової групи.
  • Для тих, у кого браузер Firefox — з допомогою контекстного меню, яке розташоване в кутку праворуч вгорі, обирайте нову систему для пошуку. А щоб змінити домашню сторінку, скористайтесь першої вкладки з налаштувань Firefox.
  • Якщо встановлений браузер Internet Explorer — змінити домашню сторінку за допомогою налаштування інтернету на панелі керування операційної системи Windows, а стандартну пошукову систему поміняйте через доповнення в IE і Ask.com зникне.

Всі Ask.com повністю видалений з вашого браузера. Приємною і зручною роботи!