Зробити слайд-шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайн

Після проведення пам’ятної фотозйомки у користувача може виникнути бажання зробити з отриманих фотографій барвисте слайд-шоу, яке можна було б з гордістю демонструвати оточуючим. У здійсненні цього завдання можуть допомогти різні онлайн-сервіси, які не тільки з’єднають ваші фото в цілісний відеоряд, а й накладуть візуальні ефекти, додадуть музику, заголовок, і будь-який потрібний вам текст. В даному матеріалі я розповім, як зробити гарне слайд-шоу з фотографій з музикою в безкоштовному режимі онлайн, і які мережеві сервіси нам в цьому допоможуть.

Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнМонтуємо слайд-шоу із зображень і пісень

Зміст статті

 • 1 Як працюють інструменти для монтування слайдів
 • 2 Кращі сервіси для створення слайд-шоу з фотографій і музики
  • 2.1 Робимо слайд-шоу за допомогою сервісу «Kizoa»
  • 2.2 Як зробити слайд-шоу з допомогою сервісу «Fromfoto.com»
  • 2.3 Виконуємо поєднання картинок і музики у відео-слайд з сервісом «Animoto»
 • 3 Висновок

Як працюють інструменти для монтування слайдів

При створенні слайд шоу онлайн варто скористатися функціоналом сервісів, роботу з якими я опишу нижче. Зазвичай вони працюють за стандартним кліше: ви переходите на такий ресурс, при необхідності проходите реєстрацію, завантажуєте на ресурс фото і музику для майбутнього слайд-шоу. Потім ви вибираєте тему та назву для вашого ролика, перехідні ефекти між фото, кольору рамок і інший супутній опціонал. Після цього переглядаєте отриманий результат, і якщо останній вас влаштував, тоді зберігаєте створений відеоролик на ПК.

Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнСпробуйте створити яскраве і барвисте слайд-шоу онлайн

Переважна більшість існуючих в мережі сервісів для створення слайд-шоу мають платний характер. Зазвичай він виявляється в самому кінці процесу, коли після проходження користувачем всіх етапів створення слайд-шоу (і відповідної втрати часу), і спробі зберегти відео на комп’ютер, сервіс вимагає оплати за свої послуги. Тільки деякі сервіси дозволяють зберегти отриманий результат (хоч і зі своїм логотипом), або зберігають відео зовсім без логотипу (що є, скоріше, винятком із правил).

Раджу зберегти собі спеціальні програми для монтажу відео для новачків і при необхідності використовувати..

Кращі сервіси для створення слайд-шоу з фотографій і музики

Перейдемо до опису послідовності дій, які допоможуть нам створити слайд-шоу онлайн безкоштовно.

Робимо слайд-шоу за допомогою сервісу «Kizoa»

Міжнародний проект «Kizoa» заслужено користується популярністю серед безлічі користувачів. Серед його переваг – багаті можливості для створення відео, зручний інтерфейс, україномовна локалізація (іноді і з англомовними вставками), можливість обрізати відео. При цьому безкоштовний функціонал сайту дозволяє зберегти створений користувачем ролик на ПК, хоча і з наявністю водяного знака «Kizoa».

 • Для початку роботи перейдіть на ресурс kizoa.ru і натисніть на кнопку «Try it now».
 • Перед вами відкриється вікно редагування.
 • У самому верху розташована панель вкладок, за допомогою якої буде здійснюватися завантаження ваших фото, їх редагування і трансформація в слайд-шоу.
 • Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнДля входу на ресурс натисніть на кнопку «Try it now»

  Виберіть вкладку «Фотогалерея», натисніть на кнопку «Додати» — «Мій комп’ютер», і завантажте потрібні фото для вашого слайд-шоу (після першого завантаження фото виберіть опцію «Створення фільму» — «Створити самостійно).

  Завантажені вами фото будуть розташовуватися зверху. Щоб почати монтування відео вам потрібно буде послідовно перетягнути їх в нижній рядок редагування, і розташувати їх у такій послідовності, в якій вони мають демонструватися глядачеві.

  Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнПеретягніть потрібні вам фото у нижній ряд для редагування

  Під панеллю вкладок під час редагування з’являться додаткова панель вкладок, завдяки якій ви зможете:

  • завантажити інші фотографії (вкладка «Фотографії»);
  • вибрати особливості переходів одного фото в інше («Переходи»);
  • вибрати ефекти для кожного фото («Ефекти»);
  • додати текст до фотографій («Тексти»);
  • додати в ваш ролик анімацію («Мультфільми»);
  • накласти музику («Музика»);
  • переглянути, що у вас вийшло «Монтаж».

  Додавання описаних можливостей здійснюється кліком на них, і перетягуванням на потрібну вам фото, або на переходи між вашими фото.

  Для перегляду отриманого результату натисніть на «Тест Слайд-шоу» праворуч.

  Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнНатисніть на кнопку «Тест слайд-шоу» і перегляньте отриманий результат

  Якщо все влаштувало, тоді тиснете на «Завантажити», проходите процедуру реєстрації, тиснете на «Зберегти», і зберігаєте ролик до себе на ПК (безкоштовно доступна форма завантаження «Basic»).

  Як зробити слайд-шоу з допомогою сервісу «Fromfoto.com»

  Російськомовний сервіс fromfoto.com може похвалитися не тільки простим і зручним інтерфейсом, але і «ручним режимом» створення слайд-шоу, при якому для створення барвистого цифрового продукту залучається професійний дизайнер. При цьому безкоштовний характер створення слайд-шоу на даному сайті передбачає отримання результату тільки через 12 годин після створення слайд-шоу (за прискорення процесу обробки фото сервіс вимагає проведення оплати).

  Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнСтворіть своє слайд-шоу за допомогою сайту fromfoto.com

 • Для створення слайд-шоу перейдіть на зазначений ресурс fromfoto.com і натисніть на кнопку «Створити своє відео».
 • Потім вам запропонують вибрати дизайн для своїх фото із запропонованих сервісом, і завантажити потрібну кількість фото на ресурс.
 • Після закінчення процесу завантаження тиснемо на «Відмінно”, далі».
 • Наступним кроком ресурс пропонує вам завантажити музику до вашого слайд-шоу, а також додати текст (не більше 48 символів).
 • Після цього необхідно буде ввести ваш е-мейл в спеціальній рядку.
 • Натиснути «Створити кліп» і чекати отримання повідомлення на е-мейл через вказаний час.
 • Виконуємо поєднання картинок і музики у відео-слайд з сервісом «Animoto»

  Даний англомовний сервіс справедливо заслужив високі оцінки від таких видань як «PCMag», «New York Times» та інших відомих медіа-видань. Серед його можливостей є і потрібна нам функція створення слайд-шоу онлайн, при цьому збережений ролик буде мати водяний знак «Animoto».

  Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнВикористовуйте можливості сервісу animoto.com для створення своїх слайд-шоу

 • Для створення слайд-шоу перейдіть на сервіс animoto.com натисніть на «Get Started».
 • І пройдіть процедуру реєстрації (або, використовуючи дані свого облікового запису в Фейсбук).
 • Потім натисніть на «Create» — «Slideshow Video» — «Create».
 • Виберіть відповідний стиль для вашого майбутнього відео, та натисніть на «Create video».
 • Відкриється вікно редагування, на якому елементи для створення ролика будуть розташовані зліва.
 • Вкладка «Change style» дозволить змінити стиль, «Add logo» додасть логотип, «Add pics & vids» дозволить завантажити фото і відео, «Add text» допоможе додати до вашого слайд-шоу текст.
 • Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнПанель інструментів для створення ролика на animoto.com

  Клікнувши на фразу «Change song» — «Upload song» в центрі екрану ви зможете завантажити на ресурс пісню, яка буде супроводжувати демонстрацію ваших фото.

  Натиснувши на плюсик в центрі екрана (а потім на кнопку «Add photos» — «Upload») ви зможете завантажити на ресурс потрібні фото, і за рахунок їх перетягування розмістити в потрібній послідовності. Після додавання всіх потрібних ефектів ви зможете переглянути результат за допомогою натискання на кнопку «Preview video» внизу ліворуч.

  Для створення ролика натисніть на «Produce», введіть його назву і опис до нього, а потім натисніть «Finish» — «Download». Виберіть безкоштовний формат mp4, та збережіть ваш ролик на ПК.

  Зробити слайд шоу з фотографій з музикою безкоштовно онлайнЗбережіть отриманий результат за допомогою натискання на кнопку «Download»

  Висновок

  В даному матеріалі мною було описано декілька способів того, як зробити онлайн якісне і оригінальне слайд-шоу з фотографій з музикою. Більшість сучасних безкоштовних онлайн-сервісів, що дозволяють змонтувати слайд-шоу онлайн, мають платний або умовно-безкоштовний характер. Тому рекомендую або скористатися описаними мною сервісами з безкоштовним функціоналом, або звернутися до можливостей таких програм як «Photo Story», «Bolide Slideshow Creator» та іншим безкоштовним стаціонарним аналогам.