Чоловіча стрижка боб – опис, технологія, фото

Мало хто знає, що стрижка боб може бути і чоловічої. Вона відноситься до тих рідкісних елементів іміджу, які в ході еволюції моди були відвойовані не жінками у чоловіків, а чоловіками у жінок. Цей сучасний тренд поставили, як завжди, медійні персони. Так, зі стрижкою боб виходили в світ такі актори, як Тейлор Кітч (на фото), Ештон Кутчер і відрізняються особливою чоловічий харизмою Джонні Депп і Бред Пітт.

Чоловіча стрижка боб – опис, технологія, фото

Історія стрижки

Двоїста природа цієї моделі визначено її історією: створив її чоловік (втім, цей факт справедливий для багатьох авторських стрижок), а популяризували жінки. Стрижка боб з’явилася в 1920-х роках з-під легкої руки талановитого французького перукаря Антуана де Парі. Деякий час така манера стригти волосся засуджувалася суспільством, однак завдяки експериментам відомих жінок (у тому числі американських актрис і танцівниць Жозефіни Бейкер і Луїзи Брукс) стала настільки модним, що черги в перукарні за стрижкою боб досягали неймовірної довжини.

Опис і переваги моделі

В очах жінок підкреслена недбалість стрижки боб наділяє свого власника істинно чоловічим шармом. Особливо вдало виглядає ця чоловіча зачіска на прямих густих волоссі середньої довжини (більш короткий варіант підійде тим чоловікам, які не схильні до легкого епатажу публіки). Основні її риси – великий об’єм волосся на потиличній і макушечной зонах і більш короткі пасма на скронях. При цьому жіночий боб відрізняється від чоловічого створенням більшого обсягу на потилиці. Укладання чоловічої стрижки, як правило, не вимагає стайлінгових засобів, волосся повинні лежати природно.

Чоловіча стрижка боб – опис, технологія, фотоЧоловіча стрижка боб – опис, технологія, фотоЧоловіча стрижка боб – опис, технологія, фото

Цікаве поєднання двох стрижок у моделі боб-каре також йде чоловікам. Головна її особливість – подовження передніх пасом. Однак боб-каре як зачіску, яка стала чоловічий недавно, можна рекомендувати тільки молодим людям, які не бояться опинитися в центрі уваги оточуючих.

До переваг цієї чоловічої стрижки можна віднести:

 • оригінальність;
 • безліч варіантів укладання (боб можна зробити як недбалим, злегка встрепанным, так і підкреслено гладким);
 • можливість скоректувати форму обличчя (так, кругле обличчя візуально витягне асиметрична чубчик).

Чоловіча стрижка боб – опис, технологія, фотоЧоловіча стрижка боб – опис, технологія, фотоЧоловіча стрижка боб – опис, технологія, фото

Технологія стрижки

Кращим варіантом для чоловіка, що обрав для себе зачіску боб, стане візит до перевірену перукарню. Однак бувають випадки, коли необхідно (або хочеться) виконати стрижку дома. У такій ситуації можна скористатися наступним алгоритмом.

Чоловіча стрижка боб – опис, технологія, фото

 • Встановіть два дзеркала так, щоб ви могли бачити своє обличчя і потилицю.
 • Намочіть і ретельно розчешіть волосся.
 • Зробіть горизонтальний проділ, крайніми точками якого стануть верхівки ваших вух.
 • Волосся тієї зони, яка знаходиться нижче лінії проділу, необхідно постригти по заданій довжині.
 • Волосся, що ростуть вище зробленого проділу, краще стригти пасмо за пасмом, присвятивши окрему увагу скроневим зонам.
 • Чубок для чоловічої стрижки боб можна зробити рваною або асиметричною.
 • Поради по укладанню

  Боб, як і всяка чоловіча стрижка середньої довжини, вимагає більш частого миття волосся і особливого ретельного догляду за ними. Вони обов’язково повинні мати здоровий вигляд, щоб ця нестандартна чоловіча зачіска підкреслила їхню красу.

  Як вже було відмічено вище, при укладанні чоловічої стрижки боб можна обійтися тільки феном. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш ефектні образи, можете скористатися наступними порадами стилістів.

  Чоловіча стрижка боб – опис, технологія, фото

  • Перший варіант
   Нанесіть на чисто вимите волосся (вони повинні бути вологими, але не мокрою) гель для укладання і збийте їх пальцями. В результаті ви отримаєте зачіску боб з ефектом мокрого волосся, який актуальний для літніх виходів.
  • Другий варіант
   Для вечірньої укладання чоловічої стрижки боб досить підняти волосся біля коренів. Це можна зробити за допомогою пінки, брашінга і фена. Щоб волосся знайшли здоровий блиск, в останню хвилину увімкніть на фені функцію «Холодне повітря».

  Стрижку боб вибирають деякі чоловіки, однак це тільки підкреслює її унікальність і завуальовану брутальність.