Чоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістів

Кажуть, що мода – це псих, який бігає по колу. І дійсно, сьогодні в тренді знову чоловіча стрижка в яскравому стилі гранж. Зовсім не дивно, що подібні зачіски користуються попитом: адже вони поєднують в собі яскравість і сміливість укупі з яскравою індивідуальністю.

Чоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістів

Історія і риси стилю

Стиль гранж народився в 1960-х роках, коли західну молодь залучали протест як спосіб життя, панк – рок-музика. Для чоловічих та жіночих стрижок у цьому стилі характерний творчий безлад на голові. Варто врахувати, що виглядати такий образ повинен привабливо (див. фото), а не так, немов ви забули вранці помити голову і зачесатися.

Недбала укладання надає чоловікові індивідуальність, що дозволяє йому виділитися з натовпу, саме тому багато звертаються до гранжевому стилю. Його відмінні риси – зухвалість і жорстокість.

Чоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістівЧоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістівЧоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістів

Рекомендації стилістів

Якщо у чоловіка коротке волосся, то йому досить легко досягти недбалості, якої вимагає стиль гранж. Досить зачесати волосся і злегка закріпити їх лаком. Однак набагато частіше молодь воліє чоловічі стрижки гранж на довгому волоссі, оскільки довжина дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї. Почати можна з растрепанного хвоста.

У той же час чоловічі стрижки гранж цілком сумісні з елегантним чином. Останнім часом дуже популярним став так званий гранж-шик – особливий елітарний стиль. Щоб створити елегантно-недбалий образ на кожен день, необхідно ретельно голити віскі і зробити високий стайлінг.

Чоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістівЧоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістівЧоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістів

Щоб надати чоловічої стрижки в стилі гранж ще більше оригінальності (наприклад, якщо ви йдете на вечірку), можна вдатися до яскравого колорування. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівця, оскільки правильно пофарбувати волосся в домашніх умовах досить важко.

Гранж-стрижки зобов’язують одягатися певним чином. Після зміни зачіски чоловікові доведеться відмовитися від строгих класичних костюмів і навіть простий повсякденного одягу. Набагато краще підійдуть рвані джинси з секонд-хенду і вільна картата сорочка, яку треба носити поверх старої майки (див. третє фото в галереї вище). Образ повинен бути підкреслено недбалим і при цьому цікавим.

Секрети недбалої укладання

Якщо ви вибрали стиль гранж, не забувайте підтримувати укладання протягом дня. Інакше стильна чоловіча стрижка ризикує перетворитися в звичайний безлад на голові.

Чоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістів

Писк моди – це ефект «мокрого волосся», який так само відноситься до стилю гранж (див. фото вище). Для цього підійдуть чоловічі стрижки на волоссі будь-якої довжини, в тому числі середньої. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно купити воскової гель, який добре закріплює волосся. Для довгого волосся необхідно засіб сильної фіксації (ступінь фіксації зазвичай вказується на упаковці). Для того щоб зробити чоловічу зачіску в стилі гранж, потрібно рівномірно розподілити невелику кількість воску по долонях і наїжачити ними волосся, добиваючись потрібного виду.

Чоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістівЧоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістівЧоловіча стрижка гранж – фото, опис, поради стилістів

В цілому чоловічі стрижки гранж цілком реально підтримувати в домашніх умовах при будь-якій довжині. Слід пам’ятати про головне правило цього стилю: проділу бути не повинно. Саме цей момент відрізняє стрижку гранж від всіх інших оригінальних молодіжних зачісок.

Звичайно, більше часу і уваги вимагають до себе довге волосся. Укладати їх необхідно щоранку, щоб зачіска виглядала стильно і свіжо.

Існує як мінімум три правила укладання довгого волосся в стилі гранж.

  • Начіс повинен іти знизу вгору від коренів волосся.
  • Необхідно обов’язково зафіксувати результат косметичним воском або лаком.
  • Бажано підтримувати первісний вигляд зачіски протягом дня.

Парадокс полягає в тому, що і чоловічі, і жіночі стрижки в стилі гранж вимагають ретельної турботи про укладання. Майте це на увазі, коли зважитеся на подібний експеримент зі своїм образом.