Чоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, поради

Підбір правильної стрижки необхідний навіть представникам сильної статі, скільки б вони не заперечували необхідність ретельної турботи про своє образі. Так, оригінальні чоловічі стрижки для круглого обличчя здатні не тільки скорегувати зовнішність, але і підвищити впевненість в собі, що особливо важливо для будь-якого чоловіка.

Чоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, поради

Про круглою формою обличчя

Визначити форму обличчя можна як за своїм фото анфас (досить обвести маркером обличчя і подивитися на отримані обриси), так і по відображенню в дзеркалі. Зазвичай обличчя круглої форми можна побачити не у зрілих, а у молодих чоловіків. Приблизно до 30 років підборіддя зберігає м’яку округлість, а вилиці ще недостатньо різко окреслені.

Функція будь-якої стрижки для круглого обличчя – зробити його більш чітким, візуально витягнути. Вдалим варіантом для круглолицього чоловіки стане поєднання стрижки з бородою від скроні до скроні і вусами.

Чоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, порадиЧоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, порадиЧоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, поради

Кращі моделі для чоловіків круглолицих

Не завжди дотримання тренду в перукарні моді допомагає створити гармонійний образ. Навіть модна чоловіча стрижка може зробити обличчя круглої форми плоским і невиразним. Які ж стрижки актуальні в цьому випадку? Стилісти рекомендують наступні варіанти.

  • Напівбокс
   Характерний для цієї популярної чоловічої стрижки об’ємний верх добре коригує пропорції, витягаючи кругле обличчя. Бонус цієї короткої зачіски – різноманітність варіантів укладання.
  • Асиметрична стрижка
   Чоловікам з круглим обличчям підійде будь-яка асиметрія в стрижці – косий проділ, рвана чолка, різкий перехід довжини волосся, поголений скроню і т. д. Варто, однак, пам’ятати, що такі зачіски актуальні для студентів і людей творчих професій, але не для звичайних офісних працівників.
  • Каскад
   Цей варіант можна назвати безпрограшним для власників тонких волосся. Створюючи необхідний обсяг, багатошарова стрижка відволікає увагу від щік і підборіддя. Однак пам’ятайте, що каскад в силу своєї сложносочиненности вимагає щоденного укладання.

Чоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, порадиЧоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, порадиЧоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, поради

 • Боб
  Якщо чоловік може похвалитися густими прямими волоссям, це краща модель для нього. Подовжені скроневі пасма звузять обличчя, злегка прикриваючи його з обох сторін. Ця чоловіча стрижка часто доповнюється чубчиком (зазвичай косою), яка є відмінним засобом візуальної корекції обличчя.
 • Стрижка в стилі гранж
  Підкреслена недбалість укладки, властива стрижок гранж, візуально змінює пропорції круглого обличчя. Такі зачіски зазвичай носять з волоссям середньої довжини.
 • Каре
  Переваги цієї чоловічої стрижки в універсальності – вона підходить для волосся будь-якого типу. Так, чоловікам з кучерявими волоссям можна порекомендувати подовжене каре з зачесом набік. При цьому не варто забувати, що прямий проділ у чоловічому каре тільки підкреслить овал обличчя.
 • Квифф
  Англійське слово quiff перекладається як «чубчик». Однак основна особливість цієї модної чоловічої стрижки полягає зовсім не в чубку, а в контрасті між видовженими волоссям макушечной зони і короткими скронями. Іноді квиффом навіть називають різновид короткого ірокеза. В той же час це цілком класична стрижка, для якої характерна певна зламаність силуету, так необхідна особі круглого типу.

Чоловічі стрижки для круглого обличчя – моделі, фото, поради

Якщо ви не впевнені у виборі зачіски (а чоловіки набагато частіше, ніж жінки, стикаються з такою проблемою-зверніться до професіонала. У будь-якого перукаря є досвід підбору стрижки для клієнта. Крім того, майстер буде враховувати такі важливі фактори, як стан і особливості ваших волось.

Чоловікові з особою круглої форми краще відмовитися від кучерів і стрижок з довжиною волосся нижче плечей (особливо від такої зачіски, як хвіст).