«Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

Одне з важливих переваг довгого волосся полягає в тому, що в розпорядженні у їх власниці з’являється цілий арсенал ефектних зачісок для різних випадків. До таких зачісок відноситься і знаменитий «Французький водоспад».

«Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

Це поетичну назву, за однією з версій, пов’язано з французьким водоспадом Гаварни в Піренейських горах. Він вважався не тільки найвищим на території Європи, але і одним з найкрасивіших. Мальовничість цього дива природи нібито надихнула майстрів на створення схожою зачіски.

Швидше за все, це лише красива легенда, придумана стилістами. Однак подібність струмуючих волосся і ллється з висоти води безсумнівно.

Техніка плетіння і варіанти зачіски

Навчитися плести «Французький водоспад» може будь-яка дівчина, якщо в її розпорядженні виявиться схема (подібна до тієї, що представлена на фото нижче), докладна інструкція або відео майстер-класу. Ми пропонуємо вам всі три типи матеріалів, щоб у вас була можливість вибрати найбільш зручний для себе спосіб навчання.

«Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

 • Вимийте, висушіть і ретельно розчешіть волосся.
 • Зробіть бічний проділ.
 • Відокремте пасмо на самому початку проділу.
 • Розділіть її на три рівні частини і почніть плести звичайну косу.
 • Після першого кроку плетіння залиште нижню пасмо і візьміть замість неї пасмо волосся, не задіяних у плетінні косички.
 • Продовжуйте плести за цією схемою до протилежної виска.
 • Зафіксуйте косичку тонкої гумкою, що збігається з кольором волосся.
 • Плюси зачіски «Французький водоспад» полягають у поєднанні простоти виконання (таку косу можна заплести без сторонньої допомоги), мінімального набору аксесуарів (вам знадобиться тільки одна гумка) і ефектності. Незважаючи на те, що коса «Французький водоспад» хороша сама по собі і для повсякденного, і для вечірнього образу, стилісти пропонують безліч варіантів її доповнення і прикраси. Розглянемо деякі з таких ідей.

  «Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

   • Вплетення в косу довжиною чубчика
    Якщо у вас довга коса чілка, ви можете включити її в свій «Французький водоспад». У цьому випадку плетіння звичайної коси починають з середини чола, а від скроні можна випускати нижні пасма. Перевага цього варіанту в акуратному оформленні довгою чубчика, яка зазвичай виглядає стильно, але незручна в повсякденності.

  «Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

   • Завивка «водоспаду»
    Кожну випущену з пасмо коси можна завити щипцями. Отримані локони не варто розчісувати, щоб вони розвинулись раніше часу. Якщо ви надати зачісці певну форму, краще розділіть пасма пальцями.

  «Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео«Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео«Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

  • Поєднання з пучком
   З зачіски «Французький водоспад» можна легко зробити навіть офісний варіант. Для цього досить зробити з вільних пучок волосся і закріпити його шпильками.

  «Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

  Поради стилістів

  Навчившись плести «Французький водоспад», ви можете експериментувати з цією зачіскою, щоб підібрати найбільш підходящу для себе версію. Обов’язково враховуйте наступні рекомендації стилістів.

  «Французький водоспад» – опис, схема плетіння, відео

  • Туге плетіння коси зробить зачіску більш строгої, вільної – легкої і злегка недбало.
  • Юним дівчатам можна плести косу разом з стрічкою або тасьмою відповідного поряд кольору.
  • Прикрасити зачіску можуть витончена шпилька, акуратний бант або інший не надто великий аксесуар.
  • Оскільки нещодавно вимите волосся часто пушатся, а це заважає плетіння, обробіть їх спочатку мусом або гелем.

  Такі зачіски, як «Французький водоспад», вигідно підкреслюють жіночність, а значить, навчитися плести цю косу варто кожній красуні дівчини.