Стародавня Греція подарувала людству один з еталонів жіночої краси – хвилясті волосся, точений профіль, велична постава. Саме тому навіть стилізована грецька зачіска на коротке волосся викликає асоціації з міфами про олімпійських богинь і може зробити образ будь земної жінки зачаровує.

Аксесуари та рекомендації

Будь-яку зачіску в грецькому стилі слід прикрашати. Для цього знадобляться пов’язки, обручі, стрічки, квіти, шнурки і навіть ланцюжка. При цьому вони повинні відрізнятися не яскравістю і строкатістю, а витонченістю і витонченістю, щоб підкреслювати красу зачіски, а не перебивати її (див., наприклад, фото нижче).

Особливо добре виглядають на укладках в грецькому стилі пов’язки ніжних пастельних кольорів і обручі, стилізовані під вироби з благородних металів. Вдалим вибором також будуть пов’язки у вигляді коси: вони комфортніше аксесуарів з намистин і дуже органічно виглядають в волоссі. При купівлі пов’язки звертайте увагу на те, щоб вона:

 • досить щільно обхоплювала голову, але не тиснула (інакше до кінця дня грецька зачіска забезпечить вас головним болем);
 • була виконана з нековзного матеріалу;
 • поєднувалася з одягом, але при цьому не втрачалася у волоссі;
 • була досить вузькою (в іншому випадку половина зачіски буде закрита аксесуаром, а робити так стилісти не рекомендують).

Обручі зазвичай не тільки виконують роль стилеобразуючий прикраси, але і беруть участь у створенні зачіски (фіксують чубок, підтримують волосся, допомагають зробити проділ). У магазині можна вибрати різну ширину цього аксесуара, однак для зачіски в грецькому стилі краще придбати вузький обруч. Він буде добре виглядати і на густих, і на тонких волоссі.

Досить часто в якості основного аксесуара в грецькій зачісці використовуються стрічки. Важливо правильно підібрати колір стрічки, щоб вона не здавалася чужорідним елементом у волоссі, а підкреслювала їхню красу. Так, блондинкам можна використовувати в міру яскраві тони, а брюнеткам краще віддати перевагу ніжні молочні відтінки.

Що, крім аксесуарів, буде потрібно для створення грецької зачіски на короткій стрижці? Вам слід приготувати:

 • гребінець;
 • шпильки (для густого волосся);
 • плойку;
 • лак сильної фіксації.

Зробити грецьку зачіску на короткому волоссі можна і самостійно, головне – дотримуватися кілька загальних правил (див. відео в кінці статті).

 • Для створення об’єму волосся за допомогою пінки для укладання і фена піднімають біля коренів.
 • Плойкою завивають витончені локони.
 • Іноді кінчики потиличних пасм фіксують на пов’язці, створюючи ілюзію покладених довгого волосся.

Варіанти грецької зачіски

Незважаючи на те, що грецька зачіска найчастіше виконується на довгих волоссі, у дівчат з короткими стрижками (з чубком або без неї) є можливість не тільки приміряти на себе роль олімпійської богині, але і вибрати відповідну укладання з цілого ряду варіантів. Розглянемо найпоширеніші з усіх версій грецької зачіски на короткі волосся.

 • Якщо у вас така стрижка, як каре (особливо без чубка), можна зробити таку зачіску. Волосся ділять на прямий вертикальний проділ, надягають еластичну пов’язку і заправляють пасма під неї так, щоб вона була схована під ними (починаючи з скронь). Окремі локони можна не закріплювати, залишивши їх на волі. Це додасть зачісці чарівну недбалість.
 • Злегка завиті волосся відведіть назад і пасмо за пасмом фіксуйте шпильками або невидимками. Таку грецьку зачіску теж варто закріпити обручем або пов’язкою, одягненими в самому кінці.
 • Досить просто зробити з короткого волосся валик, який стане основою для укладання. Для цього біля скроні загорніть пасмо в джгут і поступово приєднуйте до неї інші. Дійшовши до середини потилиці, заколіть волосся шпилькою. Те ж саме слід зробити з іншого боку. Хвіст, що утворився в середині потилиці, необхідно загорнути всередину і зафіксувати шпильками.
 • Якщо у вас коротка стрижка з чубком, ви можете зробити наступний варіант грецької зачіски. Чубок можна закрутити в напрямку до скроні в тонкий джгут (або заплести колосок) і заколоти за вухом шпилькою. Решта волосся завивають за допомогою плойки.
 • З короткого волосся довжиною від 10 сантиметрів можна навіть сплести коси, які ідеально впишуться в грецький стиль зачіски. Перед плетінням нанесіть на чисто вимиті і висушені волосся пінку для укладки. Кіски можна плести від скронь по напряму один до одного (вони повинні проходити по нижній частині потилиці). Кінчики кісок фіксуються шпильками.

Таким чином, зробити зачіску в грецькому стилі не так вже складно, навіть якщо у вас коротке волосся. Головне при цьому – доповнити образ гордою поставою.