Подвійна чубчик – як виглядає і як виконується

Класичні моделі і навіть сучасні креативні стрижки не завжди дають жінці можливість відчути себе особливою. З цим успішно справляється подвійна чубчик, яка гармонійно виглядає з безліччю жіночих зачісок.

Подвійна чубчик – як виглядає і як виконується

Історія появи та основні переваги

Подвійні чубчика стали популярні в 1990-х роках (див. фото нижче), однак тоді вони виглядали дещо інакше із-за особливостей укладання. Так, їх верхню частина ретельно начесывали, а нижню могли трохи накрутити. Зараз подвійну чубок укладають інакше, в ній менше пафосу і більше стильної стриманості.

Подвійна чубчик – як виглядає і як виконується

Подвійну чубок становлять традиційна пряма (довжиною до лінії брів або трохи вище) і довга коса. Цей тандем створює так необхідну багатьом зачісок багатошаровість, коригує риси і форму особи. Так, власниці довгого носа будь-стиліст порадить пряму чубок. Якщо ж у такої дівчини кругле обличчя, ця рада втрачає актуальність: горизонтальна лінія в зачісці підкреслить широкі вилиці і яскраво виражені щоки, які легко приховати за допомогою асиметричності. У цьому випадку стрижка з подвійною чубчиком буде найкращим виходом.

Отже, чубчик з двома рівнями має кілька переваг:

  • робить більш виразним і загадковим жіночий погляд (див., наприклад, фото в галереї);
  • має більше можливостей порівняно із звичайною чубчиком для візуальної корекції форми обличчя;
  • надає будь-якій (навіть досить простий за силуетом) стрижці цікавий вигляд;
  • робить особливо ефектними і вдалими експерименти з колорированием і мелірування.

Подвійна чубчик – як виглядає і як виконуєтьсяПодвійна чубчик – як виглядає і як виконуєтьсяПодвійна чубчик – як виглядає і як виконується

Технологія виконання

Виконати подвійну чубок, звичайно, складніше, ніж пряму чи косу, але з цим завданням цілком впорається навіть не дуже досвідчений майстер. При цьому перукар дотримується наступного алгоритму.

  • Треба лобом з допомогою гребінця з частими зубами відокремлюють тонкий шар волосся і підрізають на необхідному рівні. Довжина цього рівня залежить, як правило, від побажань клієнта.
  • Потім над прямий стрижеться коса чілка, при цьому майстер подумки намічає точки мінімальної і максимальної довжини. Волосся відрізають прямим зрізом по кривій лінії.
  • В кінці роблять несильний філіровку. З филировкой не можна перестаратися, оскільки волосся можуть згодом стовбурчитися при укладанні.
  • Перш ніж робити стрижку з подвійною чубчиком, з’ясуйте у майстра, наскільки добре ваші волосся будуть укладатися в ній. Наприклад, кучерявим жінкам стилісти рекомендують уникати такого складного доповнення стрижки.