Стрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделі

Чоловічу стрижку «Цезар» важко назвати популярною. Вона поступається місце в модному мейнстрімі таким зачісок, як undercut, томбо, ірокез і ін. І тим не менш досить часто вибирають багато чоловіків, в тому числі відомі і харизматичні актори Рассел Кроу, Джерард Батлер, Джордж Клуні. Спробуємо розібратися в тих привабливих властивості, якими володіє ця проста модель.

Стрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделі

Історія назви і плюси моделі

Зліт популярності серед чоловіків середнього віку стрижка пережила в Америці в кінці 1990-х років, коли багато хто дивився серіал «Швидка допомога» з Джорджем Клуні в одній з головних ролей. Тоді актор носив саме стрижку «Цезар» – коротку, з зачесаним вперед макушечными волоссям.

За легендою, свою назву стрижка дійсно отримала від імені давньоримського полководця Гая Юлія Цезаря. Можливо, він зіткнувся з проблемою облисіння і, щоб приховати цей дефект, зачісував волосся з маківки на лоб.

Стрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделі

Існує досить багато причин, за якими «Цезар» продовжують носити. Ось деякі з них.

 • За стилем і обрисами стрижка легко вписується в ряд сучасних чоловічих моделей, проте відрізняється більшою стриманістю.
 • Стрижку «Цезар» можуть носить чоловіки різного віку, різних професій, різної статури.
 • З її допомогою можна скорегувати риси особи (наприклад, лоб неправильної форми).
 • Модель настільки проста, що її можна і в домашніх умовах.

Стрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделіСтрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделіСтрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделі

Кому йде стрижка «Цезар»?

Стрижку «Цезар» можна рекомендувати тільки тим чоловікам, у яких від природи пряме волосся. Інакше контур стрижки, для якого характерна чітка графічність, буде розмитий.

Не варто вибирати цю модель повним і круглолицим чоловікам – вона вигідно підкреслює лише особи витягнутої або овальної форми. Пов’язано це з наявністю короткої прямої чубчика, що візуально робить обличчя ширше.

Необхідно пам’ятати про те, що дана чоловіча стрижка через відсутність акцентів, перетягивающих на себе увагу, особливо потребує в чистоті волосся і ретельності укладання. Навіть одна стирчить у бік пасмо чубку або на маківці робить образ чоловіка смішним.

Саме тому власникам прямих волосся треба укладати їх з допомогою гелю або мусу і фена, витягаючи пасма пальцями під час сушіння. Можна також користуватися при цьому будь-якої плоскої гребінцем.

Стрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделіСтрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделіСтрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделі

Стрижку «Цезар» віддають перевагу, як правило, чоловіки, які схильні до мінімалізму. Її сильними сторонами дійсно можна назвати простоту й універсальність.

Модель «Цезар» також дуже хороша для хлопчиків-дошкільнят. Якщо дитина відрізняється підвищеною активністю й непосидючістю, то така коротка стрижка буде найзручнішим варіантом для нього.

Технологія виконання та два варіанти стрижки

Перед стрижкою перевірте довжину свого волосся. Вона не повинна бути менше 5 см. Для роботи в домашніх умовах вам знадобляться ножиці, машинка, гребінець з частими зубами, пульверизатор.

 • На відміну від більшості стрижок, які починають виконувати з потиличної зони, «Цезар» стрижуть в першу чергу з чубчика. Волосся з маківки зачесують на лоб і підрівнюють ножицями по лінії, паралельній підлозі. При необхідності можна зробити це за допомогою машинки, знявши з неї насадку.
 • Потім волосся обробляються по окружності (починаючи від чубка).
 • Волосся на потилиці стрижуть проти їх росту.
 • Стрижка «Цезар» – фото і докладний опис моделі

  Існує класичний і сучасний варіанти чоловічої стрижки «Цезар». У першому випадку довжину волосся роблять однаковою (при цьому вона повинна складати від 2,5 до 7 см). У сучасній версії моделі «Цезар», яка популярна в 2016 році, волосся на маківці декілька довше, ніж на скронях і потилиці (тут вона наближається до андеркату), а сам силует стрижки витягнуть ззаду. Це розширює можливості для укладання (наприклад, досить довгі пасма на маківці дозволяють зробити ірокез).

  Будь перукар впорається з такою стрижкою, як «Цезар». Однак пам’ятайте, що в ній важливий не тільки технологія виконання, але і акуратна укладання.