Стрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологія

Оригінальна стрижка канадка ідеально підходить до будь-якій формі обличчя, підкреслює смак її власника і привертає увагу. Кілька варіантів укладання дозволяють створити зачіску для будь-якого випадку.

Стрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологія

Особливості стрижки

Історія виникнення чоловічої стрижки канадка пов’язана зі спортом. Таку зачіску мали канадські хокеїсти, що прибували до СРСР на змагання. Оригінальний зовнішній вигляд суперників сподобався радянським спортсменам, і канадка отримала поширення спочатку всередині команди, а потім і серед інших чоловіків.

У сучасному світі стрижка канадка — одна з найпопулярніших зачісок чоловіків: її воліють багато відомі спортсмени, актори, співаки. Канадка дозволяє чоловікам будь-якого віку виглядати елегантно і стильно. Крім того, технологія її виконання і укладання досить проста.

Особливістю чоловічої стрижки канадка є наявність пишного об’єму волосся на тімені і в області лоба. При цьому віскі і потилицю залишають дуже короткими, підстригаючи їх машинкою. Однак переходи між ділянками зачіски виконуються плавно, тому стрижка виглядає дуже вишукано. Іноді канадку роблять школярам, так як коротка зачіска виглядає акуратно, не заважає і в той же час дозволяє виділитися серед однолітків.

Стрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологіяСтрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологіяСтрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологія

Кому підходить така модель?

Канадку вважають універсальною зачіскою для чоловіків. Вона підкреслює достоїнства зовнішності, надає їй мужності і виразності. Технологія виконання канадки має свої нюанси, які залежать від особливостей тієї чи іншої форми особи.

 • Кругла або квадратна
  Представнику такого типу особи необхідно візуально витягнути форму голови. Для цього у верхній частині зачіски залишають максимальний об’єм волосся.
 • Прямокутна
  Для такого типу обличчя чоловіків характерні кутасті вилиці і масивне підборіддя. Ці особливості зовнішності добре поєднуються з таким варіантом канадки, при якому пасма в області чола і потилиці залишають короткими.
 • Витягнута
  Щоб візуально вкоротити особа, стрижку оформляють довгою чубчиком.
 • Овальна
  Чоловікам з таким типом обличчя підійде стрижка канадка, виконана у будь-якому варіанті.

Стрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологіяСтрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологіяСтрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологія

Різновиди і техніка стрижки

Є 2 види стрижки канадка: класична і спортивна. Їх особливості можна оцінити по фото.

Зачіска, виконана у першому варіанті, допомагає підкреслити стильний чоловічий образ. Для цієї стрижки характерний великий об’єм волосся у верхній частині голови і коротко підстрижені потилицю і віскі.

Спортивна канадка ідеальна для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. При такій стрижці волосся на маківці залишають досить короткими, а віскі і потилицю виголюють машинкою.

Стрижка канадка чоловіча – фото, відео, технологія

Зробити модельну зачіску можна не тільки в перукарському салоні, але і в домашніх умовах. Для цього буде потрібно помічник і необхідні інструменти: прямі й філіровочні ножиці, машинка, гребінець.

Можна подивитися докладний навчальне відео. Також допоможе схема виконання стрижки.

 • Вимийте, висушіть волосся. Розчешіть їх від маківки до потилиці.
 • Зробіть горизонтальний проділ, що проходить через центр маківки, і 2 вертикальних проділу біля скронь.
 • Стрижку почніть біля чола, обрізавши невелику пасмо до довжини 3 див.
 • Таким же чином підстрижіть волосся у верхній частині.
 • Зробіть м’який перехід від лоба до скронь. Можна скористатися машинкою.
 • Плавно зменшуючи довжину пасом, виконайте стрижку від верхньої до нижньої частини потилиці.
 • Коротко остріг волосся в нижній зоні потилиці.
 • Розчешіть волосся і пройдіться по ним філірувальними ножицями.
 • Варіанти укладання

  Щоб стрижка канадка завжди виглядала гарно і акуратно, буде потрібно декілька засобів: гель, мус і лак для волосся. Нанесіть на вологе волосся мус і зачешіть їх нагору за допомогою гребінця і фену. Якщо волосся дуже сухі або тонкі, можна використовувати спеціальні засоби укладань для обсягу.

  Для чоловіків, що мають хвилясте волосся, підійде наступна укладання: злегка збийте зачіску руками, зачешіть волосся набік і закріпіть лаком. Якщо вам складно зрозуміти, як правильно укладати волосся, подивіться покрокові фото або докладний відеоурок.