Стрижка каприз на короткі, середні та довгі волосся

Серед універсальних жіночих стрижок особливе місце займає стрижка каприз. Вона йде жінкам будь-якого віку – як худорлявим, так і рубенсовского типу. Незважаючи на назву, ця стрижка легко піддається укладці, а значить, дозволить виглядати доглянуто навіть тим, хто не має в своєму розпорядженні великою кількістю вільного часу.

Стрижка каприз на короткі, середні та довгі волосся

Опис стрижки та її види

Важливий ознака стрижки каприз – багатошаровість, яка при укладанні перетворюється в стильну недбалість. Досягається це таким оформленням зачіски, при якому оброблені гелем або мусом кінчики окремих пасм вибиваються із загальної маси волосся і дивляться в різні боки.

Стрижка каприз на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка каприз на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка каприз на короткі, середні та довгі волосся

Найважливішим елементом стрижки каприз є чубчик. Залежно від різновиду останньою і виділяють декілька видів моделі.

 • З рваною чубчиком
  Рівні лінії погано поєднуються зі стрижкою каприз. Саме тому пряма чубчик буде виглядати тут недоречно, на відміну від рваної.
 • З асиметричною чубчиком
  Такий варіант особливо актуальний для круглолицих дівчат: коса чілка візуально витягує особа.
 • З довгою чубчиком
  Перевага довгою чубчика полягає в тому, що її при необхідності можна укладати разом з усією зачіскою, зачесывая набік.

Стрижка каприз зазвичай виконується на коротких волоссі. Однак можливі й варіанти з іншого завдовжки. Так, стрижка каприз на середні волосся може бути зроблено наступним чином. Волосся стрижуть під каре, виключаючи зони спереду і ззаду.

Стрижка каприз на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка каприз на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка каприз на короткі, середні та довгі волосся

На макушечной і потиличній областях пасма роблять більш короткими з підкреслено нерівними кінцями. Укладають таку рвану стрижку в ліву або праву сторону, використовуючи круглу щітку невеликого діаметру і пінку.

Довге волосся позбавляють цю модель своєрідності, стрижка втрачає форму і впізнавані обриси, тому в цьому випадку вона не виконується.

Кому йде модель

Стрижку каприз стилісти найчастіше пропонують струнким і невисоким дівчатам, які можуть похвалитися довгою і тонкою шиєю. Завдяки своїм обсягом і короткій довжині ця модель буде виглядати в таких випадках виграшно. Однак її можуть носити і корпулентные дами, яким як правило, не йдуть симетричні стрижки з рівними силуетами.

У моделі каприз немає строгих вимог до характеристик волосся. Вони можуть бути кучерявим прямими жорсткими і тонкими, густими і не дуже. У той же час необхідно розуміти, що на волоссі з різною структурою ця стрижка буде виглядати по-різному.

Знаменитості, які обрали стрижку каприз

Зірки часто вибирають стрижку каприз, оскільки вона дозволяє виглядати ефектно не тільки в повсякденному житті, але і перед фото – і телекамерами. Так, чарівна Шерон Стоун в свій час віддавала перевагу саме цієї моделі. Золотистий блонд в поєднанні з рваною чубчиком і недбало укладеними пасмами створював образ милої і безпосередній жінки.

У Вікторії Бекхем, яка відноситься до того типу жінок, яким найбільше йде каприз, теж був період, коли вона носила тільки цю стрижку. Косий чубчик і багатошаровість зачіски підкреслювали природну стрункість і мініатюрність цієї яскравої актриси і співачки.

Співачка Пінк – відома бунтарка – знайшла в стрижці каприз відображення свого волелюбного характеру.

Стрижка каприз на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка каприз на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка каприз на короткі, середні та довгі волосся

Варіанти укладання

Жіноча стрижка каприз має безліч варіантів укладання. Вам потрібно тільки вибрати найбільш зручний для себе. Пропонуємо кілька ідей.

 • Після миття голови промокніть волосся рушником, нанесіть на них пінку і розчешіть їх так, як ви вважаєте за потрібне. Після цього можна скористатися феном або залишити волоссю висохнути природним шляхом.
 • Висушивши вимите волосся, можна витягнути кінчики пасом стайлером і закріпити зачіску лаком.
 • Для вечірнього виходу можна зробити акуратний начіс біля коренів (особливості його виконання показані у відео після статті) за допомогою гребінця з дрібними зубчиками.

Вибравши стрижку каприз, ви забезпечите собі стильний образ і задоволення від швидких і успішних укладок, які легко здійснимі не тільки в умовах салону, але і вдома.