Стрижка полька чоловіча – фото і технологія виконання

Більшість чоловіків (особливо зрілих) не експериментують над своїм образом. Універсальна, ні до чого не зобов’язує стрижка полька створена саме для них. Проте останнім часом майстри намагаються урізноманітнити цю модель (див. відео в кінці статті), а це означає, що у неї стає все більше прихильників і серед молодих людей.

Стрижка полька чоловіча – фото і технологія виконання

Варіанти моделі

Незважаючи на назву, полька відноситься до міжнародних чоловічих стрижок. Так, існує англійська, російська, угорська, канадська полька (останню називають також канадкою). Носять цю зачіску з боковим проділом або з зачесаним назад волоссям.

Полька добре виглядає як на кучерявих, так і на прямих чоловічих волоссі. Крім того, ця стрижка відмінно маскує нерівності черепа, починає пробиватися сивину і навіть невеликі залисини. Основні версії польки відрізняються один від одного, як правило, довжиною волосся по окружності голови.

 • Класична
  Для звичайної польки характерний об’єм волосся на скронях при їх зведенні нанівець на потиличній зоні. При цьому всі пасма на скронях і маківці повинні бути однаковими по довжині.
 • Низька
  Таку стрижку можна порадити молодим людям з кучерявими волоссям. Від класичної польки цей варіант відрізняється більш довгими скронями.
 • Повна
  Ця модель йде юнакам. При виконанні повної польки майстер збриває волосся на потилиці як можна нижче, робить підкреслену окантовку на скронях, а довгу чубок укладає тому.
 • З проділом
  Полька з проділом візуально розширить витягнуте обличчя. Часто цей варіант моделі вибирають офісні працівники, оскільки така стрижка відрізняється деякою строгістю і виглядає по-діловому.

Стрижка полька чоловіча – фото і технологія виконанняСтрижка полька чоловіча – фото і технологія виконанняСтрижка полька чоловіча – фото і технологія виконання

Як виконується стрижка?

Полька відноситься до тим чоловічим моделям, які під силу навіть початківцю майстру. Для цього йому знадобиться мінімальний набір інструментів: гребінець, філіровочние ножиці і машинка. Не буде зайвим, якщо ви принесете з собою фото бажаної моделі.
Технологія виконання польки виглядає наступним чином.

 • Починають стрижку, як і більшість інших, з потиличної зони. При цьому слід використовувати так звану техніку тушевки, яка дозволяє отримати плавний перехід від довгих волосся до коротким.
 • Віскі також стрижуть методом тушевки, стежачи за поступовим збільшенням довжини волосся.
 • Пасма на тім’яній області підрівнюють методом стрижки на пальцях. Кожну таку пасмо необхідно відокремити горизонтальним проділом, витягнути перпендикулярно голові і обрізати, залишивши довжину 3-4 див.
 • Окантовку роблять машинкою, обробляючи нею потиличну і скроневі зони так, щоб по контуру стрижки вийшла облямівка з більш коротких волосся.
 • Для виконання остаточної окантовки необхідна машинка без насадки. При цьому перукаря слід усунути всі недосконалості зрізів, що виникають при стрижці.
 • Стрижка полька чоловіча – фото і технологія виконання

  Укладають польку з допомогою фена і мусу (гелю). Волосся зазвичай зачесують тому, проте довжина цієї стрижки дозволяє експериментувати з чубчиком.

  Не забувайте, що полька, як і будь-яка чоловіча стрижка, вимагає не тільки регулярних візитів в салон, але і постійного домашнього догляду. Голову слід мити не за розкладом, а так часто, як це потрібно саме вам.