Стрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладання

Стрижка шеггі, незважаючи на її незвичайний вигляд, що допомагає жінці створити стильний і доглянутий образ. Англійським терміном Shaggy («кошлатий») закордонні перукарі позначають не стільки конкретну стрижку, скільки особливий стиль зачіски.

Стрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладання

Російські майстри називають цим словом саме стрижку. Вона фантастично виглядає на волоссі різної довжини: будучи короткою, шеггі виглядає сексуально і зухвало, а головне перевагу більш довгих варіантів полягає в їх багатошаровості.

Недбалість у зачісці як стилістична домінанта увійшла в моду ще в 1970-х роках, і стрижку шеггі на коротке волосся можна назвати найвдалішим її втіленням, оскільки вона не втрачає актуальності досі. Безладно укладені пасма зараз носять і жінки у розквіті років, і зовсім юні дівчата.

Техніка виконання

Звичайно, перед візитом в перукарню вам зовсім не обов’язково вивчати схему стрижки. І все-таки мати загальне уявлення про її техніці бажано.

Стрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладанняСтрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладанняСтрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладання

Шеггі можна виконувати як по всій довжині волосся, так і на окремих ділянках голови (наприклад, на маківці). При цьому майстер використовує відтяжку пасм до 90 градусів і активно застосовує філіровку. Пасма можуть выстригаться, як у стрижці драбинкою, але робиться це не впорядковано, а хаотично.

Хоча техніка виконання шеггі неймовірно проста, варто враховувати кілька нюансів. Якщо у вас довге волосся, попросіть майстра не старатися з филировкой, щоб не зіпсувати форму зачіски. Кучерявого жінок в шеггі-стилі зазвичай стрижуть інакше: пасма скручують в джгути і відрізають на необхідну довжину.

Кому йде?

Стрижку шеггі можна порадити жінкам з тонкими і густими, кучерявими і прямим волоссям. Однак, вибираючи цю модель, ви повинні відчувати в собі деяку взбалмошность і самоіронію, щоб носити її з задоволенням, не поправляючи автоматично вибилися пасма.

Стрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладанняСтрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладанняСтрижка шеггі – техніка виконання і особливості укладання

Як було сказано вище, вікового цензу шеггі не має. Те ж саме можна сказати і про загальний стиль жінки. Ділові костюми, романтичні сукні з воланами і жакети casual однаково ефектно виглядають в союзі з цієї стрижкою.

Шеггі лежить в основі іміджу багатьох знаменитостей – Шерон Стоун, Фергі, Тейлор Свіфт, Сієнни Міллер. Серед вітчизняних зірок цей стиль зачіски воліє Валерія.

Поради по укладанню

Природа шеггі противиться всякої впорядкованості, і це треба мати на увазі при укладанні. Якщо ваші волосся злегка в’ється, висушивши їх після миття нанести на окремі пасма віск і випряміть стайлером. Прямі волосся, навпаки, можна завити (не обробляючи при цьому весь об’єм волосся).

Стрижку шеггі, виконану на середні волосся укладають за допомогою мусу і шпильок. Для вечірньої зачіски вам також знадобиться лак.

Недбалість стрижки шеггі не варто плутати зі звичайним безладом на голові. Якщо ви відчуваєте, де проходить межа між ними, сміливо вибирайте цей яскравий і веселий стиль!