Стрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладання

Коли приходить час вести маленького сина в перукарню, багато батьків чомусь забувають про необхідність вибору модельної стрижки і просять майстра використовувати машинку з мінімальною насадкою. Однак існують моделі, які поєднують в собі зручність і елегантність, – це, наприклад, стрижка теніс для хлопчика.

Стрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладання

Вважається, що своєю назвою, яке з’явилося в 1980-х роках в СРСР, стрижка зобов’язана такого виду спорту, як теніс. Тенісисти дійсно не можуть дозволити собі довге волосся, тому обирають короткі акуратні моделі. Враховуючи те, що більшість хлопчиків ведуть майже такий же активний спосіб життя, як і спортсмени, стрижку теніс можна вважати одним з найбільш актуальних варіантів для віку від трьох до чотирнадцяти років.

Варіанти та переваги

Стилісти виділяють кілька різновидів стрижки теніс. Батькам хлопчиків варто розбиратися в таких тонкощах, тому розглянемо ці моделі детальніше.

 • Бобрик
  Характерні особливості цієї стрижки – рівний майданчик на тім’яній зоні і короткі волосся скроневих і потиличної областях. Бобрик можна рекомендувати великоголовим хлопчикам, оскільки його силует візуально зменшує голову.
 • Їжачок
  Для цієї моделі характерний менш явний перехід довжини між волоссям на тім’яної, скроневих і потиличної областях. Якщо ваш хлопчик має круглу форму обличчя, їжачок буде одним з кращих способів корекції пропорцій.
 • Стрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладання

 • Чоловіче каре
  Як не дивно, це теж різновид тенісу. Таку оригінальну модель носять, як правило, хлопчики-підлітки. Однак не варто при них вимовляти даний назва стрижки, інакше вони геть від неї відмовляться, вирішивши, що це варіант не для справжнього чоловіка. Насправді ж російське слово «каре» походить від французького carr? і означає просто «квадрат, квадратний». Силует цієї моделі дійсно квадратний з-за однаковою (і часто досить короткої) довжини волосся на всіх зонах голови.
 • Молодіжний теніс
  Незважаючи на назву, ця стрижка йде двох – і трирічних хлопчиків не менше, ніж вісімнадцятирічним юнакам. Це пов’язано з різноманітністю варіантів укладання. Виконуючи молодіжний теніс, перукар залишає досить великий об’єм волосся на макушечной зоні. Їх можна зачесати назад, пригладити, укласти в стилізований кок, сформувати в задерикуватий чуб і т. д.

Стрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладанняСтрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладанняСтрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладання

Які ж переваги стрижки теніс особливо значущі для хлопчиків і їхніх батьків?

 • По-перше, ця модель надає будь-якій дитині акуратний вигляд.
 • По-друге, теніс зручний (в тому числі в холодну пору року, коли носіння головного убору призводить до зминання зачіски).
 • По-третє, ця стрижка потребує в самому простому догляді. Достатньо лише розчісуватися вранці.
 • По-четверте, модель надає можливість по-різному укладати волосся, що особливо важливо для тінейджерів.

Таким чином, дитячу стрижку теніс для хлопчиків не можна назвати банальною або занадто прісною. Тут дійсно є простір для стилістичних експериментів, які будуть особливо доречні, поки хлопчик росте.

Технологія виконання

Виконати теніс зможе будь-який досвідчений майстер. Однак, якщо у вас або вашого хлопчика є конкретний образ стрижки, краще принести з собою в перукарню фото, адже варіантів у цій моделі досить багато (див. попередній розділ статті).

Схема стрижки теніс виглядає наступним чином.

Стрижка теніс для хлопчиків – фото, особливості та укладання

 • Волосся з допомогою машинки вкорочують до довжини в півтора-два сантиметри.
 • На тім’яній зоні стигут форму каре довжиною в п’ять-шість сантиметрів, відразу виконуючи філіровку.
 • Надають обсяг потилиці і оформляють чубок, якщо вона необхідна.
 • Стрижку теніс можна порадити хлопцям не тільки з нормальними, але і з тонкими волоссям, оскільки вона надає обсяг зачісці.