Давній стереотип про те, що вечірні зачіски на короткі волосся неможливі, поступово йде в минуле. Так, довге волосся були, є і, напевно, назавжди залишаться ознакою жіночої привабливості, але сучасні реалії диктують свою моду і все більше жінок і дівчат вибирають короткі стрижки. Тим паче що є стільки засобів по догляду, укладанні, що і короткі волосся завдяки їм будуть виглядати жіночно.

А різноманітні зачіски, які досить просто зробити своїми руками, допомагають створити стиль. Вранці вона — ділова жінка, в обід — турботлива і ніжна мама, а увечері — красива дружина, вона сяє на вечірці.

На численних показах талановиті стилісти розвінчують міфи про жінок, які носять короткі стрижки. Вміння акцентувати увагу на цікавих деталях і знання свого образу — ось що головне. Особливо яскраво ці здібності проявляються у жінки при створенні вечірніх зачісок.

Варіанти з чубком

Короткі стрижки універсальні. Незважаючи на безліч упереджень, вони дають можливість жінці експериментувати. Вибирайте вечірні зачіски на короткі волосся із чубчиком. Ця цікава деталь привнесе елемент вольності і зробить ваш образ грайливим і дивно жіночним. Ви точно не впізнаєте себе в дзеркалі!

Якщо чубчик вносить у ваш образ ділової жінки дисонанс, створюйте днем прості зачіски з легкої укладанням, не загострюючи на цій деталі увагу. А вечором можна розслабитися і створити зовсім інший образ — розкутий.

Вечірні зачіски з чубчиком ідеально приховають високий лоб. Крім того, вечірній варіант дає більше можливостей для творчості. Чубок можна завити і подовжити або зачесати назад і тим самим створити грайливий жіночний або зухвалий хлоп’ячий образ.

А ось власницям маленького і низького лоба, на жаль, доведеться відмовитися від чубчика. І яка б не була форма обличчя, на потиличній частині можна зробити все, що в голову прийде, попередньо досхочу поекспериментувавши.

Вибір зачіски в залежності від форми обличчя

Від форми особи залежить, чи підійде вам та або інша укладання чи ні.

Якщо у вас кругле обличчя, створіть за допомогою сучасних засобів трохи подовжені пасма спереду (як на першому фото нижче). Такі зачіски візуально подовжують обличчя.

І навпаки, дівчатам з овальною формою обличчя можна порадити грайливу, злегка скуйовджену укладання або пасма, укладені хвилями (наприклад, як на другому фото). Це лише дві з рекомендацій, адже для овального обличчя можна підібрати безліч варіантів. Всі ці красиві зачіски на коротке волосся можна зробити і своїми руками.

Дівчатам з витягнутим обличчям стилісти зазвичай радять створювати об’ємні зачіски (див. третє фото). Локони завжди можна збити і укласти з допомогою пінки або мусу.

Власниць квадратного особи прикрасять асиметричні вечірні зачіски з закритими вухами і чолом. Укладання краще зробити недбалою, ніж акуратною. Короткі пасма при цьому повинні обрамляти особа.

Завивати кучері

А ви думали, що блискучими, шикарними локонами можуть хвалитися тільки дами з довгим волоссям? Ефектні вечірні зачіски на короткі волосся з завитками — ідеальний варіант для створення навіженого або романтичного образу.

Зробити короткі вечірні зачіски з завивкою пропонують численні салони краси. Але можна пробувати і своїми руками, це нескладно.

Красиві короткі завитки чудово поєднуються з чубчиком, і зробити їх можна різноманітними способами. Будь-вечірня зачіска повинна бути виконана на чистих волоссі.

Щоб вийшли ефектні мокрі волосся, нанесіть на вологе волосся пінку і накрутіть за допомогою бігуді. Якщо пасма в’ються самі по собі, сформуйте завитки самі, з використанням цієї спеціальної пінки. Зафіксуйте вечірню зачіску якісним лаком і можете збиратися в ресторан.

Можна зробити завитки по-іншому — використовуючи плойку. Поділіть завитки руками, укладіть різноманітними способами, чергуючи, наприклад, маленький і великий локони. Вийде ефектна вечірня зачіска, яку можна виконати з чубком. Подібний варіант показаний стилістом у відео, розміщеному після статті.

Для жінок з коротким волоссям вечірніх варіантів маса. І найголовніше, що все можна зробити своїми руками, нескінченно експериментуючи і змінюючи образи.