Благословення сина перед весіллям: слова, молитва

Благословення сина перед весіллям: слова, молитва З християнськими традиціями до нас прийшло поняття: батьківське благословення. Одна із заповідей Біблії говорить: «Шануй батька і матір, щоб благословення було на тобі. І життя твоє буде довгою на землі».

Як має звучати благословення сина перед весіллям?

Шануючи батьків, діти мають запорука щасливого та довгого життя. В таїнстві вінчання кажуть, що молитви батьків стверджують підстави будинків. Тому благословення батьків дуже важливо для вступаючих у шлюб дітей.

Раніше діти знали, що без батьківського благословення щасливий шлюб не побудувати. Порушувати цю традицію вирішувалися деякі молоді люди, боячись наслідків. Благословення — важливий крок, адже син майбутній глава сім’ї.

Часи змінилися, змінилися і традиції. Молодь не надає таким формальностям колишнього значення. Традицією стало жити разом до шлюбу, іноді не ставлячи батьків до відома. Поживши і придивившись один до одного, молоді люди вирішують оформити свої стосунки офіційно.

Уклавши цивільний шлюб, молоді подружжя вирішуються на красивий обряд вінчання. Батьківське благословення має силу при будь-якому вигляді шлюбу. Приходить розуміння того, що воно молодим необхідно.

Всі хочуть будувати сімейне життя, маючи запорука благополуччя.
Благословення молодят серйозний і відповідальний крок. З наближенням весілля, батьки повинні підготувати до торжества напуття на сімейне життя.

Як благословити правильно у відповідності з законами божими

Благословення сина перед весіллям: слова, молитваСтрогих і чітких правил благословення немає. Можна просто дотримуватися прийнятих звичайних норм.

Спочатку благословення наречена отримує від своїх батьків, коли повідомляє про рішення вийти заміж.

Наречену благословляють іконою Пресвятої Богородиці. Потім благословляють молодих, коли наречена приходить знайомитися з його батьками: взявши ікону із зображенням Ісуса Христа, батьки тричі хрестять дітей, вимовляючи слова благословляє молитви, можна своїми словами; бажають їм благополуччя, міцних сімейних уз, здорових і слухняних дітей і т. п.

Молоді в цей момент стоять на колінах, після цілують ікону (або ікони).

Деякі під час застілля ставлять ці ікони перед молодятами, що не обов’язково. Нехай ікони знаходяться в червоному кутку. Навіть, якщо сина не вірує, він все одно отримує благословення від Бога, на прохання батьків. Слова, сказані з любов’ю від серця, дійдуть до Господа. Благословення буде оберігати і зберігати цю сім’ю.

Слова благословення сина перед весіллям на відео:

Словами дається велика сила і міць

Благословення сина перед весіллям: слова, молитваМаючи за плечима багатий сімейний досвід, батьки розуміють, до чого синові необхідно прагнути. Вони можуть дати синові мудрі настанови, знаючи його характер, переваги і недоліки.

Батькам завжди є що сказати, чим поділитися, що побажати. Любов до свого чаду підкаже їм у цей момент необхідні слова.
Віруючі люди знають силу благословення, знають, що слова, вимовлені від усієї душі, мають велику силу. Вони можуть врятувати чи заподіяти шкоду іншим.

Господа називають Богом-Слова. Що сказав, те і сталося. Тому завжди стежте за своєю мовою. Бажайте завжди добра, миру, любові. Скільки ви вкладете в душі слова, настільки вони збудуться.

По вірі вашій дається велика сила словами. Володіючи такою здатністю, батьки оберігають сина від необачних кроків, виставляють захист від напастей, рятують і утримують від фатальних помилок у житті.

Ваша любов буде завжди оберігати і зберігати сина, роблячи його життя щасливим.

Ідіть назустріч один одному заради любові

Благословення сина перед весіллям: слова, молитваБуває, що наречена не сподобалася батькам. Або вони вважають, що йому ще рано заводити сім’ю; або на прикметі є інша дівчина, яку хотіли б бачити невісткою.

Вибір сина вони відкидають, не даючи схвалення на шлюб. Ні про яке благословення не може бути й мови. Варто так ставитися до вирішення сина?

Від подібного ставлення страждати будуть всі. Важко знайти хлопця, який відмовиться від улюбленої заради послуху батькам. Син надійде по-своєму, а конфлікт з батьками перетвориться в болісні образи один на одного.

Хто буде мудріший, той першим постарається налагодити мир в родині. Поступившись своїми амбіціями необхідно піти назустріч один одному. Добре, якщо син прислухається до думки батьків і не стане поспішати з весіллям. Адже він ще молодий і не бачить багатьох нюансів шлюбу. Часто батьки передбачають, яким буде шлюб, відмовляючи у благословенні.

Відстрочка весілля ще не катастрофа: батьки зможуть ближче познайомитися з майбутньою невісткою, побачити її позитивні якості, змінити своє ставлення до неї і дати благословення на шлюб.

Напуття батьків відіграє значиму роль

Благословення сина перед весіллям: слова, молитваКоли син вирушає за нареченою, бажано благословити його ще раз, безпосередньо перед самим від’їздом.

В православ’ї благословення (дозвіл, схвалення) прийнято просити перед початком будь-якого серйозного справи.

Можна перехрестити близької вам людини в спину. Це теж, свого роду, благословення і захист від бід. Якщо сім’я віруюча, то благословляйте сина, як і раніше іконою із зображенням Ісуса Христа. Або просто, скажіть слова напуття.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Господь благословить і захистить родину від негараздів

Благословення сина перед весіллям: слова, молитва Молитва на благословення сина перед весіллям. Слова для напуття можуть бути різними. Суворих приписів немає. Віруючі батьки можуть підібрати православну молитву з молитвослова.

Можна висловити побажання своїми словами, помилки не буде. Іноді батьки не можуть підібрати слова самостійно.

Можна висловити пораду так: “Як не рушима церква Христова, так нехай і ваш союз буде стійким і міцним. Як Господь і церква єдині, так і ви будьте завжди разом і живіть у злагоді. Як Цариця Небесна Богородице чиста, так і ви бережіть один одного і зберігайте вірність. Так буде завжди благословення Господнє з вами.”

Благословення від душі для коханої дорогого сина

Благословення сина перед весіллям: слова, молитва

 • Рідний синочок, (ім’я), в цей урочистий день вислухай наше напутнє слово. Прийми побажання на добру і щасливу життя.

  Бережи свою сім’ю від усіх неприємностей, від злого мови, сварок і розбрату. Живіть в мирі та злагоді. Хай радість і удача супроводжують сімейному благополуччю. Хай щастя ніколи не покидає твій дім.

 • Дорогий син, благословляємо тебе на міцний і щасливий шлюб. Хай твій дім буде повною чашею. Нехай у ньому чується веселий сміх дітей. Будь надійною опорою і захистом свого щастя. Живіть в ім’я любові і добра.
 • Улюблений синок, (ім’я), живіть дружно і щасливо. Поважайте і прощайте один одного, зберігайте мир і тепло в сім’ї. Пам’ятайте, що всі біди відступають від тих, у кого панує любов. Бережіть її з перших днів і до старості. Живіть благополуччя, нехай береже вас Бог.
 • Син, (ім’я), нехай Бог береже тебе від бур і печалі; від хвороби і болі; від ран злого мови і наклепів недругів. Нехай мудрість допоможе тобі подолати всі негаразди і перешкоди на шляху. Будь щасливий і живи завжди в злагоді зі своєю совістю.

  Нехай ваш дім буде сповнений світла, щастя і радості. Бережи свою обраницю і будь їй надійним захистом. Нехай у всіх твоїх справах тобі супроводжує удача і благополуччя.

 • Милий мій рідний синочок, (ім’я), ось ти вже став дорослим і вступаєш на самостійний шлях. Але мені хочеться завжди оберігати тебе від усіх бід і негараздів. Хочеться бути стіною навколо тебе, щоб не було в твоєму житті печалей і гірких розчарувань.

  Хочеться вирівняти дорогу, по якій йдеш, щоб ти ніколи не звернув з прямого і вірного шляху. До цього моменту це було моїм життям. Тепер я вручаю тебе твоєму Ангелу-Хранителю.

  Нехай він стане тобі захистом від усякого зла і зберігає твою сім’ю як зіницю око. Щасливої тобі дороги, синку.