Зайва рослинність на тілі не дає спокійно жити ні одній жінці. Кожна з них знаходить відповідні методи депіляції, але використання епілятора — це один з найбільш поширених і ефективних методів.

Як знеболити процедуру епіляції в зоні бікіні, пахв, ніг

Зміст статті

 • Як знеболити процедуру епіляції в зоні бікіні, пахв, ніг
  • Знеболюючі спреї
  • Лідокаїн в ампулах
  • Креми з знеболюючим ефектом
  • Знеболюючі лікарські препарати
  • Розпарювання перед процедурою
  • Спеціальні насадки на епілятор
 • Вибір дня і часу проведення процедури
 • Поради та рекомендації

Метод застосування епілятора скінчено відрізняється ефективністю, але він також і дуже болючим. Виникає питання — чим знеболити епіляцію епілятором в домашніх умовах? Існують різні лікарські препарати і спеціальні насадки для дефилирующего пристрою. Знеболити депіляцію зони бікіні або пахв, ніг і рук цілком реально.

Знеболюючі спреї

Такий спрей ви зможете придбати в будь-якій аптеці, знайти його не складе труднощів. Купуючи такий спрей, зверніть увагу на країну виробника. Фахівці рекомендують віддавати перевагу продукції іноземного виробництва, наприклад, Угорщини. Ця продукція вважається більш якісною та ефективною.

Наносити спрей рясним шаром на эпилируемую зону і на час оберніть її харчовою плівкою. Через пару годин зніміть плівку і приступайте до проведення процедури.

Лідокаїн в ампулах

Цей варіант анестезії можна вибрати, якщо немає можливості придбати і скористатися спреєм.

ВАЖЛИВО. Перш ніж використовувати даний препарат, ознайомтеся з інструкцією по застосуванню. Переконайтеся, що у вас немає алергічних реакція на цей препарат.

Якщо ви помічали, що ваша шкіра відрізняється підвищеною чутливістю і схильна до прояву алергічних реакцій, від цього виду анестезії краще відмовитися. Ефект такий же, як і від спрею з лідокаїном.

Креми з знеболюючим ефектом

У даного варіанту анестезії принцип дії такий самий, як і у спреїв. Крем можна використовувати для знеболювання будь-яких ділянок на тілі.

Придбати такий засіб можна в аптеці, це може бути крем “Емла” до складу якого входить все той же лідокаїн та прилокаїн.

Для того щоб знеболюючий ефект був більш ефективним, крем необхідно використовувати за тим же принципом, як і спрей.

ВАЖЛИВО. Обов’язково не забудьте ознайомитися з інструкцією по застосуванню препарату. При можливості проконсультуйтеся з лікарем.

Знеболюючі лікарські препарати

Якщо жоден з перерахованих вище методів анестезії вам не підходить, на прилавках аптек без праці можна вибрати безрецептурні препарати. Їх дія спрямована на зменшення больових відчуттів. Їх цілком можна використовувати при виконанні депіляції в домашніх умовах.

ДОВІДКА. Серед знеболюючих препаратів можна виділити: анальгін, нурофен та інші подібного спектру дії.

Приймати таблетку необхідно за півгодини до проведення процедури, це дозволить зробити процес депіляції менш болючим.

ВАЖЛИВО. Не варто експериментувати, приймайте тільки ті препарати, які вам добре знайомі. При можливості, зверніться до лікаря за консультацією.

Розпарювання перед процедурою

Крім лікарських препаратів можна вдатися і до щадним методам знеболення. Щоб знизити больові відчуття при проведенні процедури епіляції в домашніх умовах можна попередньо прийняти ванну з гарячою водою, пропарити в душі.

Під впливом пари і води високої температури відкриваються пори на шкірі, а це в підсумку істотно полегшує процес депіляції. Проводячи цю процедуру в домашніх умовах, подбайте заздалегідь про своїх порах.

ВАЖЛИВО. Не варто забувати про те, що при проведенні процедури депіляції шкіра повинна бути сухою. Після душу або прийняття ванни ретельно розтерти тіло рушником.

Спеціальні насадки на епілятор

Виробники епіляторів подбали про жінок. Крім техніки, яка дозволяє в домашніх умовах видаляти небажану рослинність на тілі, вони пропонують різні зручні та ефективні насадки. Завдяки використанню таких насадок можна домогтися істотного зниження больових відчуттів. Різновиди насадок, наступні:

 • Охолоджуюча. Вона наповнюється водою, після чого її слід покласти в морозильну камеру. Коли вода в насадці замерзне, можна приступати до процедури. Завдяки охолодженню шкіри в процесі виконання депіляції, ви відзначите зниження больових опущений. Також варто відзначити, що суттєво знижується ризик розвитку подразнення шкіри після процедури.
 • Насадка з прореженными эпилирующими дисками. При використанні цієї насадки в один прохід видаляється меншу кількість волосків, отже, знижуються больові відчуття.
 • Масажна насадка. Її дія заснована на вібрації. Завдяки вібрації перериваються больові відчуття. Можна описати дію, як розтирання рукою місця на тілі, де болить.
 • Вибір дня і часу проведення процедури

  Якщо знати деякі особливості свого організму, можна вгадати час, коли чутливість максимально знижується.

 • Коли чутливість найменша. Перші пару днів після закінчення менструального циклу чутливість у жіночого організму знаходиться на низькому порозі.
 • Коли загострена чутливість. В період овуляції і за три дні до початку критичних днів. Не рекомендовано проводити процедуру в ці дні.
 • Кращий період дня. Рекомендовано проводити процедуру в період з четвертої години вечора до шостої вечора.
 • Поради та рекомендації

  • При проведенні процедури однією рукою шкіру натягуйте, інший ведіть прилад по шкірі.
  • Перед процедурою можна використовувати скраб для тіла.
  • Чим коротше волосся, тим менше больові відчуття.
  • Промассируйте область депіляції перед процедурою.

  Вивчивши наведену інформацію, ви без праці зможете налагодити процедуру депіляції в комфортних умовах.