Чому чоловік не хоче жінку після пологів, що робити

З народженням дитини кожна родина починає жити по-новому. Багато аспектів життя стають не настільки важливими, а іншим пріоритетам, навпаки, віддається більша частина часу. Інтимних стосунків кожна сімейна пара віддає належну увагу.

Ця частина життя є нехай і не важливим моментом у сімейних відносинах, але й ігнорувати її ніяк не можна. Після появи на світ немовля інтимне життя молодих різко змінюється, і при цьому, не завжди в кращу сторону.

Як правило, відразу після народження дитини, молода мама виявляється зануреною в клопоти-турботи, тому їй немає ніякого діла до інтимної близькості. Дружині не тільки не вистачає часу на чоловіка, але вона просто не хоче його. Зрозуміти психологічну сторону жінки можливо, але як бути в тій ситуації, коли чоловік перестає бажати свою дружину?

Чоловік не бажає сексу. Прості причини

Чому чоловік не хоче жінку після пологів, що робити

У кожної сімейної проблеми завжди існують свої причини. Якщо подружжя не бажають руйнувати партнерських відносин, то вони завжди намагатимуться знайти тільки правильний вихід з непростої ситуації. Але буває і так, що подружжя не намагаються нічого вирішити і не рухаються назустріч один до одного, в цьому випадку, сімейні цінності стають не настільки важливими, а неразрушими раніше шлюбний союз потихеньку дає тріщину.

Щоб зрозуміти причини, чому чоловік перестав бажати дружину, необхідно розібратися в навколишньому оточенні. Як це не дивно звучить, але основна причина небажання сексу полягає саме в новонародженій дитині. Чоловік після пологів у жінки прекрасно усвідомлює, що він займає вже не настільки важливе значення в її житті, тому він починає відсторонюватися і думати про інших благах. Але існують й інші причини того, чому чоловік не хоче жінку після пологів.

 • Втома. Більшість людей впевнені, що після пологів головна втому лягає на плечі жінки. Звичайно, турботи про малюка, клопоти по будинку, заняття власними проблемами — все це стомлює дружину. Але і чоловік також здійснює певні дії, які так чи інакше пов’язані з народженням дитинки. Довгий час чоловік очікує поява синочка чи донечки на світ, він так само переживає і хвилюється з найменшого приводу. Після того, як дружина їде в пологовий будинок, у чоловіка починається справжня «головний біль». Чоловік починає активно готуватися до приїзду новонародженого зі своєю мамою, він готує кімнату для малюка, робить прибирання в будинку, в кінці кінців, він щодня відвідує дружину в пологовому будинку і нервує не менше, ніж вона сама. Все це дає певну втому на нервову систему людини, і йому немає справи до сексуальних утіх.
 • Зміна пріоритетів. Чому чоловік не хоче сексу? Бажання у людини виникає до того, хто його приваблює в сексуальному плані. А після пологів деякі подружжя для чоловіка стають не сексуальними партнерками, а матір’ю його дитини. Як не жорстоко це звучить, але основна причина небажання чоловіка до дружини криється в тому, що він не бачить в ній більше жінку.
 • Байдужість дружини. Чоловік часто не хоче свою дружину тому, що всі її час витрачається на новонародженого малюка або побутові клопоти. Практично всі добу жінка займається своєю дитиною, а чоловік виконує трудові обов’язки на службі. У той час, коли подружжя перебувають разом, у них з’являється лише одне бажання — відпочити. Дружина не намагається здивувати або зацікавити чоловіка через свою зайнятість. А чоловік не прагне допомогти дружині від того, що він теж втомився. Поступово назріває байдужість, що плавно переростає у стадію небажання один одного.
 • Стрес. Емоційна напруженість жінки відразу після пологів доходить до пікової точки, дружина намагається виплеснути накопичені емоції на оточуючих людей. Якщо поруч з дамою виявляється чоловік, то, звичайно, вона знаходить різні причини до того, щоб висловити своє незадоволення. Жоден чоловік не хоче жінку, яка кричить на нього або прискіпується до нього. Від такої дами хочеться відійти і на досить далеку відстань.
 • Нове захоплення чоловіка. У деяких ситуаціях у проблемі, чому у чоловіка зникло бажання сексу по відношенню до дружини, є присутність коханки. Буває і так, що причина небажання прихована у звичайної нелюбові чоловіка до дружини.

Як повернути інтерес чоловіка до сексуального життя?

Чому чоловік не хоче жінку після пологів, що робити

Зрозуміло, кожна причина з’явилася проблеми може бути успішно вирішена. Щоб залучити колишнє бажання чоловіка по відношенню до себе, жінка повинна проробити колосальну роботу, звичайно, якщо вона зацікавлена у збереженні партнерських відносин.

Найголовніше, що важливо зробити дружині, це спробувати відволіктися від постійної уваги до немовляти. Безсумнівно, новонароджена дитина має потребу в постійній турботі й опіці, але, якщо не приділяти належної уваги дружину, то сім’я потихеньку буде руйнуватися. Дружині можна вдатися до допомоги бабусь, дідусів, інших родичів або нянь. Вони можуть зайнятися ненадовго малюком, в той час як молода мама буде намагатися виконати нескладні, але важливі дії по поверненню бажання сексу у чоловіка.

Які ж дії необхідно зробити жінці?

 • Змінитися самій. Часто найскладніші проблеми створюємо ми самі. Якщо винуватицею небажання сексу у чоловіка стала сама дружина, то їй необхідно змінитися і знову повернути колишні стосунки. Чоловікові важливо постійно надавати увагу і ласку, не треба віддалятися від нього і робити все можливе, щоб і він віддалявся від сім’ї.
 • Повернути колишні стосунки. Щоб повернути те, що було раніше, потрібно всього лише повернути колишні, найприємніші моменти. Жінка повинна згадати, що найбільше привертало її чоловіка раніше, які сюрпризи вона йому підносила і в яких місцях вони проводили самі свої романтичні побачення. Боятися повторень не потрібно. Нерідко, повернення в минуле дає ще один шанс на зміну майбутнього.
 • Зайнятися улюбленою справою. Жінці не можна присвячувати своє життя тільки дитині, не потрібно займатися і власним саморозвитком. Перебуваючи в декреті, можна підібрати собі і роботу на дому, і хобі. Різнобічна людина завжди привертає більше уваги, ніж дама, яка зациклена лише на немовля.
 • Доглядати за зовнішністю. Нерідко після народження дитини молода мама повністю запускає свою зовнішність, посилаючись при цьому на брак часу або ж грошових коштів. Але, важливо пам’ятати, що для додання краси і витонченості зовсім не обов’язково витрачати багато часу або грошей, досить регулярно підтримувати красу. Причому, створення привабливості в домашніх умовах за допомогою народних засобів є не тільки доступним, але і безпечним способом повернення до колишньої краси.
 • Красиво одягатися. Жінка, яка ходить по будинку в розтягнутому халаті і з зачіскою у вигляді затягнутого хвостика, рідко в якого чоловіка може викликати бажання. Навіть вдома дружині необхідно надягати красиві наряди, які будуть не тільки радувати її саму, але і повертати бажання в душі її чоловіка.
 • Смачно готувати. Будь-який чоловік любить смачно поїсти. Туди, де накритий шикарний стіл, його завжди вабить серце. Дружині зовсім не обов’язково щодня влаштовувати пишні урочистості для свого чоловіка, але не треба й забувати про регулярні романтичні вечори за святковим столом, який оформлений витонченими свічками.
 • Дати чоловікові повноцінний відпочинок. Чоловік також втомлюється, як і жінка. Йому теж потрібен відпочинок і душевний відсторонення від всього, що відбувається навколо. Чоловікові необхідно створити розслаблюючу обстановку, щоб він перестав відчувати свою напругу і підвищену відповідальність.

Чому чоловік не хоче жінку після пологів, що робити

 • Зламати стереотип. Незвичайні ситуації завжди притягують. Дружині важливо дивувати чоловіка, щоб він ніколи не втратив до неї інтерес. Способів подиву немає меж. Викликати інтерес у чоловіка можна і цікавим сексуальним білизною, і романтичним інтер’єром, і несподіваним запрошенням на прогулянку.
 • Повернути красу сексу. Після пологів у жінки дещо видозмінюються статеві органи. Чоловік не завжди відчуває таке задоволення, що було до розродження у дружини. Повернути статевим м’язам пружність і колишню форму допоможуть спеціальні заняття або фізичні вправи для м’язів статевих органів.
 • Створити новизну в сексуальних відносинах. Не потрібно боятися різноманітності, щоб привернути увагу чоловіка, жінці можна запропонувати йому спробувати в сексі нову позу або змінити звичну обстановку. Але, щоб уникнути непорозумінь, жінці рекомендується спочатку познайомити чоловіка зі своїми фантазіями, а потім вже, при отриманні у нього схвалення, втілювати задумане в реальну життя.

Найголовніше, що не можна робити дружині, щоб добитися уваги від чоловіка, це дорікати його або лаяти у відсутності бажання. Ніколи ще грубість або причіпки не доводили до повернення колишніх почуттів. Якщо небажання чоловіка викликано іншими причинами або ж всі дії жінки безрезультатні, то подружжю необхідно спокійно обговорити сформовану ситуацію і постаратися знайти вірні шляхи її вирішення разом.