Напевно, всім добре відомий веселий мультфільм «Гидкий Я», який швидко став популярний серед дітей. Так от діти мріють провести день народження в стилі Міньйонів з цього мультфільму.

Якщо ваш малюк в захваті від цього мультика, а ви в числі тих, кому набридли одноманітні святкування – ця ідея для вас! День народження в стилі Міньйонів вирізняється своєю оригінальністю, тому обов’язково запам’ятається всім без винятку. Щоб власними силами втілити ідею в реальність, потрібно придумати тематичні конкурси і приготувати прикраси для дому.

Запрошувальні листівки в стилі «Гидке Я»

В першу чергу, слід відправити гостям запрошення листівки, які є традиційним атрибутом будь-якого дня народження.

Головне завдання – зробити їх яскравими, з використанням зображення Міньйонів, а ще краще у вигляді фотографії іменинника з емблемою Міньйонів.

Святкове вбрання для вечірки

Для початку потрібно придумати сценарій дня народження в стилі Міньйонів, необхідно подбати про святкових вбраннях. Щоб кожен запрошений відчув себе в образі Міньйона, нарядите всіх малюків в жовту футболку та синій костюм на підтяжках.
Не завадить доповнити одяг тематичними круглими окулярами і смішними ковпаками. Аксесуари можна знайти в спеціальних магазинах або змайструвати самостійно.

Яскраві прикраси від веселих Міньйонів

Яке знаменна подія обходиться без прикрас? Тим більше не обійтися, якщо свято проходить за мотивами мультфільму “Гидке Я”.

У приміщенні, де зберуться гості і винуватець торжества можна розмістити жовто-сині кулі та гірлянди, повісити штори таких же відтінків. На додаток, дуже оригінально було б прикрасити предмети інтер’єру фотографіями Міньйонів.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Святковий стіл для малюків

На вечірці в стилі Міньйонів головним частуванням є солодощі. Щоб надати святкового столу барвистий і незвичайний вигляд, наклейте на стакани і тарілочки картинки з веселими чоловічками.

Можна спекти печиво, що нагадувало Міньйонів, а на стіл акуратно викласти серветки, із зображенням кадрів з мультика. І, звичайно ж, на чолі столу буде красуватися святковий торт, зроблений у формі Міньйона.

Ігри та конкурси для маленьких Міньйонів

Після смачного бенкети, дітлахам зазвичай хочеться розваг. Запропонуйте гостям зіграти в цікаву мексиканську гру “Піньята”.

За правилами треба бити по фігурі Міньйона, зробленої з пап’є-маше до тих пір, поки вона не розіб’ється. Всередині знаходиться сюрприз для переможця — цукерки, і у кого більше сил, той і добереться до солодощів.

На відео шаблони дня народження в стилі Міньйонів.

Невеликі пам’ятні подарунки, прикрашені яскравою упаковкою, стануть справжнім сюрпризом для маленьких гостей. Це можуть бути символічні розмальовки, календарі, диски, або просто солодощі.

Немає сумнівів, що після такої яскравою і незвичайною вечірки, всі гості залишаться задоволеними і підуть зі щасливою посмішкою. Наостанок, не забудьте про групове фото всіх присутніх. Тоді святкування у стилі Міньйонів залишиться не тільки в пам’яті тих, кому пощастило бути на дні народження, але і в сімейному альбомі.