Здавна люди вірять, що сни мають містичною силою пророкувати майбутнє, але їх треба вміти тлумачити і розрізняти подані ними добрі знаки від нехороших. Наприклад, чи треба людині переживати про можливі неприємності після того, як він побачив сон про щурів? Щоб дізнатися нюанси такого сновидіння, розгляньте докладно значення цієї тварини.

Тлумачення снів – щур

Зрозуміти, що означало побачене вночі, допомагають сонники. Скориставшись порадами тлумачів, можна уникнути життєвих неприємностей. Збірники дають відповіді на безліч питань, наприклад, до чого сняться миші і щури. В житті такі гризуни у більшості асоціюються з чимось огидним і неприємним, тому після того, як приснилися ці тварини, відразу хочеться звіритися з тлумаченням снів і розвіяти непотрібні страхи. Ось які загальні значення визначають для таких видінь різні коментатори:

  • Якщо дізнаватися, до чого сняться пацюки, по соннику Ванги, то потрібно вибирати між двома значеннями: або це попередження про біду, якщо ви бачили гризуна в своєму будинку, або знак удачі, якщо уві сні ви його вбили.
  • Сонник Міллера попереджає, що в разі такого бачення треба очікувати проблем і інтриг на роботі. Якщо привиділося, що ви ганяєтеся за твариною, це характеризує вас як людини, обережно вибирає своє оточення і вміє виявити двуличных людей.
  • Сонник Нострадамуса свідчить, що такі гризуни в сновидіннях позначають удачу і плодючість. Якщо ж сниться, як щури почали знищувати урожай, слід бути готовим до холодної і голодної зими.
  • Сонник Фрейда визначає такі бачення як прояв прихованої сексуальної агресивності людей. Тим, хто ще не веде статеве життя, сновидіння вказує на їх страх перед сексом.
  • Сонник Цвєткова вказує, що сни про цих гризунах знаменують наближаються неприємні зміни в житті – різноманітні небезпечні події, сльози і горе.

Щур уві сні

Щоб правильно визначити, що означає сновидіння, потрібно проаналізувати подробиці. Важливо згадати точно, яка вам приснилася щур – живий чи мертвий гризун. Важливо, якого вона кольору – сіра, біла або руда. Враховують, чи це була доросла домашня щур або невеликий щурик. Ці нюанси сновидіння допоможуть точніше розшифрувати побачений сон і вчасно скористатися підказками підсвідомості.

До чого сниться білий пацюк

Значення такого сновидіння дуже цікаво, тому що може бути діаметрально протилежним. Сварка і обман з боку ділових партнерів або ж швидке досягнення цілей – ось до чого сняться білі щури. Якщо у сні ви годуєте такого ручного гризуна, то в реальному житті вдало впораєтеся з різними випробуваннями і поголить бажане. Побачивши уві сні тварина, будьте уважні: це може бути знак, що у вашому оточенні є ворог, сховавшись за маскою друга. Щоб точно визначити, що означає конкретний сон, потрібно врахувати і інші побачені вами образи.

До чого сняться пацюки жінці

Найчастіше багато уваги приділяють своїм нічним маренням представниці прекрасної статі, і зрозуміло чому. Дані ознаки разом з жіночою інтуїцією здатні допомогти передбачити неприємності і вчасно скористатися вигідними можливостями. До чого сниться щур уві сні жінці – є кілька трактувань. Вважається, що вона знаменує удачу і заміжжя молодій дівчині, але тієї не завадить краще пізнати свого обранця. Заміжнім жінкам цей гризун, який з’явився у сні, несе сімейні чвари і небезпеку обману.

Бачити в сні багато щурів – до чого

Чого варто очікувати, якщо присниться таке знак? Побачити в сні багато щурів – несприятливий знак. Якщо навколо багато гризунів, вони не тікають від вас, а навіть самі нападають і кусаються – переглянете своє поведінку, не загнали ви самі себе в замкнуте коло пристрастей і обов’язків. Якщо така юрба бігає по вашому будинку – подумайте, чи не підтверджує такий знак, що вам некомфортно поруч з близькими, є вагомі підстави серйозно подумати про переїзд? Якщо ж у сні гризуни прямо кишать під ногами – це може знаменувати катастрофічні лиха для цілих країн.

До чого сниться чорний щур

Це одне із самих неприємних ознак, адже забарвлення звіра згущує негативні посили, зашифровані побачене в сні. До чого сниться велика чорна щур? Цей гризун може передвіщати втрату влади, прибутку або положення в суспільстві. Якщо чорна тварюка кусає вас за руку – сконцентруйтеся на вирішенні найбільш складних проблем, щоб в недалекому майбутньому не зазнати величезні втрати. Жінці, що побачила в сні такого гризуна, варто очікувати сварки з сусідами. Якщо ж звір підіймається людині на плече – йому треба придивитися до свого оточення, хтось хоче підпорядкувати його волю.

Сприятливе значення у такого ознаки може бути лише у разі, якщо в сновидінні ви вирішили зловити нахабного гризуна. Якщо цей задум вдався – чекайте успіху і в справжньому житті. Коли вдалося навіть власноручно вбити чорну щура – і в реальності всі можливості у ваших руках, вам під силу перемогти недругів і надовго подружитися з удачею. Якщо уві сні ви подружилися з неприємним на перший погляд тваринам, чекайте появи у вашому житті нового надійного друга або відновлення зв’язків зі старим товаришем.

До чого сняться дохлі пацюки

Не поспішайте готуватися до найгіршого після такого сновидіння. Те, до чого сниться мертва щур, не завжди має негативне забарвлення. Якщо мертвий гризун з чорною шерстю, це означає, що ви уникли великих неприємностей, які могли б статися. Якщо ж у дохлої тушки сіре хутро – чекайте несподіваних перешкод і зради, але якщо уві сні ви легко прибрали гризуна зі свого шляху – так само станеться і в житті. Не дуже добре, якщо гризун мертвий, але весь у крові – вас можуть звинуватити в неблагопристойности, доведеться витратити час і нерви на відновлення доброго імені.

До чого сниться щур, яка кусає

Сновидіння такого роду, в якому гризун нападає, обіцяють мало приємного. До чого сниться укусу пацюка? Якщо людина бачить, як його «хапнув» гризун, він незабаром буде змушений вирішувати серйозні питання юридичного характеру. Також недобрий знак, якщо вас вкусила білий пацюк – остерігайтеся близького оточення, хтось із цих людей веде подвійну гру і є недругом. Якщо у вас повторюється сон про те, що вас кусає така тварина – так до себе привертає увагу ваша совість, задумайтеся про зроблені вами вчинках.

Якщо щур прагне вкусити вас за руку – згадайте про свій фінансовий стан. Це – сигнал: не треба брати гроші в борг, якщо не хочете посваритися з чоловіком, який погодився вас виручити. Якщо ж звірку вдалося хапнути вас – хтось виношує плани про те, щоб вчинити нечесно і завдати вам збитків. Укус за палець сигналізує про дрібних захворюваннях, які треба підлікувати, щоб не допустити ускладнень.

До чого сниться вбити щура

Щоб вірно тлумачити таке знамення, потрібно врахувати, наскільки агресивно налаштований звір. Вбити щура, яка активно нападала на вас – значить проявити свої навички гідно проходити непрості життєві виклики і попередити наближаються проблеми. Якщо ж ви намагаєтеся ловити звіра, який не налаштований проти вас агресивно – велика ймовірність, що в реальному житті ви зводите наклеп на людину, ні в чому не винного. В цілому такий сон несе позитивний забарвлення і говорить про перемогу добра над злом.

Відео: Що значить бачити в сні щура