Газліфт для ліжка не стискається: що робити, як відремонтувати

Газліфт для ліжка не стискається: що робити, як відремонтуватиЛіжко нового покоління відрізняється від своєї попередниці вдосконаленою конструкцією і багатофункціональністю, завдяки яким отримала велике визнання і попит серед споживачів. Основна особливість складається ліжка полягає в економії простору житлової площі і створення додаткового місця для зберігання різних домашніх речей. В даний час для зручності експлуатації конструкція оснащується газліфтом – спеціальним підйомним механізмом. Довгостроковість і безвідмовність ліжок з підйомниками залежить від правильної експлуатації, правила якої іноді порушуються, що призводить до деяких несправностей в механізмі. До збою в роботі причетні й інші причини, які залежать багато факторів. Але що ж робити в такій ситуації?

Газліфт на ліжку не стискається: причини

Зміст статті

 • Газліфт на ліжку не стискається: причини
 • Як відремонтувати самостійно
 • Коли необхідно звертатися до фахівців

Основна складність, з якою доводиться стикатися користувачам – не стискається газліфт. До причин цієї проблеми належать:

 • Недостатній вагу конструкції.
 • Неякісна збірка і монтаж.
 • Неукомплектованість деталей.
 • Погана якість запчастин.
 • Неправильне відрегульоване тиск газу.
 • Слід зазначити, що ігнорування будь-якого відхилення в роботі механізму може привести до повного виходу його з ладу, тому при перших ознаках поломки потрібно провести огляд та ремонт конструкції. Впоратися з дефектами можна самостійно, при цьому враховуючи всі нюанси.

  Увага! Складаючи ліжко, не допускайте «ривків» від цього страждають елементи.

  Газліфт для ліжка не стискається: що робити, як відремонтувати

  Як відремонтувати самостійно

  Якщо газліфт перестав працювати і потрібно провести ремонт механізму, для цього треба встановити справжню причину поломки.

 • В першу чергу необхідно звернути увагу на вагу конструкції, так як при маленькій навантаженні механізм не спрацює. Пружина стискається в конструкції тільки в умовах повної навантаження.
 • Виправлення помилок, допущених у процесі складання проводиться шляхом демонтажу всієї конструкції. Повторну установку виконують з урахуванням правильного підбору (підгонка) частин один під одного.
 • На хорошу функціональність ліжка впливає якість фурнітури. Тому для монтажу газліфта краще купувати запчастини перевірених виробників.
 • Важливо! При установці і ремонту слід користуватися інструкцією виробників.

  Для того щоб зробити ремонт своїми руками потрібні певні навички і знання, відсутність яких може призвести до неякісного виконання робіт. Для того щоб елементарний ремонт не став стихійно – капітальним, необхідно звернутися до досвідченим майстрам, щоб вони зробили ремонт.Газліфт для ліжка не стискається: що робити, як відремонтувати

  Коли необхідно звертатися до фахівців

  Допомога фахівців потрібно для виконання більш складних заходів, до яких належить регулювання подачі газу. Така процедура знадобиться в тому випадку, якщо підняття і опускання ліжка відбувається повільно і не до кінця. Причина одна – надлишок або нестача тиску газу в поршні. Самостійно замінити газ – патрон вкрай складно, робота вимагає певної кваліфікації і набору необхідних інструментів.