Купівля мультиварки стала найбільш популярним видом техніки, яку набувають сім’ї. З чим пов’язаний такий попит? Перш за все, з великою економією часу, зручністю збирання кухні після приготування, можливістю готує страви без значної кількості жирів.

Для багатьох покупка такого пристрою допомагає готувати повноцінний обід або вечеря в непростому ритмі, коли більшу частину часу проводиш на роботі. Мультиварка — незамінна річ для всіх тих, хто дотримується здорового способу життя, сидить на дієті. Вона дозволяє приготувати велику різноманітність блюд з овочів без використання жиру.

При цьому метод готування володіє великою зручністю і максимальною ефективністю. Адже страви виходять смачними, а страви легкими. До того ж мультиварку зручно мити, знімна чаша прекрасно піддається чищенню, як при звичайному митті посуду, але без абразивних миючих засобів та грубих губок.

Скільки становить обсяг склянки для мультиварки

Зміст статті

  • Скільки становить обсяг склянки для мультиварки
  • Чому обсяг є саме таким
  • Скільки обсяг в грамах і мілілітрах
  • Відрізняються обсяги склянок різних виробників

Більшість виробників мультиварок оснащують пристрій спеціальної пластикової чашею, що має певну місткість. Його називають мультистакан. Скільки грам становить стакан для мультиварки?

Його обсяг дорівнює 180 мілілітрів. У деяких інструкціях до мультиваркам, його обсяг також записують, як 6 унцій. Цей мірний стакан дозволяє безпомилково визначати необхідну кількість продуктів при приготуванні страв за рецептами. Є формула, що дозволяє перевести звичайну рецептуру в грамах на одиницю мультистакан.

Важливо! Пишеться вона так: x= 180 * 200/y

При цьому x – це кількість інгредієнта, що вимірюється в мультистакане , а у — кількість інгредієнта у звичайній тарі – склянці. Тому, якщо мова йде про те, що необхідно взяти 2/3 склянки цукру, цей розмір можна адаптувати до розміру мультистакана і готувати для мультиварки.

Такий універсальний розмір був придуманий виробниками мультиварок, щоб адаптувати будь-який рецепт під систему вимірювання в мультиварці. Для більшої зручності можна скористатися спеціальною таблицею, яка показує, скільки грам деяких продуктів міститься в мультистакане. Наприклад, борошно, цукор, панірувальні сухарі і т. д.

Чому обсяг є саме таким

Мультистакан для мультиварки, це скільки? Обсяг пов’язаний з розміром мультистакана в мультиварці. Саме 180 мл води є об’ємною мірою.

Скільки грам в мультистакане для мультиварки? Також деякі магазини пропонують спеціальні мірні чаші для різних продуктів, які дозволяють привести продукти до системи рецептів для мультиварки. Збоку на мультистакане розташована мірна шкала з поділками по 45 мл.

Спочатку варто звикнути до такого поділу, але поступово господині освоюються і вже через пару раз використання відразу розуміють, що 3⁄4 такого склянки становлять 135 мілілітрів.

Стакан зроблений з пластику, він гнучкий і зручний в роботі. У разі, якщо склянку зламався або ви хочете замінити його, можна звернутися в спеціальні магазини, де торгують побутовою технікою та придбати додатковий мірний стакан для мультиварки.

Скільки обсяг в грамах і мілілітрах

Чому дорівнює 1 мультистакан в мультиварці? Часте запитання покупців про те, який розмір мультистакана в грамах і мілілітрах спонукав деяких виробників цієї техніки оснастити пристрій склянкою стандартним, для країн з метричною системою вимірювання. Але в більшості моделей як і раніше, розмір склянки мультиварки залишається 180 мл

Це вимір ідеально для води, в якій 1 гр. = 1 мл. Для інших продуктів можна користуватися переказними таблицями маси і об’єму.

Відрізняються обсяги склянок різних виробників

Більшість марок, які випускають мультиварки, докладають мультистакан однакового розміру. Тобто ймовірність того, що ви купите одну мультиварку, і у неї буде однаковий мультистакан з мультиваркою іншої марки, велика. З вигляду він нагадує звичайний мірний стакан, тільки вміщує трохи менше рідини.

Пов’язано це з тим, що ідея розробки мультиварки була реалізована для країн, які вважають унціями. Але є й інший гіпотеза про те, що мультиварка була винайдена трохи пізніше рисоварки. А рис, як частина традиційного харчування, входить в кухню Японії.

А по-японськи одна порція (склянку рису) становить 180 мл. Тому знаходиться легке пояснення того, як поділено склянку мірною шкалою збоку. Там отмерены поділу, відповідні ланок по 45 мл.

При приготуванні страв важливо уявляти скільки за рецептом знадобитися того або іншого продукту і строго відповідати пропорціям. Тоді блюдо, приготоване з відміряних інгредієнтів, порадує своєю потрібної консистенцією, смаком і мінімальними витратами зусиль. Адже господині досить вибрати потрібний режим і залишити готуватися їжу на певний інтервал часу і смачна їжа готова.