Святкування іменин супроводжується музикою, веселощами. Не варто робити день народження дитини буденним. Музика на день народження для дітей дуже важлива, і в кожному етапі проведення торжества вона присутня. Сумним голосом Чебурашки з піснею «День народження» мало кого здивуєш і порадуєш.

Торт та подарунки — це добре. Але вони не зрівняються з емоціями, яке викличе сплановане і цікаве для всіх свято. Адже як співається – день народження тільки раз у році.

Ми з душею робимо свято, яке несе заряд позитивних емоцій і радості. Робимо його цікавим як для дітей, так і для дорослих. У ряді спланованих дій важливим є музичний супровід.

Жодне свято не обходиться без музики. Тому музика на день народження для дітей повинна бути веселою та запальною.

Найкраща музика для свята

Розважальна програма на заході — це завжди здорово. І невід’ємною його частиною є музика.

У зв’язку з цим пропонуємо обговорити тему: як правильно підібрати музику на день проведення іменин. Так щоб доречні були мелодії і ритми для кожного з етапів проведення свята. Для того щоб свято пройшло без сучка і задирочки, варто заздалегідь скласти план проведення дня народження.

План проведення свята

 • Урочисте привітання і знайомство з гостями;
 • Вручення імениннику подарунків;
 • Застільна частина, фуршет;
 • Іменинний торт і свічки;
 • Цікавий сценарій для розважальної частини;
 • Підбір пісень для дитячих танців.
 • Як свято ти почнеш, так його і проведеш

  До початку проведення торжества вибір музики ґрунтується на вік дитини.

  Виходячи з задуманої програми, може бути обрана з сучасної або інструментальної композиції.

  Фонове звучання не повинно дратувати, але і не зовсім тихо грати.

  • Вітаємо іменинника. Діти дуже люблять увагу, навіть якщо вони — гості.На цей випадок підійде музика в класичному стилі або вибрати спокійну манеру виконання. Щоб кожен міг привітати і при цьому не перекрикував музику.
  • Музика для застілля. Для цієї частини варто підібрати легку спокійну музику. Діти люблять гратися, і швидка музика може вплинути на їх поведінку. Якщо все-таки захочеться послухати і швидку мелодію, то краще зробити перерву і запропонувати провести конкурс.
  • Урочиста частина солодкого столу. На цьому етапі відіграє музика про день народження для дітей, наприклад, Happy Birthday і під дружні оплески виносять торт з святковими свічками.На фуршеті прийнято вести себе спокійно. Не варто в цей момент включати інтенсивну музику. Фонова мелодія повинна бути спокійним і розміреним.

  Що ще вам обов’язково треба прочитати:

  Будь дитяче свято без веселих забав та ігор

  Ігри та конкурси обов’язково повинні супроводжуватися яскравими ритмами.

  До цієї частини можна скачати саундтреки з відомих мультфільмів, веселі сучасні пісні.

  Так само обов’язково запастися веселими і спокійними звуками. Все залежить від проведених конкурсів. Якщо швидкий темп ігор, музика повинна бути відповідною. Якщо ігри на логіку, то тут фоном повинна виступати помірна мелодія.

  Можна провести конкурс караоке для дітей старшого віку, заздалегідь уточнити які пісні вони знають.

  Підбір запальних пісень для дитячих танців

  Діти обожнюють танцювати — і тут будуть популярні як нові хіти, так і саундтреки з мультфільмів.

  Для підбору потрібних композицій варто поцікавитися смаками дитини, що б він хотів почути на свято.

  Як піде заздалегідь спланований свято, гарантувати мало хто може. Непередбачені ситуації можуть виникнути. Тому добре мати в запасі швидкі популярні хіти, щоб ще більше розігріти публіку. Так і повільні, якщо дорослі захочуть потанцювати.

  Можна поєднати танці з танцювальними конкурсами. Всі етапи між собою взаємопов’язані. Варто стежити за тим, як розвиваються події, і за допомогою музики впливати на їх хід

  Почути дитячий сміх, побачити вдячні посмішки — це велика втіха для нас. Адже для дитини свято є свято, і яскраві емоції у нього залишаться надовго.