Чотириногі друзі, граючись на вулиці, завжди норовлять втекти подалі від господаря. Найчастіше знайти вихованця, особливо якщо це невелика собака, на зарослому травою поле або після снігопаду може бути непросто. На допомогу приходять сучасні електронні пристрої, різні за функціями і ціною, що дозволяють визначити місцезнаходження улюбленця.

GPS-нашийник для собак

Заводячи тварина, ви берете на себе відповідальність за нього, тому стежити за тим, щоб воно не тікало далеко від хазяїна, теж входить у ваші обов’язки. Надівши нашийник з повідцем на собаку, ви не дозволяєте їй бігати і грати в своє задоволення. Такий варіант підходить тільки для прогулянок в місті, де домашнього вихованця краще тримати при собі, щоб уникнути доставляння дискомфорту оточуючим.

Нашийник з вбудованим GPS для собак виручить вас у всіх ситуаціях, коли вихованець знаходиться поза полем видимості. Така система являє собою звичний аксесуар для тварин з вмонтованим всередину трекером. Навіть якщо пес примудрився загубитися, ви завжди зможете відслідковувати місцезнаходження собаки, отримуючи сигнали на свій телефон. В залежності від фірми діапазон радіо може різнитися, що вплине на дальність відстеження.

Навігатори для собак

Нашийники з Джіпіес, які пропонують купити в інтернет-магазині, розрізняються не тільки ціною, але і функціями. Зовнішній вигляд теж часто варіюється у різних фірм. З більш поширених на сьогоднішній момент GPS для тварин виділяються:

  • Pettracker. Ця система з відстежує трекером зручна тим, що прикріплюється до будь-якого, навіть самому простому ошийника. Дальність пошуку – до 5 км. незалежно від того, власником якого гаджета ви є, програма буде працювати.
  • Garmin (Гармін). Такий навігатор з нашийником для собак має декілька принципових відмінностей від попереднього варіанту. Тут присутній ремінець для закріплення пристрою на шиї вихованця, тому додаткових придбань не буде потрібно. Крім того, у вартість комплектів включений сам навігатор, так що телефон вам навіть не знадобиться.
  • GlobalSat. Дане пристосування є універсальним і використовується не тільки для спостереження за тваринами, але і при контролі за дітьми. Якщо дитині покласти девайс можна в рюкзак, то для собаки є можливість кріплення на нашийнику.

Нашийник для собак з GPS для полювання

ДжПС, допомагає знаходити улюбленця, під час виїздів на великі території просто необхідний. Встежити за мисливським собакою вкрай важко, тому простіше закріпити на ній датчик, який зробить це за вас. Зараз в каталогах інтернет-сайтів пропонується замовити той або інший пристрій конкретних фірм. Популярні наступні моделі:

  • Гармін Астро. Фірма розробила GPS-нашийник для мисливських собак, зробивши наголос на дальність відстеження і включивши кілька додаткових функцій. Така система зможе розпізнати собачий гавкіт, а також відобразити, що робить собака: біжить, сидить або стоїть.
  • Terrier Finder Long Range. Британська фірма розробила пристрій спеціально для мисливських собак норних, серед яких виділяють таксу і тер’єра. Навіть якщо пес буде знаходитися під землею, трекер знайде його й передасть сигнал на пульт господаря.

Як вибрати нашийник з GPS для собак

При виборі апарату з датчиком Джіпіес орієнтуватися тільки на вартість дещо неправильно. Якщо ви зважилися придбати GPS-навігатор для собак вперше, то необхідно дотримуватися наступних критеріїв:

  • Зручність для чотириногого друга. Псові повинно бути комфортно при носінні такого аксесуара. Він не повинен заважати диханню чи рухів. Для маленької собачки краще купити пристосування поменше.
  • Дальність. При поїздках на полювання або куди-небудь, де вихованець зможе втекти далеко, цей пункт дуже важливий. Навігація повинна бути доступна і на великих відстанях.
  • Можливість синхронізації з телефоном або наявність пульта. Існують марки Джіпіес пристосувань, які працюють з певною операційною системою телефону. Обов’язково враховуйте при виборі, щоб все коректно працювало або просто візьміть нашийник, оснащений пультом.

Ціна на нашийник з GPS для собак

Вартість електронних девайсів варіюється від кількості функцій і деяких важливих параметрів. Ціна на GPS-трекер для собак не виняток: він тим дорожче, чим більше містить «наворотів». Найпростіший варіант, що з’єднується з вашим смартфоном, обійдеться в 7000 рублів. Якщо ж ви хочете купити нашийник для собаки з навігатором потужніший, то за такий доведеться викласти від 20000 до 70000 р.

Відео: GPS-маяк для тварин

Відгуки

Ганна, 23 роки

У мене мопс, але він дуже активний. Придбати GPS-маяк для собаки я вирішила спонтанно, тому шукала порівняно недорогий варіант. Вибір припав на Pettracker, девайс хвалили в інтернеті. Мені дуже сподобалося, що можна закріпити пристрій на куплений раніше нашийник. За допомогою програми на телефоні я бачу, де знаходиться мій улюбленець.

Єгор, 27 років

Завжди мріяв про велику мисливській собаці, так як з юності захоплююсь полюванням. Одного разу мій вихованець втік у невідомому напрямку, і в мене пішло кілька годин на пошуки. Після цього я купив Гармін Астро, щоб більше не стикатися з такою проблемою. Зараз я легко можу знайти свого пса, якщо він зник з моїх очей.

Наталя, 32 роки

Не припускала, що коли-то доведеться купувати маяк з GPS, щоб стежити за собакою. Однак сильний снігопад в нашому регіоні і моя загублена в ньому маленька такса змусили поміркувати над цим. Вибирати було складно, оскільки вихованець невеликий і подібні аксесуари заважали їй. Знайшла потрібну я у фірми Terrier Finder. Користуюся місяць, поки задоволена.