Прикольні застільні ігри на день народження дорослих, з питанням і відповіддю

Прикольні застільні ігри на день народження дорослих, з питанням і відповіддю Протягом усього року у нас багато різних свят. Часто ми їх відзначаємо по одному і тому ж сценарію, візьміть ці прикольні застільні конкурси на день народження і класна обстановка навколо запам’ятатися вам на цілий рік.

Дуже часто святкові заходи проходять за звичайною схемою. Справжні гостинні господарі намагаються створити під час свята незвичайну атмосферу. Вони хочуть проявити турботу не тільки про шикарному столі з оригінальними закусками, але і про святковий настрій.

Таке застілля залишиться в пам’яті всіх гостей на протязі довгого часу. Тому люди намагаються придумати різні прикольні застільні ігри на день народження дорослих, які зможуть не тільки повеселити гостей, але і потренувати їх мозок.

Прикольний конкурс за столом під назвою «Шпигунські пристрасті»

Прикольні застільні ігри на день народження дорослих, з питанням і відповіддюЦі конкурси засновані на розгадуванні таємничих історій при нестачі інформації.

Всі люди, незважаючи на кількість років, які люблять таємниці, особливо коли переможця в кінці конкурсу чекає ще й подарунок.

Визначаємо предмет в цікавому конкурсі з виделками

Ця гра полягає в наступному: потрібно визначити предмет, не бачачи його. Учаснику зав’язують очі. Він тримає в руках лише дві вилки, якими він повинен вгадати протягом двох хвилин як можна більше предметів. Чіпати речі не можна!

Речі можуть бути найрізноманітніші, наприклад: хустка, банан, гаманець, гребінець, яблуко, цукерка і так далі.

Щоб полегшити завдання учаснику, він може провідному ставити навідні запитання. Такі як: «Це складається із пластика?», «Це можна їсти?», «Це засіб побутової хімії?» і інший ряд питань, які допоможуть визначити предмет.

Відповіддю може бути «Ні» чи «Так». Хто розгадає більшу кількість і правильніше, той і стає переможцем. Ця гра принесе великий заряд гарного настрою.

Гра на уяву «Відгадай, хто я»

Це прикольна застільна гра на день народження дорослих з питаннями і відповідями.

Всім учасникам конкурсу на лоб наклеюється папір з написом. Це може бути: предмет, тварина, персонаж з фільму або мультфільму, популярна особистість.

Люди, що приймають участь у грі, бачать всі написи, окрім своєї. Всі гравці по черзі ставлять запитання. Наприклад: «Це овоч?» або «Я чоловік». Відповідями на них «Так» або «Ні».

Переможцем буде той, хто першим назве свого персонажа.

Якщо людина не вгадає, то йде з гри або йому дають, якесь покарання. Якщо гра здасться занадто важким, то можна давати розширені відповіді, з більш повним описом.

Чарівний куля з загадками на листках

Для цієї гри необхідно приготувати маленький сюрприз, загадки різної складності і фольгу. Загадки запишіть на папері.

Сюрприз обгортають першим шаром фольги, до нього приклеюється листочок з загадкою. Ця маніпуляція робиться близько 7 разів. Зверху розташовуються легкі загадки, а ближче до сюрпризу більш складні. Ведучий читає напис.

Хто вгадав загадку, знімає фольгу і зачитує наступну загадку. Цей процес повторюється, поки не буде знято останній шар фольги. Переможцем стає учасник, який відгадає найскладнішу загадку і відповідно зніме останній шар фольги. Йому дістається і подарунок.

Що за приз ховається в мішечку

Цей конкурс вдало підійде до дня народження. Ім’я іменинника береться за основу. Чудово буде, якщо воно довге і майже відповідає кількості гостей. Наприклад, ім’я Михайло. Воно складається з 6 букв.

У спеціальний мішечок кладемо 6 подарунків на кожну букву. Наприклад: М – мило; І – інжир; Х – халва; А – апельсин; І – іриски; Л – лимон. Гравцям даються маленькі підказки. Отгадавший предмет учасник гри, стає переможцем.

Гра без додаткових реквізитів «Караул»

Це проста гра, тут не потрібний реквізит, вона доставить масу незабутніх емоцій у кожній компанії.

 • Гравці діляться на пари;
 • Кожному видають папірець і олівець. На аркуші пишеться слово, будь-який іменник. Всього можна скласти до 20 слів;
 • Листочки складають у непрозору ємність або мішечок. Один учасник тримає мішечок і дістає по черзі листочки.Він пояснює напарнику предмет, написаний на папері, не вимовляючи вголос його назва. Наприклад, «апельсин» — «це цілий їстівний плід».
  Якщо напарник відгадує слово, тоді приходить черга наступної папірці.

У кожної пари учасників є 20 секунд на розгадування, далі ємність переходить до наступній парі гравців.

Завдання ускладнюється тим, що за цей короткий час необхідно розгадати як можна більшу кількість слів. Гравці жестикулюють, затинається, заїкаються, це породжує море сміху.

Забавні конкурси, що проводяться в день іменин «Нісенітниці»

Прикольні застільні ігри на день народження дорослих, з питанням і відповіддюЦі прикольні застільні конкурси на день народження ґрунтуються на випадковому збігу слів, яке здатне відкрити всі таємниці гравців.

Раптова «правда» зможе не тільки всіх розвеселити, але і відкриє таємниці, що знаходяться глибоко в підсвідомості.

Задав питання і отримай відповідь на листочках

Умови гри зрозумілі з назви. Питання та відповіді пишуться на листочках, і розкладаються текстом вниз на дві купки. Перший учасник дістає листочок з питанням і призначає іншого гравця, який дістає листочок з відповіддю і читає його вголос. Потім все повторюється спочатку.

Під час цього конкурсу ви дізнаєтеся самі несподівані секрети ваших друзів.

Складаємо історію з допомогою алфавіту

Перед учасниками цієї гри розкладені картки, на яких написані всі букви алфавіту. Перший учасник дістає одну картку з літерою, а решта гравців називають на цю букву слова, але це потрібно зробити так, щоб в результаті вийшла кумедна історія.

Наприклад, на букву «К»: «Кузьма круто котився до кота, коли хтось кинув ківш». Чим більш прикольні і кмітливі гравці, тим смішніше буде гра.

Знайди зниклі слова в розповіді про гостей

Ведучий конкурсу завчасно пише оповідання, в якому всі герої — гості свята. Однак у цьому оповіданні не дістає деяких слів, їх учасники повинні придумати самі.

Кожен гравець по черзі говорить те слово, якого немає в тексті. Це може бути: дієслово, іменник або прикметник.

Сюди вдало впишуться самі незвичайні поєднання і обороти. Головне, щоб було цікаво! Коли слова всі будуть вставлені, загальний твір читають вголос.

Ім’я іменник і прикметник в грі

У цій грі такий же принцип, що і в попередній. Останній учасник ряду називає слово, говорячи, якого вона роду (жіночої або чоловічої). Наприклад, «Сервант». Потім всі гравці по черзі говорять прикметники-епітети. Останній гравець називає загадане слово.

У результаті виходить: «Гарний, привабливий, противний, милий, екстравагантний сервант». Конкурс проходить досить швидко. Всі учасники міняються місцями.

«У мене зараз в штанях…»

Задум гри не розкривають до останнього. Всі гравці сідають у коло. Кожен учасник говорить людині, що сидить зліва назва будь-якого серіалу, кінофільму або мультфільму. Учасник запам’ятовує, але наступного гравця називає іншу назву, і так далі.

Потім ведучий конкурсу каже кожному гравцеві вимовити «у мене в штанях…» і назвати фільм, назва якого почув від сусіда.

Уявіть, скільки буде сміху у гостей, почувши, що в зазначеному місці переховується «Кіт Леопольд» або «Друзі».

Творчі конкурси для друзів «Розкрий свої таланти»

Прикольні застільні ігри на день народження дорослих, з питанням і відповіддюІгри, які представлені нижче, допоможуть розкрити талант, артистичні та творчі здібності у його учасників.

В результаті їх можна буде визначити самого смішного і талановитого.

Танцюй сидячи і отримуй задоволення

Учасники цього конкурсу сідають на стільці в центрі кімнати. Включається заводна музика, і вони починають танцювати сидячи.Ведучий називає ті частини тіла, які повинні танцювати в даний момент.

Наприклад, «Зараз танцюємо очима, губами, потім бровами, далі ногами» і так далі. Глядачі визначають, хто краще танцював на стільці.

Спробуйте розсмішити царевн-несміян

Для цього конкурсу потрібно поділитися на дві команди. Одна команда приймає сумний, сумний, сумний вигляд, а учасники іншої команди повинні всі разом чи по черзі постаратися розвеселити їх. Якщо людина посміхнувся, то він приєднується до учасників другої команди.

На цей конкурс дається деякий час. Якщо всіх царівен-несміян вдалося розсмішити, то виграють їхні суперники, а якщо ні, то переможцями стають несмеяны.

Стати справжнім митцем і створи шедевр

Для конкурсу знадобиться пластилін. Один гравець називає будь-яку букву алфавіту, а інші гравці повинні зліпити з пластиліну предмет на задану букву.

Тут оцінюється швидкість ліплення та її схожість з оригіналом. Учасники отримують 2 подарунка. Один за швидкість, інший за «прекрасний шедевр».

Смішна гра «Повний рот цукерок»

Ця гра досить популярна. Для неї потрібні невеликі цукерки. Гравці кладуть в рот цукерку і кажуть: «Вітаю з днем народження!»

Потім приходить черга наступної цукерки і повторюють те ж привітання. Перемагає той учасник, хто з великою кількістю цукерок найбільш чітко і розбірливо виголосить цю фразу.

Дотримуйся координацію у грі на уважність «Вежа»

Ця гра не для слабкодухих людей. Найбільш сприятливий момент для її початку, коли гості трохи випили, але вони можуть ще дотримуватися координацію.

З пластинок доміно робиться «вежа». Їх треба ставити буквою «П». Потім зводиться другий, третій поверх, і так далі. Всі учасники ставлять по одній платівці.

Тому гравцеві, який випадково розбив «вежу», наливають додаткову порцію алкоголю.

Хто швидше збере пазли

Для цього конкурсу знадобляться пазли на 54 деталі, можна підібрати і більший варіант. Гравці діляться на дві команди і на швидкість збирають картинку. Дуже довгий збирання пазлів гравців може втомити. Так що тут головне не перестаратися.

Найпоширеніша гра для дорослих «Пантоміма»

Ця гра дуже поширена, всі її знають і люблять з дитинства. Вона підійде для різних вікових категорій. Інші її назви «Корова», «Крокодил». Грати можна як в команді, так і одному.

Ведучий вибирає одну людину з кожної групи і загадує йому слово. Спочатку це прості назви предметів або тварин.

Потім завдання ускладнюються. Слова загадываются більш складні. Такі як: «депозит»; «реальність»; «ненависть»; «Лондон»; «Африка». Кожен гравець повинен показати своїм друзям, що це, не вимовляючи ні звуку. За разгаданное слово команді ставиться очко.

Чий тост краще на святі

Жодне свято, особливо день народження, не обходиться без тостів. Однак не всі вміють і бажають їх говорити. Зазвичай привітання зводяться до банальних побажанням здоров’я, щастя і любові». Для того, щоб побажання стали оригінальними, треба говорити тости на таких умовах:

 • Вимовляти побажання імениннику у тематичному стилі. Тут все залежить від контингенту зібралася компанії. Можуть бути привітання у стилі «Аліси в країні чудес», «братви» з блатним лексиконом або з використанням творів Толкієна;
 • Привітання, в яких йдеться про їжу: «Хай буде все в шоколаді»;
 • Твір віршованих привітань;
 • Привітання, пов’язане з тваринним світом «Швидка як лань!»;
 • Вимовити тост іноземною мовою;
 • Привітати іменинника, користуючись різними словами, взятими зі стелі. Наприклад, місяць, книга, туфлі, директор, літаків і т. д.;

Завдання пишуться на папері і роздаються всім присутнім. Список може бути великим.

Чарівна казка про іменинника на день народження

Учасники діляться на дві команди однакові за складом. Кожен на папері пише слова. Останні, повинні бути присвячені, якийсь тематики.

Так, одна група записує слова, пов’язані з «Днем народження». Інша команда описує характер винуватця торжества, події його життя, придумує асоціації пов’язані з ним.

Гості можуть бути розділені на жіночі і чоловічі команди. Тоді жінки описують чоловіків (мужність, відвага, джентльмен). А чоловіки своїх супутниць (витонченість, краса, жіночність).

Потім гравці міняються записами. Листки повернені чистою стороною догори. Гравці по черзі дістають листочки і придумують речення з цим словом. У команди повинна вийти пов’язана історія. Потім настає черга іншої команди.

Відгадай, що лежить у тарілці

Цей конкурс проводиться під час їжі. Ведучий говорить букву алфавіту, а кожен учасник повинен швидше всіх назвати продукт, який знаходиться в його тарілці.

У цій грі не можна називати літери: «і», «е», «ь», «ъ», «ы». Гравець, який першим відгадав, стає ведучим.

Якщо ніхто не назве слово на цю букву, то він отримує подарунок.Для проведення святкового заходу потрібно довго готуватися заздалегідь. Необхідно закупити масу продуктів, з них приготувати багато різноманітної їжі.

Гостей можна попросити допомогти в приготуванні конкурсної програми. Вони можуть взяти з собою реквізит або вироби. Але тільки не треба їх присвячувати у задумане.

Нехай це для них буде сюрпризом. Будь-яке свято стане оригінальним і незабутнім, якщо до його підготовки підійти з усією душею.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Відгуки про проведення конкурсів для різних вікових груп

Прикольні застільні ігри на день народження дорослих, з питанням і відповіддюЯк знайти час для розваг? Це складно. Але тільки прикольні конкурси зроблять атмосферу на святі незабутньою.

Гостям буде весело, а відгуки про проведення конкурсів доводять це.

Ангеліна, Архангельськ

«Дуже прикольні конкурси! Ми з друзями грали в гру, де потрібно вставляти слова в історію. Тут було написано про всіх нас. Багато сміялися!

Особливо дісталося одному другові, який багато із себе ставив. Він, звичайно, трохи образився, але, з іншого боку, напевно подивився на себе інакше. З тих пір став вести себе більш стримано.

Так що нам ці конкурси допомогли не тільки вдосталь насміятися, але і поставити на місце нашого приятеля».

Владислав, Москва

«Нам сподобався конкурс з виделками. Було дуже смішно і кумедно. Замість вилок можна користуватися китайськими паличками. Це стане справжньою знахідкою для вечірки в китайському стилі».

Олена, Барнаул

«Багато що залежить від компанії. Буває, піднімуться такі поважні, надуті, солідні люди. З ними ні в які ігри не пограєш. Для таких конкурсів потрібно підбирати веселих, життєрадісних, не закомплексованих людей. Тоді веселощі буде від душі.

Мені особливо запам’яталися конкурси, де проявляється кмітливість і артистичні таланти, такі як «Задав питання — отримав відповідь», «Царівни-несмеяны» і «Пантоміма».

Валентин, Воронеж

«Мені дуже сподобався конкурс тостів. Часто побажання бувають стандартні, які всім приїлися. А хочеться, особливо близькій і дорогій людині, сказати щось приємне і оригінальне.

У моєї коханої дівчини нещодавно був день народження, і я скористався вашими підказками, привітав її. Я думаю, таке оригінальне привітання їй дуже сподобалося».

Олександр, Кострома

«Ваша стаття допомогла нам провести дуже прикольну і запам’ятовується вечірку. Ми влаштовували різні ігри. Починали з конкурсу на кращий тост. Потім перейшли на солодку гру «Повний рот цукерок». Проводили і танцювальний конкурс.

Танцювали спочатку сидячи, потім вирішили урізноманітнити цей конкурс, і стали показувати танцювальні рухи на газеті, поступово складаючи її. Провели гру «у мене в штанях».

Але самим незабутнім став для нас конкурс Вежа», де переможений повинен був прийняти штрафний тост. Ця вечірка вдалася на славу і запам’яталася, я не сумніваюся в тому, що всім учасникам цей захід запам’ятається надовго.