Прикольний сценарій дня народження жінки: з конкурсами

Прикольний сценарій дня народження жінки: з конкурсамиКраща подруга заслуговує незабутнього дня народження. Сценарій «У вогонь і в воду» дозволить зробити свято яскравим і цікавим. Проведіть день народження разом з дорогою людиною.

Подаруйте їй масу позитивних емоцій використовуючи наш прикольний сценарій дня народження жінки.

Особливості організації дня народження кращої подруги

Прикольний сценарій дня народження жінки: з конкурсамиНеобхідно створити живий коридор з гостей свята. В руках учасників повинні бути повітряні кулі та різноманітні хлопавки.

У момент появи іменинниці необхідно включити відповідну музичну композицію.

Зустріти винуватицю торжества потрібно бурхливими оплесками і криками привітання. Після цього ведучий повинен сказати вітальні слова. Тепер гості можуть сісти за стіл. Винуватиця торжества повинна бути в центрі столу.

Перший тост повинен бути за неї і звучати приблизно так:

З моєю подругою ми пройдемо вогонь і воду,
З нею ми навіть у найгіршу погоду.
Вона не подруга, а справжній боєць,
І завжди вона молодець!
Зараз ми вип’ємо за тебе,
Дорога ти моя!

Після цього подрузі вручається орден «У вогонь і воду». Вручає орден капітан жіночої гвардії, яку необхідно попередньо одягнути в спеціальну форму. Капітаном може бути як краща подруга, так і будь-який інший з гостей.

— Чому п’ємо і мене не кличемо? Струнко! Швидко наливаємо келихи і залпом за винуватицю торжества! Ать – два!

— У мене дуже серйозне завдання. Мені необхідно оцінити ситуацію, провести випробування, а потім нагородити.

Далі капітанша кличе винуватицю торжества в центр і каже:

-Щоб отримати орден, необхідно виконати завдання. У першу чергу потрібно зайти в будинок у вогні. Після цього зупинити коня на скаку, а наостанок – прийняти привітання.

Отже, щоб провести випробування, потрібен будинок і вогонь. Тепер провідною необхідно вибрати чотири хлопця і дві дівчини. Особи жіночої статі будуть хатою, а чоловічого – вогнем.

Для цього подання потрібно підібрати музичну композицію.

В той час, як жінки піднімають руки вгору і зображують дах, хлопці в яскравих перуках зображують вогонь. Як тільки музика включається, хлопці починають рухатися навколо дівчат і не пускати іменинницю в будинок. У такій метушні не так-то просто потрапити в хату, але іменинниця з легкістю проходить це випробування.

Наступне завдання – зупинити коня. Потрібно підібрати два хлопця, на яких згодом надінеться костюм коні. Після невеликого танцю іменинниця повинна залишити коня. Після цього капітанша вручає орден і знову читає привітання.

Іменинниці урочисто вручають подарунки і влаштовують дискотеку. Але на цьому свято не закінчується. Ведуча проводить кілька конкурсів, які не дадуть занудьгувати.Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Смішні конкурси на день народження дорослої людини

Прикольний сценарій дня народження жінки: з конкурсами Як прикольний сценарій дня народження жінки з конкурсами можна розбавити новими ідеями? Смішні конкурси ідеально підходять для компанії дорослих людей на день народження.

Переможцям бажано піднести заохочуючи призи. Брати участь у конкурсах можуть всі бажаючі.

  • Найкращий стриптиз. У цьому конкурсі повинні брати участь дві пари, але можуть і більше. Чоловіки повинні увійти в роль жердини, а дівчата виконувати гарний романтичний танець. Переможця обирають гості.
  • Готуємо смачну вечерю. В цьому конкурсі також необхідно вибрати кілька пар. Чоловікам знову не доведеться нічого робити, а якщо бути точніше, просто сидіти на стільці і не рухатися.

    Дівчата ж повинні прикрасити їх їжею, яка є на столі. В результаті у чоловіків може виявитися банан на голові і петрушка на вухах.

    В даному конкурсі потрібно намагатися не забруднити одяг чоловіків.

  • Паровозики. Можуть брати участь усі гості. Включається заводна музика, і гості свята починають пересуватися змійкою. Ведучий повинен вказувати напрям (вліво, вправо), а учасники пересуватися так, як сказали.
  • День народження може закінчитися феєрверком.