Режим гасіння в мультиварці є одним з найбільш часто використовуваних в приготуванні різних страв. З його допомогою можна приготувати не тільки м’ясо, овочі або рибу, але й такі страви як холодець, пряжене молоко або спекотне, кашу або суп. Результат готування багато в чому схожий з тим, що виходить при готуванні в печі при малій температурі. У процесі приготування їжі, якщо у пристрої немає автоматичного режиму, для отримання бажаного результату важливо знати робочу температуру і тривалість процесу.

При яких умовах і температурі працює

Зміст статті

  • При яких умовах і температурі працює
    • Чи можна самостійно вибирати установки в режимі гасіння
    • Особливості режиму

При даному режимі спочатку відбувається нагрів приготувати продуктів до температури більше 100 градусів, далі відбувається поступове їх охолодження до 90-95 градусів. При такій температурі відбувається основна частина приготування. У разі, якщо не знизити температуру вчасно, вода в складі страви просто википить. Замість процесу гасіння в такому випадку буде відбуватися смаження. При наявності в приладі автоматичної програми гасіння, регулювання температури здійснюється ним самостійно. Час приготування становить від 1 до 10 годин в залежності від страви.

Чи можна самостійно вибирати установки в режимі гасіння

За замовчуванням у більшості моделей встановлено час 60 хвилин. Регульований діапазон на різних моделях складає від 1 до 12 годин. Не завжди є можливість виставити бажаний час готування точно, оскільки все залежить від можливостей конкретної моделі мультиварки. Вихід із ситуації є. Якщо натиснути на кнопку, що керує часом готування, на дисплеї з’явиться режим вибору часу. У випадку, якщо необхідно здійснювати підготовку протягом шести годин, а пристрій дозволяє регулювання не більше ніж до двох – можна тричі поспіль скористатися наявною опцією.

Особливості режиму

Відмінна риса процесу гасіння в тому, що більшу частину часу приготавливаемая їжа не кипить, а нудиться в мультиварці. Це не повинно бентежити – страва виходить готовим, причому зберігає корисні властивості продуктів. Для риби, нарізаною невеликими шматками, тривалість приготування повинна становити не менше 60 хвилин, для м’яса – в залежності від того, що за м’ясо готується і в якій кількості. Дрібно нарізана свинина, безсумнівно, приготується швидше, ніж яловичина великими шматками. Точно визначити необхідне для готування час вийде тільки експериментально.