Сірий ламінат — які шпалери підійдуть: фото, в інтер’єрі

Сірий ламінат — які шпалери підійдуть: фото, в інтерєріОдним з важливих інтер’єрних рішень є вибір підлогового покриття. Багато в чому воно визначає картину внутрішнього оздоблення приміщення. Пропозицій по вибору досить багато, але для сірого ламінату в сортаменті виділена окрема рядок.

Матеріал такого кольору відрізняється практичністю і довгим терміном служби. Він чудово підходить до багатьох стилів. Головна перевага підлог сірого кольору — візуальна непомітність подряпин і плям. Розберемося, які шпалери підійдуть під таке підлогове покриття.

Шпалери до сірого ламінатуСірий ламінат — які шпалери підійдуть: фото, в інтерєрі

Зміст статті

 • Шпалери до сірого ламінату
  • Правила складання гармонійного поєднання
  • Які шпалери підібрати до сірого ламінату
 • Вибір шпалер до сірого ламінату з різними відтінками

Зупиняючи вибір на такому ламінат, слід гарненько обдумати кожну дрібницю. Важливе значення в цьому випадку відведено забарвленні настінних шпалер, відтінкам декору і т. д. Дизайнерські помилки в цій справі загрожують обернутися цілковитої несмаком.

Правила складання гармонійного поєднання

У сучасному світі ламінат сірого кольору вважають втіленням елегантності і стриманості, аристократизму і практичності. Фото в модних журналах підтверджують: він відмінно виглядає як в класичних, так і мінімалістичні інтер’єрах спалень, кабінетів, віталень, коридорів, кухонь.

Але необхідно врахувати наступні моменти.

 • Ламінат кольору «сірий дуб »рекомендований для теплого інтер’єру. Коли в кімнату добре проникає сонячне світло, або в ній переважають кольори теплих відтінків.
 • Якщо кімната погано освітлена, то темний підлогу зробить її похмурою і тужливої.
 • Надлишок сірих тонів неминуче створить в приміщенні некомфортну атмосферу. Тому вони не повинні переважати в загальній гаммі. Уникнути цього допоможуть правильно підібрані шпалери, а також всілякі яскраві предмети декору, відтіняють похмуру сірість.
 • Нейтральність такої підлоги робить його подібним полотна художника, який стане незамінним полем для створення прекрасної картини інтер’єру. Тоді як погляди присутніх будуть прикуті до дизайну стін, віконних прорізів, предметів меблів та ін

Які шпалери підібрати до сірого ламінатуСірий ламінат — які шпалери підійдуть: фото, в інтерєрі

Грамотне використання цього підлогового покриття зробить внутрішній інтер’єр по-справжньому унікальним. Шпалери можна купити будь-які, на смак господаря.

 • Якщо хочете стіни такого ж відтінку, потрібно брати фактурні шпалери, дещо світлішими чи темнішими підлоги.
 • Він чудово гармонує з усіма відтінками білих, чорних, а також холодних пастельних тонів.
 • Особливий затишок створює поєднання бежевих шпалер і такої підлоги. Можна використовувати настінне покриття з дрібними жовтими та малиновими вкрапленнями.
 • Яскраву гламурність додадуть приміщенню помаранчеві, фіолетові, рожеві кольори.

На замітку! Зелений, червоний, насичено-бузковий колір в інтер’єрі привнесуть деяку складність сприйняття і відчуття дисгармонії.

Вибір шпалер до сірого ламінату з різними відтінкамиСірий ламінат — які шпалери підійдуть: фото, в інтерєрі

Багато хто найчастіше спочатку спонтанно купують сіре підлогове покриття, а вже потім починають думати про шпалери. Нічого складного в цьому немає, так як цей колір є абсолютно універсальною. Але варто спиратися на колірну гаму, задану обраним відтінком.

 • Теплі тони розташовують до вибору настінного покриття аналогічного, м’якого для сприйняття кольорів.
 • Холодний відтінок вимагає прохолодного колірного рішення для стін.

Можна спробувати акуратно обіграти контрастність тепло/холод. Але для цього необхідний тонкий дизайнерський смак і талант. Якщо ви вибрали ламінат цього благородного відтінку, отже, перший крок до стильному інтер’єру вже зроблено!