Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбі

Багато закохані цікавляться, що ж чекає їх у спільному майбутньому? Чого можна очікувати від шлюбу: щастя чи постійних сварок. Саме з цієї причини всі ми і намагаємося заглянути в майбутнє і дізнатися всі цікаві аспекти.

Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбі

На сьогоднішній день сумісність знаків зодіаку — це сама популярна тематика в сучасних гороскопах. Люди цікавляться, підходять вони по зодіакальним рекомендацій один до одного. Не менш цікава і проблема, чим можуть закінчитися відносини між закоханими різних зодіакальних світів.

Гороскоп сумісності пропонує дізнатися, якими очікуються стати відносини між закоханими того чи іншого зодіакального сузір’я.

Овен

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіЖінка-Овен має непередбачуваним характером. У сімейному житті партнеру її дуже складно зрозуміти, але жінка-Овен прагне виправитися, якщо в її душі живе ніжне почуття. Жінка-Овен володіє творчим складом розуму, тому хорошим партнером їй буде Близнюк. Жінка-Овен ні при яких умовах не зможе ужитися з такими ж активними і вольовими зодіакальними знаками, наприклад, з Тельцем. Сумісність з Раками позитивна, а от з Близнюками жінка-Овен буде постійно у сварках. Жінка-Овен відчує себе щасливою з Левами, Дівами, Стрільцями. А союз: жінка-Овен і інші знаки зодіаку успішний, за умови наявності найсильнішої любові.
 • Овен-чоловік також наполегливий і впевнений у собі, він любить ставити свої умови, а потім чекає покори від партнерки. Сумісність між будь-якими знаками зодіаку буде позитивною, якщо партнерки будуть вникати в кожне слово свого чоловіка. Овен-чоловік не зможе прожити довге спільне життя з владної і навіженої дамою, наприклад, з Близнюками.

Телець

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіЖінка-Телець є неквапливою, але люблячої натурою, вона дуже потребує ласки і підтвердження щирих почуттів. Союз жінка-Телець і активні зодіакальні знаки не буде успішним, рано чи пізно жінка-Телець не витерпить і піде від динамічного партнера. Ідеальна сумісність виходить, де жінка-Телець веде сімейний побут зі спокійним і урівноваженим партнером (Водолій, Риби, Терези).
 • Телець-чоловік вірний сім’ї і поважає будинок і сімейний затишок. Відносини, де чоловік-Телець і жінка-Телець закохані одне в одного, будуть ідеальними і тривалими. Чоловік-Телець воліє створювати сім’ю з такими зодіакальними знаками, як Стрілець, Діва, Рак. Сумісність між Тельцем і Левом не вдала з-за агресивного характеру останнього.

Близнюки

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіЖінка-Близнюки є романтичною натурою, їй постійно потрібні ніжні жести з боку партнера, які допомагають усвідомити останньої, що вона бажана і улюблена. Жінка-Близнюки може стати для свого партнера і подругою, і коханкою, і компаньйоном. Ідеальна сумісність з Близнюками, Козерогами та Водоліями.
 • Чоловік-Близнюки поважає свободу, але і йому потрібні ніжні та романтичні почуття. Жінка-Телець може трохи охолодити вільний вдачу свого партнера, але ось тривалим такий союз не буде. Між чоловіком-Близнюком і жінками Левами і Рибами шлюб вважається складним і коротким. Хороші відносини складуться між Близнюками-чоловіками й жінками-Вагами або Дівами.

Рак

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіПредставниці зодіакального знаку Рак є романтичними натурами. Їм потрібен партнер, який буде постійно дарувати їм подарунки, робити компліменти і готувати романтичні вечори. Сильні партнери для Раків послужать їм гарною опорою в житті, але дівчатам-Ракам необхідно навчитися довіряти їм. Найбільш сприятлива сумісність виходить між Раками і партнерами зодіакального сузір’я Телець або Лев.
 • Рак-чоловік робить все можливе, щоб показати свою любов партнерці. Раки поважають свій вибір, але їм дуже складно доводиться в шлюбі з Овнами або Вагами. Жінка-Телець буде ідеальною дружиною для Раку

Лев

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіПредставниці зодіакального сузір’я Лев дуже вимогливо ставляться до своїх партнерів. Вони є сильними і впевненими в собі натурами, тому дружина необхідно вибирати поступливого. Напружений союз між Левом і Водоліями. Шлюб у Львів успішний з Дівами і Стрільцями. Небезпечну зв’язок представляють відносини, де чоловік-Скорпіон, а дама-Лев.
 • Лев-чоловік поважає себе, він в першу чергу піклується про своє благополуччя, а вже потім про бажання своєї партнерки. Дама серця для Лева повинна бути ніжною і терплячою, наприклад, жінка-Телець. Ідеальний союз між Левами і Дівами. А ось відносини між Левами і Вагами або Близнюками можуть закінчитися плачевно.

Діва

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіДружина-Діва володіє консервативними характеристиками, її необхідно постійно підштовхувати. Партнеру Діва показує свою любов, але не завжди це робить з явним бажанням. Відносини Діви з Козерогами і Рибами віщують успіх і щиру любов. А от союз між Дівами і Стрільцями, Козерогами, Вагами, Скорпіонами може бути наповнений постійними сварками і сімейними розбірками.
 • Діва-партнер воліє бути в ролі виконавця в сімейному побуті, йому простіше виконати бажання подружжя, ніж самому щось запропонувати. Сумісність Діви ідеальна в тих випадках, якщо партнеркою обрана сильна і впевнена особистість, наприклад, Риби. Шлюб буде нещасливим зі Скорпіонами, Левами і Водоліями.

Ваги

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіПредставниці Терезів часто мають мінливий характер, тому їм потрібно вибирати партнерів, які володіють спокійним складом характеру. Ваги намагаються займати чільне місце в сім’ї, але і від ролі виконавця вони не відмовляються, наприклад, де чоловіком буде чоловік-Скорпіон. Хороші відносини у Терезів будуть з Рибами, Тільцями і Овнами. А от шлюб між Вагами і Раками здатний закінчитися розлученням.
 • У сімейних відносинах, де головою сім’ї є чоловік-Терези, присутні і пристрасті, і любов, і ніжні почуття. Партнерці необхідно завжди вникати в бажання свого чоловіка і підкорятися його перепадів настрою. Хороша сумісність у Терезів буде з Левами. Шлюб між Вагами з Дівами, Овнами і Близнюками може принести сімейні проблеми. Союз, де жінка-Телець, а партнер-Ваги, закінчиться зрадою або розставанням.

Скорпіон

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіСумісність знаків зодіаку, де партнеркою буде Скорпіон, сприятлива тільки в тих випадках, коли обидві людини є сильними і романтичними натурами. Скорпіон цінує в своєму дружині щирість і чесність, йому дуже важливо довіряти партнеру. Хорошим варіантом шлюбу буде союз між Скорпіоном і Близнюками або Рибами. Відносини між чоловіком-Скорпіон і жінкою-Скорпіон недовговічні.
 • Чоловік-Скорпіон вміє любити, але і йому потрібна любов. Чоловікові дуже важливо бути лідером у родині, чоловік-Скорпіон обожнює, коли сім’я живе за його правилами. Гарне поєднання, де чоловіком є чоловік-Скорпіон, а дружина його буде представницею Риб або Стрільців. Чоловік-Скорпіон не відчує себе щасливим у відносинах з Водоліями, Овнами або Дівами.

Стрілець

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіНезалежна дама-Стрілець поважає свободу і не любить, коли її контролюють. Чоловік у такої жінки повинен розуміти, що Стрільцеві необхідно бути наодинці з самим собою, щоб потім з ніжними почуттями повертатися в сімейний побут. Стрільцеві потрібна увага, турбота і щира любов. Представниці Стрільця мають хороші і добрі взаємини з Левами, Скорпіонами і Козерогами. Сварками і може закінчитися невдачею шлюб між Стрільцем і Близнюками, Водоліями або Овнами.
 • Партнер-Стрілець має яскравий блиск в очах, цим самим він привертає до себе шанувальниць. Але Стрільця важко втримати на місці, йому хочеться свободи і веселощів. Шлюб, де жінка-Телець має у подружжі Стрільця, може обернутися сильними нервовими переживаннями для обох.

Козеріг

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіКозеріг-жінка володіє ясним розумом, вона спочатку обдумує свої рішення, а потім діє. У сімейному житті Козеріг поважає чоловіка, який не поспішає жити, вона та сама йде у напрямку до всіх цілям повільними, але вірними кроками. Козеріг-жінка буде щаслива в шлюбі з Тільцями, Козерогами і Близнюками. А ось відносини між Козерогами і Вагами загрожує нещастям і постійними сварками і размолвками.
 • Козеріг-чоловік має неквапливий склад характеру, партнерки часто помічають його задума і нерішучість. Козерога необхідно завжди підштовхувати, тому хорошими партнерками для нього будуть Тельці, Стрільці, Діви, Козероги. Козеріг-чоловік не знайде щастя, якщо його партнеркою буде Скорпіон чи Риби.

Водолій

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіДама-Водолій дуже тягнеться до любові і сімейного життя, але їй потрібна постійна підживлення ніжних почуттів. Якщо відносини знаходяться на одному і тому ж рівні деякий час, то Водолій швидко згасне. Для Водолія важливо бачити, що чоловік до чого прагне і чого хоче досягти. Хороші відносини складаються у Водоліїв і Близнюків, вони поминають один одного з півслова. А ось напружений союз між Водоліями і Дівами, Рибами, Скорпіонами та Водоліями.
 • Представник Водолія має безліч слабкостей, тільки розумна і терпляча партнерка здатна вплинути на чоловіка і зробити їх спільне життя вдалою. Практично ідеальний шлюб в даному випадку, якщо дружина — жінка-Телець. Сумісність знаків зодіаку між Водоліями і Левами, Дівами, Стрільцями та Водоліями несприятлива.

Риби

 • Сумісність знаків зодіаку жінка і чоловік: в любові і шлюбіПредставниці Риб, як правило, пливуть за течією, вони підкоряються обставинам. У сімейному житті Риби воліють бути на других ролях, тому чоловік повинен бути сильним і цілеспрямованим. Хороший шлюб вийде між Рибами і Скорпіонами, Тельці, Діви і Рибами. Складності можуть виникнути у відносинах між Рибами і чоловіками-Овнами або Козерогами.
 • Ніколи не можна намагатися переробити представників сильної половини людства знаку Риб, це може привести до розриву відносин і втрати романтичної закоханості. Союз сприятливий між Рибами і Вагами, Рибами, Скорпіонами і Вагами. Недовговічний і проблематичний шлюб у Риб з Козерогами і Овнами.

Сумісність знаків зодіаку в шлюбі.