CrossFit — це вид спорту, в якому комбінуються вправи різних рівнів складності. Якщо ви хочете досягти хороший результатів, виконувати кожне з вправ слід в інтенсивному темпі. Тільки в такому разі можна досягти бажаних результатів. Урізноманітнити тренування можна зібравши тумбу для кросфита і зробити це можна своїми руками без залучення фахівців.

Тумба для кросфита — користь застосування

Зміст статті

 • Тумба для кросфита — користь застосування
 • Майструємо тумбу своїми руками
  • Що вам потрібно
  • Алгоритм дій

Впровадження в своє тренування вправ з тумбою для кросфита дозволяє розвивати вибухову силу, активно проводити тренування всіх м’язів.

ДОВІДКА. Оптимальним рішенням стане тумба з фанери з різними сторонами. Довжина може бути 50х60х75. Це дозволить поступово збільшувати висоту, отже, і навантаження.

Майструємо тумбу своїми руками

Якщо ви плануєте проводити активні тренування, отже, тумба для кросфита вам у цьому допоможе. Це короб, який застосовується не тільки для виконання вправи — застрибування, але також і для присідань, розминки ніг.

Що вам потрібно

Для того щоб зібрати таку тумбу вам необхідно підготувати наступні матеріали та інструменти:

 • лист фанери;
 • олівець або маркер;
 • лобзик;
 • спеціальний клей;
 • шліф-машинку.

Тумба для кроссфита своїми руками збирається дуже просто якщо у вас є хоч найменші навички виконання таких дій.

ДОВІДКА. Лист фанери вибирайте товстіший і бажано, щоб він був виготовлений з берези.

Алгоритм дій

У першу чергу вам потрібно буде визначитися з оптимальним розміром майбутньої конструкції. Припустимо, це будуть частині з розміром 50х60, 50х75 і 60х75. Для зручності складання на кожній деталі потрібно зробити паз або виїмку, щоб надалі їх можна було зібрати пазл. Розмір пазів і виїмок близько 2 см, цього буде цілком достатньо.

ВАЖЛИВО. При бажанні ви зможете обчислити розміри, які будуть підходити саме вам і зробити короб з ним.

Коли всі елементи конструкції нанесені на лист фанери за допомогою олівця, можна приступати до їх вирізці. Використовуйте лобзик, будьте акуратні.

Вирізавши всі деталі можна приступати до їх з’єднанню. Для цього використовуйте спеціальний клей для дерева. Щоб конструкція була більш надійніше, можна скріпити її шурупами.

ВАЖЛИВО. Всі з’єднання повинні бути досить міцними і надійними, щоб короб не зламався під вашою вагою в процесі активних тренувань.

Коли клей добре просохне, можна приступати до шліфування вашого короби. Основне завдання — округлити краю.

ДОВІДКА. Щоб визначити, який розмір боксу робити, перевірте, на яку висоту ви в змозі застрибнути.