Вечірка в стилі “Оскар”: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізит

Вечірка в стилі Оскар: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізитОтже починаємо, чудова вечірка в стилі “Оскар”, починається через кілька хвилин.
Поїхали.
20.00-20.10
Лунають фанфари. Вимикається світло, прожектор висвітлює на сцені фігуру провідною.

Один з варіантів сценарію вечірки в стилі “Оскар”.

Ведуча: Пані та Панове! Ladiesandgentlemen! Ласкаво просимо на всесвітньо відому щорічну церемонію вручення премії О-а-ар! Welcome to the world famous ceremony of Osca-a-ar!

Фанфари (10 с)

Як ви вже здогадалися, я — Анджеліна Джолі, і сьогоднішній вечір ви проведете в моїй компанії. Ви побачите всесвітньо відомих артистів, номінованих на звання кращих актора і актриси, кращих співака і співачки, кращого танцюриста і танцівниці світу!!!

Вечірка в стилі Оскар: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізит

А допоможе нам вибрати наше великодушне журі, яким, до речі, є ви, наші дорогі гості! Сьогодні ніхто не піде додому, не взявши участь у церемонії!

20.10-20.20

Пані та панове, ladies and gentlemen! Право урочистого відкриття церемонії вручення Оскара надається музикантів із світовим ім’ям, знаменитої рок-групи — 30 SecondstoMars!

Вечірка в стилі Оскар: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізит

(Виступ групи 10 хв)

20.20-20.40

Ведуча: Так, ось це музика для справжнього настрою! Подякуємо групу бурхливими оплесками! А тепер для вручення першої премії за звання Кращого актора я прошу піднятися сюди Бреда Пітта!

Вечірка в стилі Оскар: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізит

Маячня: Добрий вечір, дорогі друзі! На жаль, вийшла невелика накладка, і номінованих акторів відправили за іншою адресою. Але не скасовувати ж нам з-за цього премію, правда?

Конкурс «Кращий актор»

Викликається кілька добровольців. Кожному конкурсанту загадується мультиплікаційний персонаж або герой фільму, якого вони повинні показати без слів, тільки мімікою і жестами. Той, хто справляється з завданням швидше всіх, оголошується переможцем.

20.40-21.00

Ведуча: Чудовий початок вечора, на мій погляд! Я думаю, нас чекає ще багато сюрпризів. І один з них організатори вечора дарують вам прямо зараз – зустрічайте, шоу-балет «Бурлеск»!

Виступ танцювального колективу.

21.00-21.30

Ведуча: Для оголошення наступній номінації я запрошу сюди… приготуйтеся… саму Мерилін Монро! Оплески!
Вечірка в стилі Оскар: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізит
Мерилін: Дорогі друзі, гості! Я хочу оголосити переможницю в номінації «Краща актриса». І як ми всі знаємо, що актриса обов’язково повинна запам’ятовуватись не тільки своєю акторською грою, але і красою!

Конкурс «Найкраща акторка»

Реквізит: нитки, голки, ножиці, шнурки яскравої тканини.

Викликаються пари гостей – «актриси» і «модельєри». За певний час модельєри повинні пошити вбрання своєї актрисі. Але робити вони це повинні з зав’язаними очима. Перемагають ті, хто встиг змайструвати самий цікавий наряд за відведений час.

21.30-21.45

Ведуча: Наші зірки сьогодні так і блищать! Одяг для вечірки в стилі Оскар просто супер! А поки вони готуються до наступної номінації, ми оголошуємо музичну паузу!

21.45-22.00

Ведуча: Пані та панове! Я думаю, буде найкраще, якщо наступну номінацію – звання Кращих танцюристи і танцівниці – оголосить король танців, хіп-хопу, Ма-а-айкл Джексо-о-он!
Вечірка в стилі Оскар: сценарій, одяг, різноманітні конкурси, реквізит
Майкл: Всім привіт! Сьогодні я оголошую номінацію, але перед цим я проведу майстер-клас спеціально для вас!

Конкурс «Кращі танцюрист і танцівниця»

Реквізит: газетні аркуші. Виходять пари, дівчина і хлопець, кожному видається аркуш, на якому будуть танцювати. Суть – танцювати тільки на аркуші, не наступаючи на підлогу. Кожен раз, коли одна з пар вибуває, наступивши на підлогу, листи складаються навпіл. Завдання ускладнюється. Перемагають ті, хто найдовше протанцював.

22.00-22.10

Ведуча: Ну і як після такого не може піднятися настрій? А зміцнити його нам допоможуть комік-дует «Кролики»!

Виступ коміків

22.10-22.30

Ведуча: Проводимо наших гостей дружним реготом! Пропоную перевести дух, але тільки на хвилинку, адже оголосити наступну номінацію – Кращого співака – вже поспішає наш наступний гість! На сцені Алла Пугачова!

Алла: Який чудовий, прекрасний вечір! Саме сьогодні, пані та панове, ми дізнаємося, хто ж гідний звання кращого співака!

Конкурс «Кращий співак»

Запрошуються всі бажаючі. Перший конкурсант повинен проспівати приспів будь-якої пісні. Наступний учасник повинен проспівати приспів пісні, перше слово буде останнім словом приспіву попереднього учасника. Перемагає той, хто витримав найбільше таких турів.

22.30-23.00

Ведуча: Що ж, пані та панове! На цій радісній ноті ми завершуємо наше щорічне вручення премії Оскар! Але вечір тільки триває, і наша шановна гостя Алла Пугачова ще порадує нас своєю присутністю! А я з вами прощаюся, до нових зустрічей, дорогі друзі!

Виступом Алли Пугачової за участю фаєр-шоу може закінчитися вечірка в стилі “Оскар”.