Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеуму

Пересувати важкі меблі буває настільки складно, що для цього доводиться використовувати додаткові кошти. В іншому випадку пересунути навіть невелика шафа буде вкрай складно. Крім цього, пересуваючи меблі, можна отримати серйозну травму або навіть пошкодити покриття підлоги. Саме тому рекомендується скористатися одним із запропонованих нижче рекомендацій.

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеуму

Наслідки недбалого поводження з лінолеумом

Зміст статті

 • Наслідки недбалого поводження з лінолеумом
 • Як пересунути меблі по лінолеуму?
  • Народні методи
  • Сучасні методи рішення задачі
 • Переміщення важкого шафи
  • Підготовка
  • Як пересунути важку меблі по лінолеуму за допомогою сала?
  • Як пересунути важкі предмети за допомогою килимка
 • Як пересунути холодильник з лінолеуму

Якщо не приділити належної уваги вибору найбільш правильного методу пересування важкої меблів, то лінолеум може і зовсім порватися. Також на ньому можуть залишитися численні ушкодження. В деяких випадках він може розтягнутися.

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеуму

Як пересунути меблі по лінолеуму?

Для того щоб пересувати меблі було якомога простіше, потрібно скористатися спеціальними методами, які відомі вже не одному поколінню. В деяких випадках доведеться придбати спеціальні пристосування. Також рекомендується спробувати один з народних методів. Тоді можна заощадити, адже не доведеться нічого купувати.

Народні методи

Існує безліч народних методів для переміщення меблів. Зокрема, можна спробувати підстелити під меблі старі джинси, свинячу шкірку або навіть килимок, що має неслизьке основу. Цього буде цілком достатньо.

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеуму

Сучасні методи рішення задачі

Сьогодні у відкритому продажу можна знайти спеціальні засоби, які дозволяють справитися з цією проблемою максимально елегантним способом. Можна придбати спеціальну силіконову змазку або підставки під меблі. Користуватися цими коштами гранично просто тому допустимо обмежитися прочитанням інструкції, яка йде в комплекті.

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеуму

Переміщення важкого шафи

Окремої уваги заслуговує переміщення важкого шафи. Впоратися з цим завданням можна і одному, однак якщо є можливість, то рекомендується залучити до роботи якомога більше людей. У такому разі пересунути шафу буде легше.

Найкраще скористатися спеціальною гладкою пластиковою підставкою. Можна полегшити завдання і за допомогою гліцерину. Цей засіб дозволить зробити поверхню гладенькою та ковзної. Тоді шафа на підставці пройде набагато швидше і для цього доведеться докласти набагато менше зусиль.

Підготовка

Перед тим як приступити до роботи, рекомендується заздалегідь підготуватися. Для цього потрібно купити засоби, які можуть полегшити пересування меблів по підлозі. Не буде зайвим запастися і народними засобами. Вони згодяться на випадок, якщо складні хімічні або технічні засоби не допоможуть.

Також потрібно заздалегідь прибрати з шляху руху шафи або іншої важкої меблів всі перешкоди. Це може бути не тільки інша меблі, але і якісь дрібні предмети, що утрудняють руху. Найчастіше мова йде про проводах. Вони становлять серйозну небезпеку для більшості людей, які можуть спіткнутися і впасти.

Бажано знайти помічника, який зміг хоча б трохи полегшити цю задачу. Стороння допомога ніколи не буде зайвою, коли мова йде про ремонт або перестановці меблів.

Як пересунути важку меблі по лінолеуму за допомогою сала?

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеумуЦей спосіб може здатися дивним або навіть блюзнірським, адже використовувати продукти харчування не для задоволення голоду — це жахливо. Тим не менш в даному випадку це виправдано. Потрібно підкласти шматочок сала під меблі, а саме під самий край, щоб меблі краще ковзала по підлозі. Після цього можна починати акуратно пересувати її. Варто заздалегідь підготуватися до неприємного запаху, який буде виходити з-під шафи. Можна використовувати марлеву пов’язку, щоб цей запах не відволікав від роботи.

Як пересунути важкі предмети за допомогою килимка

Зазвичай килимки кладуть у ванну або приходжу. В даному випадку мова йде про невеликий килимку, а не про килимі, який можна знайти в кімнаті або на стіні. Великі килими для пересування меблів ніяк не підходять. Що потрібно зробити, щоб отримати від килимка хоча б трохи користі? Для цього потрібно перевернути його ворсом вниз, а зверху поставити меблі. Такий спосіб підходить не для всіх шаф, тому краще всього використовувати килимки тільки з невеликими шафами, які не важать дуже багато. Якщо мова йде про досить великій шафі, то доведеться скористатися одразу кількома килимками, це буде зробити не так легко.

Чому варто віддати перевагу саме цьому способу? Вся справа в тому, що ворс відмінно ковзає практично по будь-якому покриттю підлоги.

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеуму

Як пересунути холодильник з лінолеуму

Як пересунути важку меблі по лінолеуму: як легко пересунути важкий шафа, холодильник одному по лінолеумуПересувати холодильник куди складніше, ніж шафа. Вся справа в тому, що холодильники дуже важкі, тому впорається з цим завданням поодинці вкрай складно. Завдання стає удвічі складніше, якщо потрібно пересунути холодильник з лінолеуму. Велика вага холодильника може стати причиною численних пошкоджень. У такому випадку рекомендується скористатися мастилом WD 40. Нею потрібно змастити всі нижнє підставу холодильника. Після цього пересувати пристрій буде набагато легше.

В якості альтернативи можна спробувати перевертати холодильник на бік, дійте акуратно, він важкий. Потрібно проявляти обережність, інакше можна з легкістю зламати його.